320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainuke klubi kelle puhul 19 aastase kohaliku poisi algrivis alustamine meediasündmus on. #Boring
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ainuke klubi kelle puhul 19 aastase kohaliku poisi algrivis alustamine meediasündmus on. #Boring
      kes arsenalil tänavu selline poja old on siis?
      Aga Ruben on korralik koljat.

      Kommentaar


        Ei mõista kuidas Arsenal hetkel asjasse puutub?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kommentaar


            Mina ka ei mõista. Kuidas Arsenal üldse inglismaa tippklubide seltskonda kuuluma peaks? Nagu Liverpool, et "vanade teenete" eest?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              BIG TRÄNSFER NIUS
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                Fm's tavaliselt paari kolme aastaga Messi tasemel poiss

                Kommentaar


                  Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                  Tahtsin just ise selle siia postitada Kui mõni lõuna-ameerika vuti ekspert siia teemasse luusima satub, siis võiks paari sõnaga öelda, mis mehega tegu on. Kui ei, siis peab midfielder vist tegema meile ülevaate sellest, kellega ta Vitesse'is konkureerima peab hakkama

                  edit: laen tõenäoliselt soolas jah, sest tööloaga hakkab arvatavasti trall pihta.

                  Kommentaar


                    Hea klubi aga fänne ei ole? Diego Costa on tagasi!

                    Kommentaar


                      nice Cesc, mida ta küll mõtles?

                      Kommentaar




                        palju õnne tõesti. juba vs pool oleks pidanud ta minema saatma. nüüd siis sai oma tahtmise

                        Kommentaar


                          Cesc,

                          tänane läeb ikka päris sujuvalt pudsi
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Cesc'i tegemised on paari sõnaga juba kokku võetud, kindlasti mainitakse siin teemas veel
                            Ääretult isutu. Hazard viitsis, Cuadrado oli sisse tulles tahtmist täis, samamoodi Ake. Viimased 2 võiksid viimases mängus algkoosseisus olla. Ülejäänud punt tundus juba mõtetes karikat tõstvat.

                            WBA pani muidugi võimsalt, müts maha. Täpselt selline mäng, et sitta kah, ollakse meistrid, ent mõru mekk jääb ikka suhu. Paratamatus. Cesc ja Costa pakuvad teistele staaranalüütikutele kindlasti jututeemat, nii et cunte hakkab siin teemas edasi tagasi lendama nii et vähe ei ole.

                            Kommentaar


                              Breaking News: Cesc Fabregas is a dirty snake and a cunt.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                ilusti mindi poolkõvaga mängima ja pulli tegema, kohe kui seal kastis mänguseisak tekkis (costa vs mcauley vabavõitlus) oli mul tunne, et miskit läheb normilt pudsi seal olukorras.

                                loftus-cheek oli kunn, mulle väga-väga meeldis see mida ma nägin! cuadradoga see pull, et ta tuli sisse ja hakkas seal möllama igatepidi, aga mulle jäi tema cameo kuidagi nõrgaks. läksin siis peale mängu statistikat vaatama ja pole midagi öelda, 26 minutiga vägagi tubli esitus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X