320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea intervjuu McLareniga.

    http://http://www.football365.com/st...919239,00.html

    Ühesõnaga point on, et teda peaks tänama, et uuel treeneril on tunduvalt lihtsam, kuna ootused on nüüd nii madalal.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Hea intervjuu McLareniga.

      http://http://www.football365.com/st...919239,00.html

      Ühesõnaga point on, et teda peaks tänama, et uuel treeneril on tunduvalt lihtsam, kuna ootused on nüüd nii madalal.
      Ei usu ,et ootused madalamad on.
      Olen suht kindel ,et Inglismaa jõuab 2010 MM-ile.

      Kommentaar


        see nüüd küll mingi ootus pole

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          see nüüd küll mingi ootus pole
          Tõsi aga samm haaval ikka.

          Kommentaar


            kuna mind inglise koondise tegemised ajalooliselt eriti liigutanud pole, siis küsiksingi nüüd gurudelt ajaloo kohta.
            nagu me viimastel aegadel oksendamiseni kuulnud oleme, kutsutakse üles kehtestama piiranguid, mis peaksid turgutama inglismaise talendi arengut. niipalju kui ma aru saan, saabus tõeline rikkus inglismaa klubidele umbes Premieri asutamisega, mis oli siis vist 92/93? enne seda, ning eriti aegadel, kui inglismaa klubid euroopa karikasarjadest eemaldatud olid, oli välismängijate osakaal kindlast oluliselt väiksem. ning mida kaugemale ajalukku me vaatame, seda väiksem ta olema peaks. viimane ja vist ka ainuke tiitel peaks pärinema 66 aastast. nüüd küsiksingi, et kas vahemikus 66 - 92 (noh, umbes sinna kanti), oli koondis edukam, kui ta seda viimasel 15 aastal on olnud? siiski jõuti ju ka eelmisel suurturniiril minu jaoks üllatavalt kaugele, ning üldse mäletan ma väga südikaid esitusi inglise koondiselt (peaaegu võideti argentiinlasi nt). sellele küsimusele vastates ei saa toetuda puhtalt statistikale (millega ma tuleks ka ise toime). asi selles, et konkurents sellel alal on viimase poole sajandi jooksul radikaalselt kasvanud, ning ühtki väga tõsist põhjust, miks inglismaa peaks MMil jõudma kaugemale kui 8 hulka, ma nüüd küll ei näe. et siis äkki ongi kõik hästi ja halaks polegi põhjust?
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              kõik on täpselt nii kui peab ning halaks pole põhjust

              Kommentaar


                Miks see siis hea on kui palju keskpäraseid inglasi Premierisse müdistama lastakse, Championship on poole teraga meestele paras küll. Ning kohalikud noored saavad võimaluse küll, kui nad piisavalt andekad on, kui aga Premieri konkurents on üle pea, pole ka rahvusvahelisel areenil midagi teha. Nii et ma ei use et kvoodisüsteem inglastest meistrid teeb.

                Kommentaar


                  Seoses RK postiga. Jah, tegelikult ei olnud need inglased 66-92 ka just eriti edukad. Wenger ka viitas sellele ka mingi aeg hiljuti. Lihtsalt kuskilt tuleb tondi otsimist alustada ning ilmselt leitakse, et nõiajahi objektiks tuleks kõigepealt valida välismaalt saabunud palgasõduritest jalgpallurid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                    Seoses RK postiga. Jah, tegelikult ei olnud need inglased 66-92 ka just eriti edukad. Wenger ka viitas sellele ka mingi aeg hiljuti. Lihtsalt kuskilt tuleb tondi otsimist alustada ning ilmselt leitakse, et nõiajahi objektiks tuleks kõigepealt valida välismaalt saabunud palgasõduritest jalgpallurid.
                    Mina näen märksa suuremat tonti juhtivate jalgpalliakadeemiate välismaalastega täitmises. Suurklubid panustavad akadeemiatele aina enam raha ja on ülimalt tõenäoline, et senine tavapraktika, mille kohaselt Inglismaa parimad talendid avastatakse pigem Lincolnist või Southamptonist kui Liverpoolist või Arsenalist, muutub peagi. Lihtsalt akadeemiate tasandil kasvab lõhe sama suureks kui on täiskasvanute seas juba praegu.
                    Ka noortetasandil saab väiksemates klubides edaspidi teisejärgulist õpetust, kui praegune trend jätkub.

