320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Mulle väga meeldiks näha, et mees võtaks a la Newcastle v Frankfurt v Real Sociedad kategooriast ühe klubi, ehitaks selle ülesse ja viiks Euroopa tippude hulka! Aga me kõik teame, et seda ei juhtu.
    Noh, Mourinho on siiski Portoga võitnud kahel aastal järjest nii Euroopa Liiga kui Meistrite liiga.

    Kommentaar


      No ja kuniks Roman on puldis, siis mingit muutust pole silmapiiril ka. Tüüp on avalikult välja öelnud, et raha teenimiseks on tal sitta kanti vähema riskiga variante ja klubi on üksnes to have fun. Lause, mida osad native Chelski fännid mingil põhjusel uhkusega tsiteerivad.
      Ma olen ilgelt rebel ja loodan salamisi, et mu silmad näevad ka Romanivaba klubi ära. Et saab ehk mõnele vähe rahulikuma ja pikatoimelisema visiooniga suhkruonule maha müüdud. Või mingi muu lahendus. Aga mõistan ka, et üha segasemaks muutuvas jalkamaailmas selle hulluse algatajat ja pioneeri thafakkauti chillimas näha loota on üsna naiivne.

      Mis Mourinhosse puutub, siis paraku tuleb Nicole'iga nõustuda. Välja arvatud seal, et kui homes ühtäkki in the Midlands of nowhere miskise satsi etteotsa maandub. Mul pole kahtlustki, et mõne aastaga veaks ta nad ühte või teist Euroopat vaatama. Päris Burnleyt muidugi mitte, aga seda ei teeks keegi teine ka. Et mingid eeldused peaks ikkagi pundil endil ka juba olema.
      Mitte, et otseselt vastupidist oleks väidetud, aga teema üles tõmbamine sellisele arvamusele justnagu vihjaks.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Maureen ja respekt? Oehh... Kuidas saab üks täie terve mõistuse juures inimene anda mingitki respekti kellelegi, kes ei austa absoluutselt mitte kedagi teist ja annab endast parima iga jumala päev, et maailm seda ei unustaks?!?

        Krediiti, krediiti võib anda. Ja seda ka üksnes saavutuste eest. Juba praegu ilmselt klubiajaloo üks edukamaid treenereid, mis puudutab võitmist. Ja on tal seda karjääri veel omajagu ees. Mourinho mudel on lihtne, mine klubisse kus on väga tugev selgroog, osta ülikiirelt nõrgematele positsioonidele meelepärased mängijad(hind pole siinkohal kunagi takistuseks olnud), võida igasuguseid vahendeid valimata! Tavaliselt 2-3 hooajaga on aga kogu sitt, mis tema ümber alati käib, niivõrd üle pea kasvanud, et lihtsam on uude litsimajja minna ja see pasakoorma all uppunud laev sinnapaika jätta...Ongi kogu maureeni-mudel.

        Mulle väga meeldiks näha, et mees võtaks a la Newcastle v Frankfurt v Real Sociedad kategooriast ühe klubi, ehitaks selle ülesse ja viiks Euroopa tippude hulka! Aga me kõik teame, et seda ei juhtu. Ilmselgelt personaalne gloori on tema prioriteet, ajalooraamatud heal juhul mainivad vaid paari hea sõnaga selliseid visionääre. Ja alati on kuskil mõni klubi, kes tahab kohest edu, on nõus maksma selle eest kõvat pappi ja ohverdama kõik esteetilised väärtused selle nimel. Kutsuge (Mc)Mourinho!
        nii rumalat juttu pole ammu lugenud : /

        1. mitte wengeri austamine ei ole õigustus väiteks, et ta ei austaks mitte kedagi teist. see ju täiesti normaalne, et wengerit alla surub igal võimalikul moel.
        2. lol@maureeni-mudel. meenutan, et ta võitis portoga CL-i
        3. viimane lõik on solid hülgesitt ja selle lõigu pärast vist viitsisingi üldse postitada. miks peaks ükski manager tahtma minna karjääris tagasi, kui on juba teistele ja endale tõestatud, et tase on olla tippude juures? mis on halba personaalses glooris ja ambitsioonides? iga treeneri unistus on ju võita. ja viimane asi - iga kell fännina võtaksin meeskonna edu esteetiliste väärtuste ees (loe: arsenali suutmatus liiga võidu peale mängida viimased 10a?)

