320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noh, arvestades seda mida juba koosseisu nimetamisest saati tegema mindi oli ju vahva mäng. moul oli juba vist esmaspäeva õhtul magama minnes peas mida pühapäeval otsima minnakse. mängiti nii nagu terve hooaeg on, mindi mitte kaotama, kõik muu on boonus. kohati frustreeriv, kohati väga närviline, kohati higista voodi täis aga lõpp-produkti mõttes oli okei mäng. tänane oli muidugi ülihea näide sellest et mis saab kui Hazardile palli ei anta, või kui Hazard seda pigem ise ei taha. üldiselt supervormis mees oli täna ainult pikkade pallide peal väljas, mis, olgugi et olid väga head nii vähe kui neid oli, aga on ilmselgelt meie ainsa mängija jaoks liiga väike kohustus. Willian mängis hästi, Oscar kes vist mängis tipus enamuse ajast sai hakkama seni kuni jalad veel kandsid aga ilmselgelt ei ole ikka tema koht. kedagi otseselt laita ei saagi, isegi Ramires vana cunt mängis sümpaatselt enamuse ajast. kiiper, kaitse ja poolik olid kõik väga taktis aga noh eks see meie üks tugevamaid kaarte olegi.

    kõige rohkem kahju on muidugi sellest et teine poolaeg oli reaalselt 45 minutit seda et vaata ette, leia see üks sinine neeger sealt punaste seast üles ja pane kuuma, las lükkab peaga edasi, võidame jälle 5 sekundit. Arsenali naljad arsenali naljadeks aga mängiti päris ilusti, selle eest peab 3 väikest maas püherdavat david luizi naeratust viiest andma. punkt on punkt i guess ja nüüd siis on vaja lešter ja crystal palace ära väänata et võiks tiitli kotti pista. vaikselt liugleme aga ilmselgelt läheme me sinna ettevaatlikult et mitte komistada. mitte suure läbi-seina-jobistamisega et lööme nüüd leicesterile 9 ja crystalile 13 ja siis on väravatevahega ka jonksus ja väiksed poisid saaksid staadionil rääkida kui kõva vend see Zouma ikka on et oma poolelt kääre pani.
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      8 tundi ja 2 minutit pole Arsenal suutnud Chelseale väravat lüüa.Vau.

      Aga Ospina vs Oscar oleks pidanud ju penalti olema, ei ? Võib-olla ka punane kaart.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        8 tundi ja 2 minutit pole Arsenal suutnud Chelseale väravat lüüa.Vau.

        Aga Ospina vs Oscar oleks pidanud ju penalti olema, ei ? Võib-olla ka punane kaart.
        kõikidest olukordadest oleks vast see kõige penaltihõngulisem jap. Fabregase omas otsis ta pigem ise kontakti. märkimata ei saa jätta muidugi et Cahill pani ka käega palli, muidu mõne härrase tussu läheb liivaseks. seega mõlemale poole jäeti andmata. pane nüüd ise värvilised prillid ette et kumb see tõsisem oli.
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Õnnitlused hobustele!

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              mängiti nii nagu terve hooaeg on, mindi mitte kaotama, kõik muu on boonus.
              Pole ju tõsi, seda pilli siin juba tagunud aga taon edasi ka...mis hooaja esimesel poolel viga oli?
              Ok, polnud mingisugune eepiline Jupp-Bayern stiilis intensiivsus taga 90 minutit aga no krt Mourinho satsi kohta oli see tänavune Chelsea ikka täiesti okei vaadata.
              Kusagil saidil tiksus kellegi anonüümse gunnari kommentaar, et "hats off to chelsea, started the season with flair and ended the season grinding results"", mis võtab ju tegelikult väga hästi kokku kõik.
              Eelmise hooajaga võrreldes edasiminek MEELETU...loovust keskväljal juures, taktikalisemat mitmekülgsust...ja millal meil viimati selline vend oli, kes tipus väravaid lööb???
              Kui nüüd härra erilisele natukene aega ja vahendeid antakse, siis võib sellest praegusest Chelseast veel täiesti arvestatav koletis kasvada.
              Tulemuste grindimine algas täpselt õigetel asjaoludel ja õigel ajal, niiet mina ei kurdaks absoluutselt.
              Aga tuleval hooajal tuleb Mourinhol midagi euroopas ka välja mõelda, PSG teine leg oli pika puuga hooaja (ok, hooaeg pole läbi veel tegelikult) low point.
              Liigas suudeti hooaja perspektiivis bussiparkimine ja jalgpalli mängimine pea perfektses tasakaalus hoida. Euroopas aeti bussile (harharharhar) seekord vähe liiga varakult hääled sisse.

