320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Elus esimest korda vist pean seda ütlema...GO CHELSEA!
    Enamvähem kogu jalgpallimaailm on täna teie poolt.
    See jalkamaailm piirdub vist sinu jaoks vana hea Inglismaaga?
    Vabandust, ei pidanud vastu.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Lihtsalt Chelsea poolt kuna kataloonia cuntidest on kõrini.

      +10

      Loodame, et ei kordu aasta 2009.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Lihtsalt Chelsea poolt kuna kataloonia cuntidest on kõrini.
        Nii lihtne see ongi.
        Ise usun, et küllap tuleb midagi eelmise aasta kaheksandikfinaali sarnast ja Chelsea suudab avakohtumises ilusti mängida ja viigi või võidugi välja imeda. Teine leg Camp Noul astub Barca sinistest konkreetselt üle, juurde kindlasti mõni skandaalne otsus kohtunikult ja hiljem saame vaadata kuidas kõik briti peamised punditid, eesotsas Souness, Barcat "probably the best club side of all time" stiilis asjadega hellitavad. Annaks jumal, et mingi ime läbi Chelsea "Interit teeks".

        Kommentaar


          Ja kui kellegi mälu mingi ime läbi ei võta, siis eelmise aasta kaheksandikfinaalis kohtusid Arsenal ja Barcelona.

          Kommentaar


            Loodame
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              kas eesti keelset striimi linki ple kellelgi?

              Kommentaar


                DROGBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

                Vara veel hõista muidugi, õnne on meeletult olnud, et seal ühel pool tablood "0" seisab. Ja seda õnne läheb veel kõvasti vaja, et see ka tunni aja pärast seal seisaks
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algus in hea
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Drogba on loom!!!

                    Kommentaar


                      Nice one Drogba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taome selle Barcelona ära näitame, mis on London ning, et meie omame!

                      Kommentaar


                        Drogba on beast!

                        Kommentaar


                          Ma suutsin ennast korra või kaks täis sittuda kui Ramires mingi nihhujassibe söödu tegi kasti tagasi. Siis ilmus Drogba pilti ja hakkasin juba ennetavalt lõugama VÕIMAS RAISK
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Väga ilusasti on suudetud barca ping-pong stiil ära nullida, uskumatul palju sunnitakse eksima, mis on ülimalt positiivne. Esimese poolajaga peab rahule jääma, Drogba võiks ainult veitsa vähem maas aeleda.

                            Kommentaar


                              Twitterist kuld:
                              - Ironic that Drogba scored in the injury time that he'd single-handedly created...
                              - i imagine didier drogba to be a very gentle and tender lover.
                              - Drogba has been a very down to earth person tonight.
                              jne
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Drogba jäi ikka ellu pärast esimest poolaega? Eks vanus tee oma töö....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X