320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Londoni Chelsea lootused Meistrite Liiga poolfinaalist edasijõudmiseks võivad saada suure hoobi - ründaja Didier Drogba on vigastatud ning peab kindlasti vahele jätma laupäevase kohtumise Arsenaliga, ohus on ka Meistrite Liiga korduskohtumine Barcelonaga.

    et siis homme alustab torres

    Kommentaar


      Homme ei näe kahjuks seda kohtumist ning ilus seeria katkeb olen näinud 16 viimast Chelsea mängu

      Kommentaar


        VSB-s hakkab homme f1 kval. ja see on pm. samalajal mil chelsea-arsenal,5aeg kordusest näeb mängu-.-

        Kommentaar


          Kui Drogba Barca vastu ei aita siis on persekellad kah
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Momendil käimas youth cupi finaali esimese mängu teine poolaeg. Chelsea juhib 2-0. Kui huvi on, siis http://atdhenet.tv/39296/watch-chelsea-tv


            E. Lõpuks 4-0. Second leg tundub nagu random BS nüüd. Aga awesome. Meeste klassis ka palun sellist skoori.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Tahaks küll see aasta Bayern-Chelsea finaali, loodan, et mõlemad suured hispaania mansad "lüpstakse" läbi

              Kommentaar


                Chelsea will line-up in the following 4-2-3-1 formation:

                1 Petr Cech
                17 Jose Bosingwa
                24 Gary Cahill
                26 John Terry (c)
                34 Ryan Bertrand
                5 Michael Essien
                6 Oriol Romeu
                23 Daniel Sturridge
                15 Florent Malouda
                21 Salomon Kalou
                9 Fernando Torres

                Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 3 Ashley Cole, 12 John Mikel Obi, 6 Raul Meireles, 8 Frank Lampard, 10 Juan Mata,.

                Päris ulme koosseis, ma ei kujuta ette küll, kes neid sööte Torresele peaks lükkama. Tuleb vist loota Sturridge ja Torrese individuaalsetele sooritustele. Positiivne on see, et Romeu mängib ja Bertrand saab samuti võimaluse.

                Kommentaar


                  Possession sucks.. muidu pole niiväga hullugi

                  Kommentaar


                    nii mõnigi mees sakib ka peale possessioni

                    malouda ikka täielik kuradi kärakas, bosingwast rääkimata

                    //andke tõesti abi, nüüd täie auruga CL'i vaja minna. tänane koosseis oli juba eos selline enesetapumissioon (malouda bosingwa kalou ja mida iganes veel), et tuleb frustreeriv kohtumine. sturridge mängib tohutult üle, torres ei viitsi pallita vabsjee mängida, sulgudes olevad isikud.. siinkohal eriti veel malouda.. oh looja! košmaar on hästi öeldud. võimaluste luhtamine on ikka nii frustreeriv.

                    Kommentaar


                      See 4-3-2-1 formatsioon ei tööta kohe üldse (minu meelest).

                      Kommentaar


                        Esimene poolaeg (mida ma kahjuks AINULT nägin) tegi Torres hästi tagasi kaitsesse tagasi, aga maluuda ja störridge kippusid alati kohe ära kaotama selle Torrese võidetud palli.. ma loodan, et keegi suudask kirjeldada veidi teist poolaega, aitäh.

                        Kommentaar


                          Mulle jäi mängust ainult üks asi meelde. Bosingwa kes kuradi täiesti 90 kraadi külg ees kaitses Gibbsi? sööstu kasti. Öeldakse ju et vaata kaitsjat ja ründa kanda.. kui sa ikka täiesti persega oled nii et nägu vaatab üle otsajoone siis vist arvata on et sealt läbi tullakse. Krdi tainas. Palun Ivanovic, braibi FA'd ja saa oma karistusest lahti või midagi .. appi
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Kui Newcastle nii jätkab siis pole meil lootustki CLi pääseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                              Kui Newcastle nii jätkab siis pole meil lootustki CLi pääseda.
                              Mis seal nii rasket siis on?
                              Ainult kaks mängu vaja võita
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Palju õnne david luizile ja john obi mikelile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X