320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Tõsi, järele mõeldes sai need intekad sinna loetelusse põhjendamatult lisatud, pikemad lugemised, mis inimest pisut rohkem avavad, on kahtlemata huvitavad.
    Haterid, igavesed teisitimõtlejad ja muud foorumi troll-isakesed pikemaid lugemisi vaevaks lugeda ei võta ja saavad kogu pildi kätte Match of the Day või Skysportsi mintsastest klippidest, mis Daily Mailis ja mujal pealkirju genereerivad. Siis ei jäägi üle muud kui kõike sulakullana võtta ja sellest omad üldistavad järeldused teha

    Oscari üle hea meel.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      tahest tahtmata kasutasin arsenali/wengeri näiteid oma jutus, kuna sina coco, oled ju arsenali fänn ja ridade vahelt lugesin välja teatud hulgal kibestumust ja kontekstist pole ma midagi välja rebinud.
      Arvamusel, et Mourinho on tippvuti viimase 10 aasta suurim vähkkasvaja, pole Arsenali fänniks olemisel nüüd küll midagi pistmist. Sellest saab aru iga vähegi paika loksunud maailmavaatega vutifänn. Enamasti on tema talendi austajateks üsnagi noored isendid kel väärtushinnangud pole veel välja kujunenud.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Arvamusel, et Mourinho on tippvuti viimase 10 aasta suurim vähkkasvaja, pole Arsenali fänniks olemisel nüüd küll midagi pistmist. Sellest saab aru iga vähegi paika loksunud maailmavaatega vutifänn. Enamasti on tema talendi austajateks üsnagi noored isendid kel väärtushinnangud pole veel välja kujunenud.
        Päris huvitav väide. Neid paika loksunud vutifänne kohtad iga päev Arsenali foorumeid lugedes?

        Soccerneti foorumi põhjal võib öelda, et Mourinhot bashivad ainult gunnerid.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Arvamusel, et Mourinho on tippvuti viimase 10 aasta suurim vähkkasvaja, pole Arsenali fänniks olemisel nüüd küll midagi pistmist. Sellest saab aru iga vähegi paika loksunud maailmavaatega vutifänn. Enamasti on tema talendi austajateks üsnagi noored isendid kel väärtushinnangud pole veel välja kujunenud.
          Vabandust, aga siit käib küll väga suur kadedusenoot läbi.

          Eesmärk jalgpallis on võita ja Jose on seda suutnud, lausa 21. korral on saanud tõsta ta tiitlit enda pea kohale, seda nii Porto, Inter Milani, Real Madridi ja Chelseaga. Ütleme nii, et mees on suutnud fantastilise karjääri teha. Win percentage peaks ka olema sinna 70% lähedale. Mida sa veel soovid?

          Kui sa hakkad rääkima mulle anti-jalgpallist, siis jalgpallis kasutatakse erinevaid taktikaid, et meeskond võidule viia. Mõned silmale ilusamad, mõned koledamad. Sina eelistad (Arsenali fännina) näha ilusat, aga võidumaitset väga tunda pole saanud. Mina ei ütleks, et Chelsea hooaja alguses mängitud mängud koledad olid, need olid minu arust selle hooaja ühed kõige ilusama mängupildiga mängud EPL'is.

          Ja coco, mis sõimamisest sa räägid? Mourinho on sellistele härradele nagu Terryle, Drogbale, Lampsile, Zlatanile (jne jne) isa eest, fantastilised läbisaamised kõikide mängijatega. Millest sa üldse sonid? Team chemistry on alati olnud number 1.
          YNWA

          Kommentaar


            Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
            Vabandust, aga siit käib küll väga suur kadedusenoot läbi.

            Eesmärk jalgpallis on võita ja Jose on seda suutnud, lausa 21. korral on saanud tõsta ta tiitlit enda pea kohale, seda nii Porto, Inter Milani, Real Madridi ja Chelseaga. Ütleme nii, et mees on suutnud fantastilise karjääri teha. Win percentage peaks ka olema sinna 70% lähedale. Mida sa veel soovid?

