320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    Oeh, väga nutune mäng oli täna Juba 3.minutil lasti Lee Clarkil 0:1 lüüa.1.poolajal mängupilt väga hull ei olnudki ning vahetult enne poolajavilet suutis peale Ryan Giggsi eeltööd Diego \"Goooool!\" Forlan seisu viigistada 2.poolaja alguses oli kohe ka van Nistelrooyl päris hea võimalus aga van der Sar suutis löögi tõrjuda. 65.minut - noor prantslane Steed Malbranque viib Fulhami taas juhtima veidi üle 10.minuti hiljem Inamoto lööb Fulhami kolmanda värava, kaitse mängis taas lolli Kaotus 1:3 siis, väga kahju, kodus tuleks ikka võita.

    Meie tänane koosseis :

    Howard, Ferdinand, G.Neville, O\'Shea, Silvestre (45.min Fortune), Butt, Djemba-Djemba (79.min Bellion), Giggs, Ronaldo (68.min Scholes), Forlan, van Nistelrooy.

    Huvitav miks Keano välja jäeti suht loll otsus minu meelest aga jah eks Fergie teab paremini mis plaanid tal on

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      Nonii. täna tuleb uusi ajutisi avatarivahetusi, kas mitte?

      pluss - ma olen isiklikult ülimalt kindel et Härra Ferguson teab väega hästi, mida ta teeb. vaadake, see algas kõik sellest, et...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        Keano vaatas mängu üle-üldse tribüünilt. Bellionil oli suurepärane võimalus jalg valegeks saada, aga va der Sar tegi suurepärase tõrje. Rohkem nagu ei oskagi, midagi öelda. Kuni 1:2ni mängisime väga hästi minu meelest.
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          Originally posted by Epic


          1.poolajal mängupilt väga hull ei olnudki ning vahetult enne poolajavilet suutis peale Ryan Giggsi eeltööd Diego \"Goooool!\" Forlan

          kuule pärnakas!sa ikka olid kaine kui sa seda mängu vaatasid või?!hui oli 1. poolaja mängu pilt ilus,võib-olla mingi 5 min sellest.
          ja üldse mängis ManU väga sitasti,van N oli ikka täitsa tuim ja see forlan....palli sai laks, värava poole minema.üks läks sisse (hea seegi).sitt mäng tema poolt siis ja no7 pani kah suht paska,ega ta millegagi hakkama ei saand.a noh,noor poiis,anname andeks
          aga fulham mängis imekspandavalt hästi,surus ikka õige kõvasti ja no ega sellise mängupildi korral muu tulemus ei saagi jääda,rsk loodame et arse charltonilt homme kotid sappa saab,muigu neil lõbu laialt ja kisuvad kukeks!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Njah, oli see mängupilt milline tahes, loeb siiski tulemus ja 1:3 kaotus kodus Fulhamile on ikka väga kehv tulemus. Loodame, et ManU suudab end kokkuvõtta, sest viimased liiga mängud on olnud suhteliselt kesised (mängupildi poolest).

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Muide tore olex teada, kust te neid mänge vaatate. Tean, et viasatsport näitab igasugu mänge kuid inglise liigat ei näita (näitab küll karikamänge ja hollandi liigat ).

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                Originally posted by H.M Murdock

                rsk loodame et arse charltonilt homme kotid sappa saab,muigu neil lõbu laialt ja kisuvad kukeks!
                njah, päris huvitav lootus ent lootus sureb viimasena, iial ei või teada, millega arsenal hakkama saab :P

                Neth, ära liialt muretse, ka Ferguson ise ütles ja usun ise, et endiselt on asjaolud nii, et tippvormi saavutab ManU jaanuaris-veebruaris. Olen juba harjunud, et sel ajal harilikult u. 10 võitu vms järjest tuleb , selle hooaja algus on viimase 10 hooaja parim meil...ja seda ka, et mängude kohta - suhteliselt tihti näeb punasärklaste mänge pubidest...

                muret teeb mulle see, et herr nistelrooy millegi silmapaistvaga (ja samas positiivsega) hakkama pole suutnud saada
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Naljakas oli see, et Fergie ütles ühes intervjuus enne mängu : \"If we lose it will be Mike\'s fault!\" Nii, et süüdistagem Mike Phelanit

                  Järgmine mäng muide Leedsi vastu Carling Cupi kolmas ring 28.oktoobril

                  Nädala pärast tõotab tulla huvitav mäng sest Teddy Sheringham naaseb oma kauaaegsele koduväljakule, loodame, et Portsmouthi käest nii haledalt tappa ei saa :P