              Kommentaar


                hooaja esimene pool mängiti ka täpselt samamoodi. mindi mitte kaotama, see on ju mou üks põhimentaliteete? ma ei loe enda postist küll välja et ma oleks öelnud et me juba augustist antijalkat tagunud oleks või midagi. ma loen ka täpselt samamoodi igausguseid foorumeid ja jubinaid ja säutse ja samamoodi resoneerub see et hooaja esimene pool mängiti väga ilusat ja numbriterikast jalgpalli, ma isegi postitanud neid poste kus olin hämmingus et keegi väravaid lööb, aga ka siis oli prioriteet mitte kaotada, kõik muu on boonus. ju on ka pikk hooaeg ning pidev ühe ja sama meeskonna kasutamine omad vitsad lauale toonud ju
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Ma ei tea antijalka ja muu kohta, aga Chelsea mänge kommenteerida oli küll kõige igavam üldse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                    hooaja esimene pool mängiti ka täpselt samamoodi. mindi mitte kaotama, see on ju mou üks põhimentaliteete? ma ei loe enda postist küll välja et ma oleks öelnud et me juba augustist antijalkat tagunud oleks või midagi. ma loen ka täpselt samamoodi igausguseid foorumeid ja jubinaid ja säutse ja samamoodi resoneerub see et hooaja esimene pool mängiti väga ilusat ja numbriterikast jalgpalli, ma isegi postitanud neid poste kus olin hämmingus et keegi väravaid lööb, aga ka siis oli prioriteet mitte kaotada, kõik muu on boonus. ju on ka pikk hooaeg ning pidev ühe ja sama meeskonna kasutamine omad vitsad lauale toonud ju
                    Jep, oli suht minu paha, polnud seal tõesti väga vihjeid antijalkale...nii harjunud vist juba vastu paukuma neile bussinaljadele, et tuleb automaatselt kaitserefleks.

                    Kommentaar


                      Ei noh, mis siin halada. Väga ilus kontrollitud mäng oli. Arsenal hoiti ikka väga ohutuna ja pigem näidati kohati ise ka initsiatiivi üles (ntks teine poolaeg, kus esimene pool vallati ka palli oluliselt rohkem). Õnnelikumal päeval või mõne teise kohtunikuga oleks mäng esimese 20 minutiga ära lahendatud. Aga pole lugu, kõiki mänge ei saagi võita ning 38. mängu lõpuks loeb see, kes stabiilsemalt on punkte kogunud, eksole.


                      Челси чемпион!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kas Mou moto pole mitte, et "kodus võit ja võõrsil viik", nii need tiitlid tulevadki?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Kas Mou moto pole mitte, et "kodus võit ja võõrsil viik", nii need tiitlid tulevadki?
                          Sel hooajal on võõrsil täitsa ässalt pandud. Link.

                          Kommentaar


                            See annaks sulle 76 punkti ning top 4 koha mitte tiitlit.
                            Mou moto on hoiame taga puhta, selle pealt tuleb juba edasine.

                            Kommentaar


                              Teen Mourinho moto inimestele veelgi arusaadavamaks: "Ma tahan võita ja minu mängijad tahavad võita (tiitleid)!"

                              Respekt.
                              YNWA

                              Kommentaar


                                Maureen ja respekt? Oehh... Kuidas saab üks täie terve mõistuse juures inimene anda mingitki respekti kellelegi, kes ei austa absoluutselt mitte kedagi teist ja annab endast parima iga jumala päev, et maailm seda ei unustaks?!?

                                Krediiti, krediiti võib anda. Ja seda ka üksnes saavutuste eest. Juba praegu ilmselt klubiajaloo üks edukamaid treenereid, mis puudutab võitmist. Ja on tal seda karjääri veel omajagu ees. Mourinho mudel on lihtne, mine klubisse kus on väga tugev selgroog, osta ülikiirelt nõrgematele positsioonidele meelepärased mängijad(hind pole siinkohal kunagi takistuseks olnud), võida igasuguseid vahendeid valimata! Tavaliselt 2-3 hooajaga on aga kogu sitt, mis tema ümber alati käib, niivõrd üle pea kasvanud, et lihtsam on uude litsimajja minna ja see pasakoorma all uppunud laev sinnapaika jätta...Ongi kogu maureeni-mudel.

                                Mulle väga meeldiks näha, et mees võtaks a la Newcastle v Frankfurt v Real Sociedad kategooriast ühe klubi, ehitaks selle ülesse ja viiks Euroopa tippude hulka! Aga me kõik teame, et seda ei juhtu. Ilmselgelt personaalne gloori on tema prioriteet, ajalooraamatud heal juhul mainivad vaid paari hea sõnaga selliseid visionääre. Ja alati on kuskil mõni klubi, kes tahab kohest edu, on nõus maksma selle eest kõvat pappi ja ohverdama kõik esteetilised väärtused selle nimel. Kutsuge (Mc)Mourinho!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X