320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Lõpetuseks, see et Mourinho suurimaks saavutuseks loetakse tänini Portoga saavutatud edu, võtab tegelikult ju kogu jutu kenasti kokku.
    ühesõnaga Mourinho on süüdi selles, et ta saavutas Portoga midagi, mida pole üksi treener suutnud senini üle teha?

    V
    äärib oma saavutuste ja võitjamentaliteedi eest 10x rohkem respecti kui 1 karikas 8 aastage härra.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      ühesõnaga Mourinho on süüdi selles, et ta saavutas Portoga midagi, mida pole üksi treener suutnud senini üle teha?

      V
      äärib oma saavutuste ja võitjamentaliteedi eest 10x rohkem respecti kui 1 karikas 8 aastage härra.
      Oot, kas ma loen õigesti, et Mourinho CLi võit on suurim üksiksaavutus modernses klubijalgpallis?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mkm. Suurim üksiksaavutus on ikka Giggsi nimel. Samas EL ja järgneval aastal CL võita pole ka nagu paha saavutus.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Oot, kas ma loen õigesti, et Mourinho CLi võit on suurim üksiksaavutus modernses klubijalgpallis?
          Üks suurimaid kohe KINDLASTI. Või mis sinu TOP3 list oleks?

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            elustasin vigastatud lingi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Barcelona tõlgist mitmekordseks Meistrite Liiga võitjaks olukorras, kus vastaste mutta tampimine piirdub pressi manipuleerimise ja mõnel juhul oponendi pealiku mängujärgsele veinidegustatsioonile mittekutsumisega. Puhake jalga, seltsimehed.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Hakka või arvama, et ongi Arsenali fännide isiklik tragöödia. Mul on nagu olnud arvamus, et ükski normaalne inimene Mourinhost lugu ei pea(siinkohal palun mitte sassi ajada lugupidamist ja saavutuste tunnustamist) - siin on siin ilmselt kaks varianti, ma olen kas täiesti mööda pannud või normaalsed inimesed ei tule siia foorumisse ammu enam mitte.

                Ma kusjuures võin vabalt käed ülesse tõsta ja öelda, et Mourinho on pika puuga parim mängupäeva treener jalgpallis.

                Mis ilmselt Maureeni nii närvi Wengeri juures ajab, on see et Wengerist peetakse jalgpalliringkondades üldjuhul lugu ja räägitakse alati pigem heas võtmes. Talle ei mahu see muidugi ju pähe. Sest vaadake mind, vaadake palju ma võitnud olen - mingis intervjuus ta lausa tundis halenaljakat vajadust kõik oma võidud ette lugeda - ja ometigi paljud ei arva must sittagi. Muidugi ajab mehe kettasse.

                Ahjaa, et täiesti märkimata ei jääks, siis tegelikult on see kõik üks suur kampaania Chelsea vastu. Kampaaaania ma ütlen!

                Kommentaar


                  Pikka aega mõtlesin, et kas tulen siia trolle söötma või mitte. Anyway isikliku meeldivuse koha pealt pidasin väga lugu Mourinhost kui ta tegi Portos suurepärast tööd. Chelsea esimene ajajärk oli ka pigem positiivses mõttes ja samuti ka Interi aeg. Kui aga ta Real Madridi etteotsa sai, siis sain aru, et tegu on ikka cuntiga. Kõik need väljaütlemised ja kemplemised väljaku ääres (vaata marv3llous lisatud pilti) rikkusid minu silmis mehe täiesti ära. Ja nüüd ei salli ma teda silmaotsaski. Peatreener peaks ikkagi olema auväärne ja väärikas inimene, sest tema põhjal kujundatakse klubi maine.

                  Kommentaar


                    Minge kõik .ittu, vittunäod rsk! ))) Ananeerige oma Anali peale ja olge õnnelikud! Ärge tulge siia oksendama, palun.

                    Kommentaar


                      vitunäod kirjapildis on üks t. Ja mida see "ananeerige" tähendab? Ja kumba siis tegema pidi, seda eelnevat või hoopis oksendama?

                      Igaljuhul 2 sõna ka minu poolt.
                      Kõigepealt õnne tiitli puhul. Masinavärk töötas pea laitmatult. Hooaja algul oldi ka täitsa ilusa mängupildiga ning löödi väravaid kuidas taheti. Suvine väga hea aken tegi oma töö. Loodame, et järgmine aasta on enne viimaseid voore teistel ka veel võimalusi.
                      Maureeni kohapealt siis minu sõpruskonnas ei sümpatiseeri ta mitte kellelegi - ei Live, ManU, Arse, Tottsi, Juve, Reali ega ka Chelsea toetajatele. Seetõttu on ka mulle jäänud mulje, et ei sobi ta kellelegi. Kõik mõistavad et tegemist on hea treeneriga, aga see pasarahe mis temaga kaasas käib ei istu kellelegi. Kino võib vahetevahel teha aga üleliia ei tasuks ka ikka toota.

                      Kommentaar


                        mida v... mehed,teie teemas on juba 1000 lehekülg...
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                          Pikka aega mõtlesin, et kas tulen siia trolle söötma või mitte. Anyway isikliku meeldivuse koha pealt pidasin väga lugu Mourinhost kui ta tegi Portos suurepärast tööd. Chelsea esimene ajajärk oli ka pigem positiivses mõttes ja samuti ka Interi aeg. Kui aga ta Real Madridi etteotsa sai, siis sain aru, et tegu on ikka cuntiga. Kõik need väljaütlemised ja kemplemised väljaku ääres (vaata marv3llous lisatud pilti) rikkusid minu silmis mehe täiesti ära. Ja nüüd ei salli ma teda silmaotsaski. Peatreener peaks ikkagi olema auväärne ja väärikas inimene, sest tema põhjal kujundatakse klubi maine.


                          Wenger siis ju samasugune cunt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Mis ilmselt Maureeni nii närvi Wengeri juures ajab, on see et Wengerist peetakse jalgpalliringkondades üldjuhul lugu ja räägitakse alati pigem heas võtmes. Talle ei mahu see muidugi ju pähe. Sest vaadake mind, vaadake palju ma võitnud olen - mingis intervjuus ta lausa tundis halenaljakat vajadust kõik oma võidud ette lugeda - ja ometigi paljud ei arva must sittagi. Muidugi ajab mehe kettasse.
                            Mourinhot võib tõesti sigakettasse ajada, et lugupeetud Wenger teda kunagi võitnud pole. Ilmselt on pigem asi selles, et Wenger on Mourinhole enda pehmes prantsuse aktsendis kerge vastane ja nii on tema kallal lõbus nokkida. Ehk Mourinho kasutab võimalust vastastele kupli alla pugeda maru hästi, samas ei räägi keegi sama aasta jooksul tema jalgpalluritest. Meenub mõni suurem häda Chelsea mängijatega? Ei, kõik räägivad Mourinhost. Mängijatel võib tänu sellele üsna rahulik olemine olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Hmm...Chelsea
                              Mitu inglast on terves Chelsea mängijate nimekirjas? Mitu neist mängib väga tihti algkoosseisus?
                              Cahill ja Terry praegu. Millal see viie inglase reegel tuleb? Kunagi räägiti sellest pikalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Cahill ja Terry praegu. Millal see viie inglase reegel tuleb? Kunagi räägiti sellest pikalt.
                                Sa mõtled seda vist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X