            Kui sa hakkad rääkima mulle anti-jalgpallist, siis jalgpallis kasutatakse erinevaid taktikaid, et meeskond võidule viia. Mõned silmale ilusamad, mõned koledamad. Sina eelistad (Arsenali fännina) näha ilusat, aga võidumaitset väga tunda pole saanud. Mina ei ütleks, et Chelsea hooaja alguses mängitud mängud koledad olid, need olid minu arust selle hooaja ühed kõige ilusama mängupildiga mängud EPL'is.

            Ja coco, mis sõimamisest sa räägid? Mourinho on sellistele härradele nagu Terryle, Drogbale, Lampsile, Zlatanile (jne jne) isa eest, fantastilised läbisaamised kõikide mängijatega. Millest sa üldse sonid? Team chemistry on alati olnud number 1.
            Võitnud on ta jah palju ja keegi pole selle kohta midagi öelnud, aga neid võite ei jääda meenutama nagu arsenali tiitlit 2004 v barca v bayerni cl-e viimastel aastatel.
            Üks inglise ajakirjanik tõi võrdluse poksist, et Muhammad Ali 61/56 peetakse kõigi aegade parimaks poksijaks, kuigi Klitschkol parem rekord 67/64.
            Ma usun, et vähemalt arsenali fännide jaoks ei ole jalgpallis võit üle kõige tähtis.
            Ja see chemistry jutt sul ikka puhas bs.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Arvamusel, et Mourinho on tippvuti viimase 10 aasta suurim vähkkasvaja, pole Arsenali fänniks olemisel nüüd küll midagi pistmist. Sellest saab aru iga vähegi paika loksunud maailmavaatega vutifänn. Enamasti on tema talendi austajateks üsnagi noored isendid kel väärtushinnangud pole veel välja kujunenud.
              raske kommenteerida seda väga üldistavat ja debiilset hinnangut, sest mingit kasu kommenteerimisel ei oleks. kahju.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                raske kommenteerida seda väga üldistavat ja debiilset hinnangut, sest mingit kasu kommenteerimisel ei oleks. kahju.
                No ütle vähemalt üks huvitav mõte siia väikesesse arutellu, sul näikse huvi olevat osa võtta. Seni oled aga jäänud selle mehe rolli, kes klassi tagumises pingis kõrvaklapid peas aegajalt tunneb tungivat vajadust reaalselt vestluses osalejatele meelde tuletada, et nad on kõik täielikud idioodid.

                Koolianaloogiga jätkates, ma ei tea mis seal emakeele tunnis tänapäeval tehakse, aga lugemisoskus paistab küll mingitsorti kadunud oskus olevat.

                Lõpetuseks, see et Mourinho suurimaks saavutuseks loetakse tänini Portoga saavutatud edu, võtab tegelikult ju kogu jutu kenasti kokku.

                Kommentaar


                  Mourinho siiski sel aastal parim treener premmis kui tiitel ära tuleb. Raske vaielda tiitlite vastu aga eks mõni ikka suudab, et jonni edasi ajada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                    Üks inglise ajakirjanik tõi võrdluse poksist, et Muhammad Ali 61/56 peetakse kõigi aegade parimaks poksijaks, kuigi Klitschkol parem rekord 67/64
                    Muidugi. Lugesin ka ammu-ammu ühe ajakirjaniku artiklit kus ta seletas, et kui Klitškod oleksid ameeriklased peetaks neid läbi aegade parimateks poksijateks ja neil oleks kordades rohkem raha kui Floyd juunioril.

                    + Ali on poksis täpselt nagu Jordan kossus. See mees viis selle spordiala tõsiste massideni ning ta oli üks esimesi worldwide posterboyd sellel. Jah muidugi oli ka enne neid legende, kuid Alid ja Jordanit teab põhimõtteliselt iga inimene maailmas. Isegi kui tuleks paremaid sportlasi siis seda oleks raske tunnistada inimestel.

                    Ja see, et arse fännidele ei ole võit üle kõige tähtis - kui te oleksite harjunud Wengeri käe all võitma siis ikka oleks küll. Hooaja alguses rääkisid ju teie fännid Wengeri kohta teist juttu?
                    Lihtsalt fännid on harjunud Mou käe all võitma ning võidud ongi need mis klubile tähtsad peaks olema. Tänu "ilusale jalkale" sa trofeesid naljalt ei võida enam.