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Mulle väga meeldiks näha, et mees võtaks a la Newcastle v Frankfurt v Real Sociedad kategooriast ühe klubi, ehitaks selle ülesse ja viiks Euroopa tippude hulka! Aga me kõik teame, et seda ei juhtu. Ilmselgelt personaalne gloori on tema prioriteet, ajalooraamatud heal juhul mainivad vaid paari hea sõnaga selliseid visionääre. Ja alati on kuskil mõni klubi, kes tahab kohest edu, on nõus maksma selle eest kõvat pappi ja ohverdama kõik esteetilised väärtused selle nimel. Kutsuge (Mc)Mourinho!
          Nimeta üks treener, kes on maailma jalgpallis midagi sellist teinud üldse? Kes on pärast enda tõestamist astunud sammu tagasi, et juhendada väiksemat klubi.
          Ei tule ette küll, et keegi sellise tagasisammu oleks teinud.

          Loogiline, et astuda tuleb ainult edasi.

          Kommentaar


            No sa oled üks paras rumal nälkjas küll eskole. Võtad mingid rändom laused mu jutust, kisud need kontekstist välja ja üritad mingit Arsenali butthurti teemat käima tõmmata. Tee endale ja teistele teene ja mine magama.

            Kuskil ma pole väitnud, et mehel poleks skilli. Või olen? Portoga tehtu on kahtlemata kiiduväärt, kuigi, tolleaegne Porto oli päris tummine tiim...Ma ütlesin, et oleks huvitav teda uuesti sellise ülesehitaja rollis näha.

            Täiesti normaalne, et Wengerit alla surub? Mis sa oled? Üks nendest lohhidest, kes seda pedofiili laulu laulis vana peldiku tribüünidel? Justkui Wenger oleks ainus treener, kes Morinhoga läbi ei saaks...Neid on ilmselt kümneid ja kümneid. Ühe mehe silm ilmselt siiani valutab...

            Ma väitsin, et mees on teadlik cunt, kõik tema valikud Portost edasi on olnud vaid personaalsest edust lähtuvad. Sealt ka see mudel. Ja olgu see siis nii, see on tema isiklik valik. Mehe ambitsioonid on tema enda asi. Minu asi on jällegi öelda, et mulle ei meeldi see mida ta teeb ja esindab. Siin pole midagi pistmist Wengeri või Arsenaliga. Ainus asi, mis mulle selle mehe juures ükskord meeldis, on see väike sprint seal pelleri mururibal, kui Porto võiduvärava lõi. See oli päris...meelttõstev.

            Ja sa oled ilmselt üks erakordselt rumal eksemplar, kes siia teiste hapnikku raiskama on saadetud inimkonna pattude karistuseks, aga nii palju võiks vähemalt aru saada, et treeneritöö ja mängijaamet erinevad teineteisest nii palju küll, et kui Ronaldo ei läheks kunagi tippvormis Swanseasse mängima siis tipptreeneri nn aste samm madalamale teistsuguse projekti tarbeks poleks midagi ahhetamapanevat.

            Kommentaar


              Selge on see, et kõik ei saagi sümpaatsed olla, aga see, et Mourinho mitte kedagi ei austa on, andestatagu, täielik haugipask. Fergusoniga oldi väga head sõbrad, van Gaaliga jne. Kindlasti on nimekiri pikem. Lugeda usutlusti praeguste ja endiste mängijatega, siis kumab sealt läbi ühtne joon, et Mourinho saavutab mängijatega väga lähedase kontakti ja see on tihtilugu meeskondliku edu alus. (Töinav Materazzi kui Jose Interist nafikusse tõmbas jne.)

              Loomulikult on ka vastupidised näited (Lukaku, de Bruyne'i jms. ärakupatamine ja erimeelsused osade Reali mängijatega, olgugi et ei ole neid tagamaid uurinud - Hispaani vutimeedia on "kõikvõimas).

