320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Terry värav oli päris ilus.

    Kommentaar


      kuidas mängupilt on?

      Kommentaar


        Gerrard lõi 2 - 0, Inglismaa on kindlalt parem, ainult võimalusi on vähe.

        Kommentaar


          mis nad paremad siis on? Hoiavad palli ja veeretavad söötu? Mingit uut stiili ka näga võrreldes mäkklaareniga?

          Kommentaar


            ses suhtes et see teine võistkond ei suutnud miskit ohtliku eriti luua, peale ühe napi möödalöögi

            Kommentaar


              Gerrardi värav tema kohta oli suht imelikult positsioonilt,ikka oleme harjunud et see vend lajatab kuskilt 30-49nelt meetrilt väracale aga täna oli nagu vana ründaka ise aga samas mäng ise oli suht rahulik munade keetmine
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Võiks Walcottile ka vahest võimaluse anda.
                See pikk Peeter on küll juba palli katsuda saanud koondise eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Mingit uut stiili ka näga võrreldes mäkklaareniga?
                  Jah,
                  1. Koondis mängib normaalses koosseisus!
                  2. Treener ei ole jobu.

                  Muidu oli selline suht tavaline kontrollime mängu ja lööme vastasele kaks kolli mäng.

                  Ahjaa, Wes Brown tundus suhteliselt kehva ja Gerrard ei ole äärepoolik.
                  Ehk prooviks Hardgreavesi kaitses ja Gerrard keskele tuua, et siis näiteks Bently äärele ?

                  Kommentaar


                    A ma (arvan et) nägin John Terryt esmaspäeval Yorki kesklinnas! Muud ei tahtnudki öelda.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Mul on väga kahju, et noori ei proovitud. Ehk siis Trinidadis, aga ma pole üldse kindel. Mõned vahetused tundusid lausa veidrad. Tuua J. Cole ja Bridge sellises mängus vahetusest sisse, aga mitte Young või Agbonlahor? Nii ei õpi küll midagi uut. G. Johnsonist ma parem üldse ei räägi. Tegemist pole just minu lemmikjalgpalluriga, ütleme nii.
                      Gerrard vasakul tundus esialgu väga naljakas valik, aga ega ta seal üle viie minuti ei püsinud. Tuli keskele ja tegi kokkuvõttes päris korraliku mängu. Iga ohtlikum rünnak käis Stevie kaudu. Samal ajal kui Lamps ei saanud ühte söötu ka korralikult antud. Kui mitu viimast võimalust see mees veel saab?
                      Defoe'd oli ehk õige Rooney ees proovida, aga see ei paista lahendusena. Pompey mehes lihtsalt pole vajalikku klassi. Kui Owenit korda ei saa, peaks ikkagi nooremate poole pöörduma.
                      Mängupilt oli muidu igati ok, arvestades, et jänkid ei viitsinud eriti üldse teisel poolajal.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Terry üle oli küll hea meel. Mees oli ka ise silmnähtavalt önnelik, mitte siuke tavaline näete-ma-löin-värava önnelik vaid kohe südamest rahuolev. Arusaadavalt oli see talle oluline värav, arvestades nädala taguseid juhtumisi.

                        Kommentaar


                          defoe mängis väga korraliku partii ju, tekitas endale häid võimalusi, ära ei löönud see mäng, aga küll ta lööb.
                          defoe/rooney olekski minu silmis õige ründepaar momendil.

                          Kommentaar


                            barry>lampard

                            esimese 2 minutiga tegi juba rohkem kui pekik 57ga

                            Kommentaar


                              no koondise eest mängib barry kõvasti paremini kui lamps, pole midagi öelda.
                              lamps ei sobi gerrardi kõrvale, lamps sobib DMi kõrvale, et saaks ise sealt 35 m pealt passe anda ja palli omada.

                              Kommentaar


                                eile oli ta tõesti kahvatu...üleüldse peaks ta vist koondusest lahkuma, kuna järgmine MM ei pruugi ta enam nii hea olla(vanus), võiks noortesse panustada küll...pea, et klubis jätkaks vastaste mõnitamist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X