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    Jah ex pubides olen isegi ManU mänge vaatamas käinud, ma lootsin lihtsalt, et äkki mõni selline kanal, mis kodus olemas on kannab ka mänge üle. Mis ManU mänguvormi puutud, siis tõsi ta on jah et tavaliselt peale aastavahetust tõseb meeskond tippvormi, loodame et nii läheb ka see aasta

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      Originally posted by Neth


                      Jah ex pubides olen isegi ManU mänge vaatamas käinud, ma lootsin lihtsalt, et äkki mõni selline kanal, mis kodus olemas on kannab ka mänge üle.
                      Kaks linki http://www.satfootball.com ja http://www.knplogic.co.uk/sport/british.html. Soovitan kontrollida just paar päeva enne mängu, siis on viited kanalitele täpsemad.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by H.M Murdock


                        Originally posted by Epic


                        1.poolajal mängupilt väga hull ei olnudki ning vahetult enne poolajavilet suutis peale Ryan Giggsi eeltööd Diego \"Goooool!\" Forlan

                        kuule pärnakas!sa ikka olid kaine kui sa seda mängu vaatasid või?!hui oli 1. poolaja mängu pilt ilus,võib-olla mingi 5 min sellest.
                        aga kes üldse ilust rääkinud on?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          vastus kyssile, miks keano välja jäeti, peitub )ma arvan) just tihedas mängusegraafikus. rangers kolmapäeval, fulham laupäeval, leeds teispäeval.

                          djemba ja ronaldo algkoosseisu usaldamine näitab ka yhtteist, kas fergie just alahindas fulhami, aga kerge eksperimendi maik on asjal man kyll. bellion - no kurat, selle koha päält tulnuks kyll ära lyya. forlan tegi hea mängu, nii koll kui mitmed söödud (sealhulgas see, mis bellioni olukorrale eelnes) olid suurepärased. ruud aga jah on kuidagi kahvatu, ta ei suuda isegi olukordi tekitada. paanikaks, ma loodan, pole siiski veel põhjust.:P
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            Tuleb meelde eelmine aasta kui kuskil novembri keskel olime liidris Arsenalist juba mingi 10 punkti taga ja pasuntati, et tiitlikonkurentsist oleme väljas. Aga kes oli hooaja lõpus Inglismaa meister? Eks ikka Manchester United

                            Algul ei saa vedama pärast ei saa pidama :P

                            Elland Roadil peame vist taas Keano peale lootma.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              Originally posted by fittibaldi


                              vastus kyssile, miks keano välja jäeti, peitub )ma arvan) just tihedas mängusegraafikus. rangers kolmapäeval, fulham laupäeval, leeds teispäeval.

                              djemba ja ronaldo algkoosseisu usaldamine näitab ka yhtteist, kas fergie just alahindas fulhami, aga kerge eksperimendi maik on asjal man kyll. bellion - no kurat, selle koha päält tulnuks kyll ära lyya. forlan tegi hea mängu, nii koll kui mitmed söödud (sealhulgas see, mis bellioni olukorrale eelnes) olid suurepärased. ruud aga jah on kuidagi kahvatu, ta ei suuda isegi olukordi tekitada. paanikaks, ma loodan, pole siiski veel põhjust.:P
                              Kas tõesti tegi Forlan hea mängu????? Minu meelest eksis tema söötudega kõige rohkem. Djemba Djemba hoopis mängis hästi, ainult lõpp (ennem välja vahetamist) vajus ära
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                Ma ikka pean oma sõna sekka ütlema. Jube hea mäng oli eile, ma olin enne mängu pettunud, et ei saanud vaadata soovitud City-Chelsea heitlust ja et pidin taas Mänjuu kohtumist vaatama. Seekord oli aga rõõmustav vaatepilt. Ma muidugi kahe käe ja südamega Fulhamile kaasa elamas ja ennäe imet - Lee \"SMB\" Clarke viis Londoni väikemeeskonna ette. Juhhei. Manchester ei saanud kuidagi mängu käima, tunda andis Keane\'i puudumine, Butt ja Djemba-Djemba ei saanud kuidagi hakkama, kaitses situs Silvestre. van hobusest on juba räägitud. täiesti tühi koht. Viigivärav iseenesest oli ilus, üldse Forlan tegi hea mäng, suht-koht normaalne oli ka ronaldo. Fulham aga tegi teisel poolajal punaninale tribüünil silmad ette ja seisuks 3-1. Ohsedarõõmu, viimane värav oli eriti ilus puude Inamoto poolt.

                                Esimesest korda tundsin rõõmu Manchester Unitedi mängust, vähemalt viimasel ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X