              Wengeriga ollakse sõjajalal, see on selge, aga eks Arsene on ise täpselt sama kõva kivi ja läheb paar korda aastast korralikult tardi täis.

              Mourinho selline olek on taotluslik - võtab meeskonnalt pinged maha ja on mängijate asemel meedia sihtmärk. Itaalias ja Hispaanias olid asjalood teised, aga saareriigis on mees täielik pressilemmik. Nii et coco pikk rant on teatud osas äärmiselt põhjendamatu. Aga eks chelski teema ongi ju pasa ajamiseks, mis sest, et erinevat karva avatarid siin ennast maha laadimas käivad. Süüdi on ikka smurfid.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                *Isiklikud solvangud, viha ja kibestumus*

                Kommentaar


                  Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                  Nimeta üks treener, kes on maailma jalgpallis midagi sellist teinud üldse? Kes on pärast enda tõestamist astunud sammu tagasi, et juhendada väiksemat klubi.
                  Ei tule ette küll, et keegi sellise tagasisammu oleks teinud.

                  Loogiline, et astuda tuleb ainult edasi.
                  Mitut näidet tahad?

                  Van Gaal AZ Alkmaari treener peale Barcelonat. Oled kursis kus teie uus messias vahepeal ametit pidas?
                  Sven G Erikkson Notts Countys oli päris kulmukergitav uudis.
                  Capello, Hiddink, Gullit, Rijkaard, Trapattoni.

                  Täiesti normaalne, et kui absoluutne tipp on saavutatud, võetakse teinekord vastu teistsugune, vähemnõudlik projekt. See stress, mis tippklubide majandamisega kaasas käib, niidab ka kõige tugevamad lõpuks maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Mitut näidet tahad?

                    Van Gaal AZ Alkmaari treener peale Barcelonat. Oled kursis kus teie uus messias vahepeal ametit pidas?
                    Sven G Erikkson Notts Countys oli päris kulmukergitav uudis.
                    Capello, Hiddink, Gullit, Rijkaard, Trapattoni.

                    Täiesti normaalne, et kui absoluutne tipp on saavutatud, võetakse teinekord vastu teistsugune, vähemnõudlik projekt. See stress, mis tippklubide majandamisega kaasas käib, niidab ka kõige tugevamad lõpuks maha.
                    Sellel on ka ikka üks üsna objektiivne põhjus, miks treenerid tippklubidest kohati ka nõrgemates meeskondades maanduvad. Mingit erilist missioonitunnet on ikka pigem harva. Absoluutseid tippklubisid on siiski loetud arv ja igal neist on üks peatreener. Ehk siis kui kuskilt kinga saad või ära lähed, siis pole ikka päris nii, et marsid järgmisesse klubisse sisse kohe. Peab olema asjade kokkulangevus, et mõni klubi samal ajal otsib treenerit. Treeneritel pole nii kerge tippklubist tippklubisse liikuda kui mängijatel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas szandor Vaata postitust
                      Selge on see, et kõik ei saagi sümpaatsed olla, aga see, et Mourinho mitte kedagi ei austa on, andestatagu, täielik haugipask. Fergusoniga oldi väga head sõbrad, van Gaaliga jne. Kindlasti on nimekiri pikem. Lugeda usutlusti praeguste ja endiste mängijatega, siis kumab sealt läbi ühtne joon, et Mourinho saavutab mängijatega väga lähedase kontakti ja see on tihtilugu meeskondliku edu alus. (Töinav Materazzi kui Jose Interist nafikusse tõmbas jne.)

                      Loomulikult on ka vastupidised näited (Lukaku, de Bruyne'i jms. ärakupatamine ja erimeelsused osade Reali mängijatega, olgugi et ei ole neid tagamaid uurinud - Hispaani vutimeedia on "kõikvõimas).

                      Wengeriga ollakse sõjajalal, see on selge, aga eks Arsene on ise täpselt sama kõva kivi ja läheb paar korda aastast korralikult tardi täis.