                    Mis aga kvootidesse puutub, siis on üsna eksitav rääkida aastatest 66-92. Ka Premieri ajastul on välismaalaste arv pidevalt tõusnud. Ja kui hetkeolukorrast reaalselt rääkida, siis tippklubides noori andekaid inglasi on näputäis, sh minu teada vähemasti Liverpooli, Arsenali ja Chelsea akadeemiad kaasa arvatud.
                    Ehk peab ikka hetkeolukorrale mõtlema ja sellele, millisena tulevik paistab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kuule Macca, aga inglise koondis koosneb ju mängijatest, kes preagu mängivad Liverpoolis, Arsenalis, Chelseas, Mankus, Tottenhamis, Villas. Tegemist on mängijatega, kes on kasvanud kodumaal ja jõudnud klubijalgpalli absoluutsesse tippu. Teel sinna on nad auga tulnud välja osavate välismaalaste poolt pakutavast karmist konkurentsist. Paljudel neist mängijatest on kapis rida karikaid väga konkurentsivõimelistelt Inglismaa meistri- ja karikavõistlustelt, kui ka klubijalgpalli tähtsaimalt turniirilt. Koondis ei ole komplekteeritud Premieri lõpuosa klubidest või CCCst.

                      Küsimus ei ole ju tegelikult selles, et mehi ei oleks, lihtsalt mehed ei ole mänginud rahvuskoondise eest loodetud tasemel. Mina isiklikult näen siin kahte põhjust, millest kumbki ei puuduta välismaalasi. Esiteks on tippmängijatel liiga palju mänge aastas, kusjuures inglismaa klubidel ilmselt kõige rohkem üldse. Kaotagu algatuseks see mõttetu karikas ära ja/või lühendagu liigahooaega. Teiseks põhjuseks on mängustiil. Kui ikka väga pikka aega on mängitud inglismaal jõulisemalt, kui seda rahvusvahelisel areenil lubatakse, siis ongi seal raske. Kasvatatakse üles põlvkondade kaupa jalgpallureid, kes sobivad jõuliselt mängitavasse pika palli taktikasse. Tehnilised vennad ei jõua kas üldse pildile või jõuavad napilt ja lüüakse siis puruks. Tulemuseks ongi rahvuskoondis täis Steven Gerrarde, kellele on küll roll meeskonnas olemas, aga kui kõik mehed on sellised vastatsele põlve libistajad, siis ongi rahvusvaheline edu tagasihoidlik.

