320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
    Esimene poolaeg (mida ma kahjuks AINULT nägin) tegi Torres hästi tagasi kaitsesse tagasi, aga maluuda ja störridge kippusid alati kohe ära kaotama selle Torrese võidetud palli.. ma loodan, et keegi suudask kirjeldada veidi teist poolaega, aitäh.
    Teisel poolajal jätkus kõik põhimõtteliselt samas taktis. Lausa kahju hakkab Torresest ja Drogbast, kes rügavad üksinda eest tööd teha ja siis kaaslased ei suuda ründajatele korralikku ja täpset söötu lükata.

    Kommentaar


      Kommentaar


        räägivad, et Chelsea - Arsenal oli fixed. Ise ei näinud, oskab keegi kommentaarida?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          räägivad, et Chelsea - Arsenal oli fixed. Ise ei näinud, oskab keegi kommentaarida?
          Sel juhul on Van Persie ja Koscielny ikka ülimalt täpse jala ja peaga.

          Kommentaar


            Seda on nad kindlasti, aga ei mõista su loogikat. Keegi lõi üleminutitel posti või midagi?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Seda on nad kindlasti, aga ei mõista su loogikat. Keegi lõi üleminutitel posti või midagi?
              Ei olnud üleminutitel aga postile ja latile saadi pihta. Kus kohast üldse see kokkumängu jutt tuleb?

              Kommentaar


                rahade ebatavaline liikumine aasiast, nagu ikka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  rahade ebatavaline liikumine aasiast, nagu ikka.
                  No mängu näinuna võin üsna julgelt väita, et kokkumängu moodi see kohtumine küll ei olnud.

                  Kommentaar


                    igasugust sitta ei maksa ka ikka uskuda. ega see mingi itaalia liiga ei ole.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      eks igaüks usub mida tahab. See pole muide esimene kord viimaste aastate jooksu, kui just Arsenali mängu kahtlaseks peetakse.
                      Keda huvitab teema, siis googeldage ja lugege kuidas fixitakse ja miks fixitakse jne. Näiteid ja kohtunike/mängijate tunnistusi hiinast, itaaliast, saksamaalt, venemaalt ja mujalt.

                      Antud mängu ise ei näinud ja kordust vaadata ei viitsi, sellest ka minu küsimus.

                      Kommentaar


                        We, The Arbitrageurs Of The NeoHyperrealities Of Post-Structuralist Football - Exposing Corruption Since 2006


                        Ilmselt see vana-tuntud blogi?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kahjuks ei ole vist alust, et öelda enne tänast mängu ''me kuseme Barcelonale suure kaarega peale''

                                Nali Naljaks, aga millegi pärast ma kardan, et peksasaanud Barcelona toob meid maapeale tagasi ning lööb veel maa alla ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X