320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina sooviks vasakul äärel kindlalt näha Maloudat või Juan Matat kuna, see on Barcelona valupunkt ning koht kust läbimurre võiks tulla.

    Kommentaar


      Cech
      Ivan, Cahill, JT, Cole
      Mikel/Meireles, Lampard, Ramires
      Mata,
      Drogba, Torres/Sturridge

      Et lähme siis juba pauguga peale Ilgelt nutune, et sinna Mikeli kohale Makelelet võtta pole, tundub nagu suht võtmekoht. Kõik muu on nii masendav (kes vigased pole), et ei taha nagu isegi pingile panna neid, äkki saavad platsile veel.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        kui kahe (puhta) ründajaga mängu alustate, siis saate kohutava lituudi.
        Messi ja Alvesi liikumised on vaja kinni panna - good luck
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Noh poisid, tähtis päev on käes. Come on Chelsea !!!!!! Eilses mängus oli mitu korda suht vastik vaadata seda divimist. Ribery on ikka korralik pede. Teeb selliseid näod ja kohe tõuseb püsti. Vastik. Ronaldo ka ühel korral kukkus nagu lehmasitt =)).

          Kommentaar


            Daiv daiviks, täna mängiks enda mängu õigete meestega (Bosingwa, keri perse) ning siis võib juba isegi optimistliku väljavaatega mängule minna. Kalou ja Torres peaks pingilt alustama. Iseasi kas Meireles või Mikel või Essien, üks neist kolmest peaks pingil olema kuna ilmselt läheme 4-2-3-1, Ramires, Mata, Lampard peaks see kolmene liin olema, aga need 2 seal kaitsjate ees saavad täna hea jooksu.
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Daiv daiviks, täna mängiks enda mängu õigete meestega (Bosingwa, keri perse) ning siis võib juba isegi optimistliku väljavaatega mängule minna. Kalou ja Torres peaks pingilt alustama. Iseasi kas Meireles või Mikel või Essien, üks neist kolmest peaks pingil olema kuna ilmselt läheme 4-2-3-1, Ramires, Mata, Lampard peaks see kolmene liin olema, aga need 2 seal kaitsjate ees saavad täna hea jooksu.
              Jep. Mulle isiklikult meeldibki rohkem see, et JT ja Cahill keskel on, tunduvad nagu vennad, kellel keskendumisauke ei juhtu (ükskõik, kui awesome Luiz on, teinekord ta juhtub ikka väga suvalistesse kohtadesse). Aga need kaks seal ees jah peavad pusima, Messi asukoht peab at all times teada olema ja ideaalis on see ühe nende viiest vennast taskus

              Ja olgugi, et kohutava läti õlle tekitatud unenägudes nägin Chelsea 3-1 võitu, siis reaalsuses smells nagu 2-0 Barcale ikkagi (ja täitsa ilma kohtuniku abita). Doesnt matter. Up the blues!
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Luiz out 2 weeki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Long John Vaata postitust
                  Luiz out 2 weeki.
                  ma olen juba ammu tahtnud küsida, et mis oleks sellise totruse asemel viga normaalsel eestikeelsel lausel "Luiz on kaks nädalat väljas"?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ma olen juba ammu tahtnud küsida, et mis oleks sellise totruse asemel viga normaalsel eestikeelsel lausel "Luiz on kaks nädalat väljas"?
                    10 tähemärki.

                    Kommentaar


                      Ühe blogija arvates:

                      In order for Chelsea to score goals and win the game they have to do the following:
                      1) Capitalise on Pique's poor positional sense and make runs in behind him.
                      2) Force Dani Alves backwards and utilise any pace we have in the side against him.
                      3) Make the set pieces count from either free kicks or corners. If the delivery is right we WILL score from either of these.
                      4) Look for the pullback to the edge of the box for a late run.
                      5) Always aim for the back post with any high balls into the box. More often than not BOTH Puyol and Pique are guilty of ball watching hoping that someone is marking behind them.
                      6) Get right on top of Valdes. He isn't interested in challenging in the air for the ball up against big forwards or defenders.
                      7)To get the ball wide at every opportunity to hurt Barcelona where they are weak.
                      8)Juan Mata to play a free role in behind Drogba once again and look to break into space to hurt Barcelona like he did against Spurs
                      9)We MUST play the game at Premier League pace because they will not be able to live with us and in the second half the game will open up.
                      10)Barcelona at times attack with EIGHT men going forward - we have to remain compact and not lose our shape.
                      11)Chelsea can hurt Barcelona with the counter attack.


                      Lihtne onja
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Igal liigaastal olen korra (kodus-ja-võõrsil) Chelsea poolt. Täna on see päev.
                        Ja me oleme sulle väga tänulikud, kui sa endaga liverpooli halba õnne endaga kaasa ei too No offense.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
                          Ja me oleme sulle väga tänulikud, kui sa endaga liverpooli halba õnne endaga kaasa ei too No offense.
                          Aga kui selleks on Liverpooli õnn Meistrite Liigas?

                          Kommentaar


                            Täna on rohkem asi kättemaksus kui edasisaamises. Vähemalt minu jaoks, vast ka Drogbade ja Ballackite jaoks. Oodand seda hetke päris pikalt juba. Bring it on!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Elus esimest korda vist pean seda ütlema...GO CHELSEA!
                              Enamvähem kogu jalgpallimaailm on täna teie poolt.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Lihtsalt Chelsea poolt kuna kataloonia cuntidest on kõrini.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X