320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veel twitterit

    - The ball hit his foot harder than any tackle yet he managed to stay up? Truly a miracle.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      king of africa!

      Kommentaar


        Vihm peaks hetkel küll kaasa aitama chelseale, või ma eksin?

        Kommentaar


          Eksid, lõunamaalastel hakkab külm ja peavad hakkama kiiremini liigutama.

          Kommentaar


            Hispaanlased juba loomupäraselt laisad ei nad viitsi

            Kommentaar


              Drogba on täna siiani "a disgrace, a fucking disgrace" olnud...ja tule või taevas appi, mul on selle üle isegi hea meel.

              Kommentaar


                Kasvõi läbi jonnimise ja munnisimise Chelsea finaali ja saab Barca oma karmavõla tasutud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  See jalkamaailm piirdub vist sinu jaoks vana hea Inglismaaga?
                  Vabandust, ei pidanud vastu.
                  Absoluutselt mitte.
                  Välja tuleb arvata Barca fännid ja väikesed tüdrukud, nagu selgub siis ka Pohlak.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Drogbinaator on kunn!

                    Kui sul on 5 eurot ja Drogbal on 5 eurot, siis Drogbal on ikka rohkem
                    Kui Drogba tahab mett, siis sööb ta mesilasi
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Ahh, Drogba on sel hooajal varemgi konkreetselt vastaseid ebasportlikult ära peeretanud...sessuhtes tõesti pull näha, kuidas Barcelonale Barcelonat tehakse...aga üldiselt olen ma jätkuvalt veendunud, et eks olgu mis on, El Clasico finaal on tõsiasi.

                      Kommentaar


                        No ei tea kas 1-0 on piisav Camp Nou jaoks, aga hea, et Barca võõrsilväravat vähemalt ei saanud.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          See on ime, kuidas Barca ära ei ajanud, rohkem õnne ei saa olla
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Palju õnne teile! Loodan, et finaal tuleb Bayerni ja Chelsea vahel, siis saaks ikkagi jalgpalli nautida. (sülitan kolm korda üle vasaku õla, et ära ei sõnuks)

                            Kommentaar


                              Super tulemus lihtsalt!! Kui lööme Camp Noul 1 sisse, peab Barsa juba 3 lööma jne... Väga hea võimalus finaali pääseda. GO CHELSEA!

                              Kommentaar


                                Täna pääses Chelsea võiduga tänu Barca kohutavale realiseerimisoskusele. Nou Campil läheb Chelseal ikka väga raskeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X