                      Mourinho selline olek on taotluslik - võtab meeskonnalt pinged maha ja on mängijate asemel meedia sihtmärk. Itaalias ja Hispaanias olid asjalood teised, aga saareriigis on mees täielik pressilemmik. Nii et coco pikk rant on teatud osas äärmiselt põhjendamatu. Aga eks chelski teema ongi ju pasa ajamiseks, mis sest, et erinevat karva avatarid siin ennast maha laadimas käivad. Süüdi on ikka smurfid.
                      Päriselt pole väsitav? Mu jaoks küll on. Võibolla seesama pidev siia teemasse erinevat karva avataride autorluses laekuv pask mõjutab ja see loomulikult pole bossi süü, vaid enda jaoks peeglisse vaatamise koht, aga igast intekad, reaktsioonid, pressikad on playlistist maha läinud, sest meedialemmik ei eruta ja nagu kunagi ammu siin teemas sama asja arutades välja toodi, et seda mängijatelt pinge maha võtmist saab ju teisiti ka, selleks ei pea sootuks kelbast ajama. Põnevam neh, aga pikas plaanis, mu enda jaoks siis, ikkagi väsitav.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        Selge on see, et kõik ei saagi sümpaatsed olla, aga see, et Mourinho mitte kedagi ei austa on, andestatagu, täielik haugipask.
                        Mu 'pikk' ränt oli näiteks lõigujagu lühem, kui see konkreetne postitus, lihtsalt FYI.

                        Ilmselgelt targa mehena saab ta aru, et omasid tuleb kaitsta. Ilmselgelt sa ei saa olla treener, kui enda mängijatel koguaeg näod täis sõimad ja hinged põhjani läbi solvad. Ilmselgelt. Aga kõik teised, kes tema teele ette jäävad, tambitakse mutta vahendeid valimata. Selline mees ei vääri ühegi mõistliku inimese lugupidamist. Samas, esteetika ja eetika, nagu näha võib, on mingid väljasurevad pseudoväärtused tänapäeva üha süvenemas mina-kultuuris. Minge tehke parem üks selfie, mis te siin ikka vana jääraga vaidlete. U know u wanna...

                        Kommentaar


                          tahest tahtmata kasutasin arsenali/wengeri näiteid oma jutus, kuna sina coco, oled ju arsenali fänn ja ridade vahelt lugesin välja teatud hulgal kibestumust ja kontekstist pole ma midagi välja rebinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Nimeta üks treener, kes on maailma jalgpallis midagi sellist teinud üldse? Kes on pärast enda tõestamist astunud sammu tagasi, et juhendada väiksemat klubi.
                            Guardiola vòttis Bayerni!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Päriselt pole väsitav? Mu jaoks küll on. Võibolla seesama pidev siia teemasse erinevat karva avataride autorluses laekuv pask mõjutab ja see loomulikult pole bossi süü, vaid enda jaoks peeglisse vaatamise koht, aga igast intekad, reaktsioonid, pressikad on playlistist maha läinud, sest meedialemmik ei eruta ja nagu kunagi ammu siin teemas sama asja arutades välja toodi, et seda mängijatelt pinge maha võtmist saab ju teisiti ka, selleks ei pea sootuks kelbast ajama. Põnevam neh, aga pikas plaanis, mu enda jaoks siis, ikkagi väsitav.
                              Eriti ei väsita, aga saan aru, mida sa silmas pead. Mängude eelseid pressikaid vaatan lives pea iga kord - need on reeglina pingevabamad ja kirjatsurad viskavad koos Josega nalja. Pärast suuri mänge on ponikasvataja viimastel hooaegadel tuure maha võtnud ja esimese võimuloleku aegseid rante kohtab harvemini. Vanust ka peale tulnud ja eks karistada on saanud väljaütlemiste tõttu ka. Pikemad usutlused ajalehtedega on toredad lugeda, samuti talk-showd, kus intervjueerija on keegi kolmas pool - nagu mulluste jõulude eel tehti.

                              Kommentaar


                                Tõsi, järele mõeldes sai need intekad sinna loetelusse põhjendamatult lisatud, pikemad lugemised, mis inimest pisut rohkem avavad, on kahtlemata huvitavad.

                                Head uudist ka: Oscari haiglavisiit jäi kardetust lühemaks ja peapõrutusest noormees pääses. Is good.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X