                    Ükskõik kes jagab arvamust, et Mou ei ole Premmi parim treener on lihtsalt tüüpiline hater.

                    P.S. Mulle meeldib Spurs ka ja seal on fännidele alati "style" tähtsam olnud, kuid ma valikd iga kell Arsenalist eespool lõpetamise koleda mängupildiga, kui 6. koht ilusa stiiliga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Ükskõik kes jagab arvamust, et Mou ei ole Premmi parim treener on lihtsalt tüüpiline hater.
                      Kui sa juba Jordani ja Ali mängu tõid, siis arvan et Premmi parim treener on siiski Sir Alex.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        No ütle vähemalt üks huvitav mõte siia väikesesse arutellu, sul näikse huvi olevat osa võtta. Seni oled aga jäänud selle mehe rolli, kes klassi tagumises pingis kõrvaklapid peas aegajalt tunneb tungivat vajadust reaalselt vestluses osalejatele meelde tuletada, et nad on kõik täielikud idioodid.

                        Koolianaloogiga jätkates, ma ei tea mis seal emakeele tunnis tänapäeval tehakse, aga lugemisoskus paistab küll mingitsorti kadunud oskus olevat.

                        Lõpetuseks, see et Mourinho suurimaks saavutuseks loetakse tänini Portoga saavutatud edu, võtab tegelikult ju kogu jutu kenasti kokku.


                        kujutlusvõime on sul hea.

                        aga portoga saavutatu oligi ju ülivõimas. võita uefa cup ja järgmisel aastal CL. veel näiteks ka interiga treble - vaata mis seisus inter praegu on. kuhu sa sihid enda viimase lausega? on seda vähe?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                          Eesmärk jalgpallis on võita ...
                          Ilmselgelt peab mu eelnev postitus väärtushinnangute kohta siinpuhul täpselt paika.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Haron Vaata postitust
                            Kui sa juba Jordani ja Ali mängu tõid, siis arvan et Premmi parim treener on siiski Sir Alex.
                            Mul mälu veitsa halb, tuleta meelde mis klubi treener ta ongi praegu...
                            Ma ei maininud kuskil seda, et Mou on läbi aegade parim Premmi treener.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                              Võitnud on ta jah palju ja keegi pole selle kohta midagi öelnud, aga neid võite ei jääda meenutama nagu arsenali tiitlit 2004
                              Ma üldiselt rohkem siin kahe teise küla meeste madinas ei hakka vehkima ja eks oleks niikuinii vanade tuttavate rehade kahe silma vahele kinnijooksmine ka, aga selle huumoripalukese eest tahtsin küll tänada.

                              Chelski poistele soovin ainult meelejõudu, kuidagi jõle tuttav tunne on mõne aasta tagusest ajast. Tea millest see küll nii. No one likes us we don't care...
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Sutsu irooniline, et väärtustest, esteetikast, eetikast, väljakujunenud maailmavaatest jms räägivad põhimõtteliselt vaid Arsenali lugupeetud toetajad, kes mõnes muus kontekstis ei hoia oma lingvistilist purakat kogu selle lähenemise suurima manifestatsiooni kritiseerimisel kuigivõrd tagasi. Lisaks veel muidugi klassikalised liigutused oponentide suunal nagu isiklikuks minek ja puusalt tulevad üldistused. Ja muidugi pole sellel kõigel seost Arsenali saldoga "10 aasta suurima vähkkasvaja" vastu. Barcelona tõlgist mitmekordseks Meistrite Liiga võitjaks olukorras, kus vastaste mutta tampimine piirdub pressi manipuleerimise ja mõnel juhul oponendi pealiku mängujärgsele veinidegustatsioonile mittekutsumisega. Puhake jalga, seltsimehed.

                                Taustaks teemasse minevat lugemist ka: Arsene, viimane esteedist sotsialist ning Jose, modernse jalgpalli viimane antagonist
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X