                      Palun viidata võimalikele loogikavigadele
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mina näen märksa suuremat tonti juhtivate jalgpalliakadeemiate välismaalastega täitmises. Suurklubid panustavad akadeemiatele aina enam raha ja on ülimalt tõenäoline, et senine tavapraktika, mille kohaselt Inglismaa parimad talendid avastatakse pigem Lincolnist või Southamptonist kui Liverpoolist või Arsenalist, muutub peagi.
                        Mis puutub suurklubides viljeldavasse akadeemiatesüsteemi, siis sealne praktika on üksikute eranditega juba ammu muutunud noorte talentide mujalt üleostmiseks ja enda kasvandikena serveerimiseks. Vahe on lihtsalt selles, et panustamine skautide võrgustikku tagab noore ande tuvastamise enne, kui tema eest roppu raha välja käima peab. Ja Inglise noored konkureerivad nüüd samadel alustel muude EL riikide kodanikega. Aga nagu Konn viitas, tõeline talent lööb sõltumata rahvusest läbi nii ehk naa. Miks viimasel ajal inglaste osakaal vähenenud on, siis siin tuleb pigem visata kivi noortesüsteemi madalamatele astmete kapsaaeda.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          Kuule Macca, aga inglise koondis koosneb ju mängijatest, kes preagu mängivad Liverpoolis, Arsenalis, Chelseas, Mankus, Tottenhamis, Villas. Tegemist on mängijatega, kes on kasvanud kodumaal ja jõudnud klubijalgpalli absoluutsesse tippu. Teel sinna on nad auga tulnud välja osavate välismaalaste poolt pakutavast karmist konkurentsist.
                          Need mängijad on siiski üpris ammused talendid. Konkurents on hetkel juba sedavõrd tugev, et eelmisel suvel U21 EM-finaalturniiril mänginud meestest pole top 4 klubides sisuliselt kedagi ja praegusest U21 koondisest on umbes üks mees - Walcott.
                          Peaks olema mu meelest mõni rohkem.
                          Sellega olen iseenesest nõus, et probleem pole uus. 80-l domineerinud 'pooli koosseisus olid ju näiteks alati prominentsel kohal iirlased, shotlased, uelslased ja üks tore Zimbabwe vuntsik. Sisuliselt samuti välismaalased. Aga asjad muutuvad iga aastaga hullemaks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Need mängijad on siiski üpris ammused talendid. Konkurents on hetkel juba sedavõrd tugev, et eelmisel suvel U21 EM-finaalturniiril mänginud meestest pole top 4 klubides sisuliselt kedagi ja praegusest U21 koondisest on umbes üks mees - Walcott.
                            Peaks olema mu meelest mõni rohkem.
                            jällegi küsin, et kui palju on hetkel edukate riikide top 4 klubides nende U21 mängijaid, kes väljakule ka saavad? minu arust on mõistetav, et u21 tase ei tohiks reeglina olla piisav tippliiga tippklubis mängimiseks. muidugi on erandeid, aga nii üldiselt saab neid olla vaid üksikuid.

                            noored andekad inglased ostatakse minu arust vägagi ruttu Premieri. mulle meenuvad igasugused Smithid, Milnerid, Lennonid, Kilgallonid, Robinsonid, Carsonid, Rosed, Taiwod jne, jne, jne. On suurklubides, saavad võimaluse, mõned kasutavad ära, mõned keeravad persse. Normaalne ju. Need mehed, keda koondises kannatab kasutada, peaks kuuluma nende võimaluste ärakasutajate hulka. Ülejäänud saavad aga võimaluse kuhugi madalamale tagasi minna ja uuest proovida, või siis minna oma persses põlvedega Yorkshire Maakonna Ilmajaama rõhulanguse ennustajateks.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              ei saa tollesse nimistusse lisamata jätta ää...Rooney, Richards.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ei saa tollesse nimistusse lisamata jätta ää...Rooney, Richards.
                                see oli mul 10 sekundi jooksul meelde tulnud nimekiri ainult Leedsi noortest, kes on saanud/saamas oma võimaluse Premis. seejuures on enamus neist toore jõuga ostetud, jättes kasvatajaklubi vaat et miinusesse (on erandeid seal loetelus, nt JM).

                                mitte et see kedagi uute reeglite järele kisendajatest kotiks, aga ega ma eriti aru ei saa, mismoodi sellise trendi süvenemine peaks tõstma Leedsi motivatsiooni uue talnendi arendamisel. ok, Leeds-Leedsiks, aga nt Praiton jääbki alati suurklubide feederclubiks, lihtsalt siseturu kaitse reegli tingimustes tõmmataks nende lootustandvad noored neilt veel varem ära ja selliselt, et ükski ei jää kahe silma vahele (ala BZ üheks hooajaks). vastu saab Nicky Fosteri. jumal kaitsku kuningannat ja tema kvaliteet-troonipärijaid!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X