320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mask
    replied
    Aga äkki ikkagi tuleb veel temast midagi? Ja rekord peaks Tomas Kalasile kuuluma?

Leave a comment:

• szandor
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Ükski aken ei ole õige aken ilma Piazoni välja laenamise uudiseta. Õnneks saadi sellega lõpuks hakkama.
    Matej Delač'i rekordi peab ju keegi millalgi üle tegema. Naeruväärne.

Leave a comment:

• Epic
    replied
    Ükski aken ei ole õige aken ilma Piazoni välja laenamise uudiseta. Õnneks saadi sellega lõpuks hakkama.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kurb oli vaadata, et chelsea teema pold isegi esimesel leheküljel. (Aga kõige noorem meeskond kuulub ikka ühele teisele premi klubile.)
    Kaheotsaga asi samas hea näha, et premmi alateema on viimasel ajal nii hoogu sattunud. Eks hetkel tegelikult Chelseal ei ole ka sellist pinget ega ootusi peal, et mõnest punktikaotusest kohe arutelu käima tõmmata ja paraku mäng on hetkel veel roostes ja kogu uus formatsioon-stiil ning koosseis lihtsalt võtab selle oma aja. Meie jaoks on see ikkagi üle pikkade aastate selgelt noorim koosseis ning selgeid liidreid meeskonnas hetkel nagu ei olegi ja eks igalühel on võimalus hetkel selleks tõusta.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Meil uus treener, uued noored poisid meeskond maksab veel kooliraha - osadel oli premmi debüüt alles. Aga su kommenteer oli täitsa asjalik ma arvatavasti ise oleks samas situatsioonis midagi sarnast teinud Fännikultuuri lahutamatu osa
    Kurb oli vaadata, et chelsea teema pold isegi esimesel leheküljel. (Aga kõige noorem meeskond kuulub ikka ühele teisele premi klubile.)

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Tervitused Nasfalile hahahahahaha
    Meil uus treener, uued noored poisid meeskond maksab veel kooliraha - osadel oli premmi debüüt alles. Aga su kommenteer oli täitsa asjalik ma arvatavasti ise oleks samas situatsioonis midagi sarnast teinud Fännikultuuri lahutamatu osa

Leave a comment:

• Argo80
    replied
    võit mängiti maha,kaotust ei tulnud,1 punkt tabelis juures,pole ka kõige halvem päev,noored on tublid.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Ma olen küll kergelt biased, aga ma arvan, et ManU kaotas täna nõrgemale tiimile punkte kui Chelsea...

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Rahune, tee üks veganpitsa vms.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Ennäe, saigi võiduarve avatud. Mängu ei näinud, aga tore, et noorsinised jälle nimed kirja said. Eriti hea meel Abrahami pärast. Vast aitavad need väravad nii möödunud masendust minimeerida kui ka tulevikuks jalavärinat vähendada. Järgmine nädal näeme!

Leave a comment:

• Argo80
    replied
    manul pole ühtegi

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Algselt postitas Argo80 Vaata postitust
    akadeemia võit täna
    3 mängijat akadeemiast vist, või eksin?

Leave a comment:

• Argo80
    replied
    akadeemia võit täna

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Hea meel Mounti üle. Mängida ilmselgelt osatakse. Lihtsalt veel mitte eriti palju minuteid korraga. Küll jõuab

Leave a comment:

Working...
X