320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    van hobune? Äkki sa lähed ja ütled talle ka nii.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      Originally posted by Neth
      van hobune? Äkki sa lähed ja ütled talle ka nii.
      Kui näeks, siis ütlekski.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        Loodan, et kui te kohtute, siis olen ka kohal. Tore olex näha küll kuidas nistekas oma rusikaid poksikoti peal kasutaks.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          vaadake ikka kindlasti, et Martin \"debäädääss\" Keown ka peksmisel kohal oleks - kuidas muidu vaadata!

          saadke mulle mingid pildid ka ilmtingimata!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Originally posted by m1kk


            Originally posted by H.M Murdock

            rsk loodame et arse charltonilt homme kotid sappa saab,muigu neil lõbu laialt ja kisuvad kukeks!
            njah, päris huvitav lootus ent lootus sureb viimasena, iial ei või teada, millega arsenal hakkama saab :P
            \"kuked\" suudavad alati ära kobistada, Chelski vastu ning täna ka Charltoni vastu

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Originally posted by Epic

              Tuleb meelde eelmine aasta kui kuskil novembri keskel olime liidris Arsenalist juba mingi 10 punkti taga ja pasuntati, et tiitlikonkurentsist oleme väljas. Aga kes oli hooaja lõpus Inglismaa meister? Eks ikka Manchester United

              Algul ei saa vedama pärast ei saa pidama :P
              Hea võrdlus. Eriti Arsenali praegust liiga algust arvestades. Mitte tulemuse poole pealt, vaid mängulisuse. Võrreldes aastataguse vormiga oleme praegu kehvad. Seega- teeme sama mis manure eelmine aasta
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                Originally posted by Epic
                \"kuked\" suudavad alati ära kobistada, Chelski vastu ning täna ka Charltoni vastu
                seletad ehk pisut, see mõtteavaldus jäi mulle küll arusaamatuks. kas Sa mõtled siinjuures arsenali prantslasi ja seostad neid sümboolselt gallia kukega?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by Epic
                  \"kuked\" suudavad alati ära kobistada, Chelski vastu ning täna ka Charltoni vastu
                  seletad ehk pisut, see mõtteavaldus jäi mulle küll arusaamatuks. kas Sa mõtled siinjuures arsenali prantslasi ja seostad neid sümboolselt gallia kukega?
                  Ei Kodanik Murdock rääkis siin midagi kukedest.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    Usun, et her Murdock pidas kuukede all silmas pedesid. Slängis on kukk pede.
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      ma oma hajameelsuses ei pannud tähele, mis teemas ma viibin. laske aga edasi, enam ei kommenteeri.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by SleepWalking
                        ma oma hajameelsuses ei pannud tähele, mis teemas ma viibin. laske aga edasi, enam ei kommenteeri.
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          Viimased paar positust (k.a. see mida te praegu loete) on küll üks mõttetusehunnik. Seega lõpetage ära ja minge kuskile jutukasse ja arutage seal oma suurte toetajaskambaga, kas kukk tähendab pede või kana meest.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            Originally posted by DiMaggio
                            Usun, et her Murdock pidas kuukede all silmas pedesid. Slängis on kukk pede.
                            Otseselt ta küll pede pole, kuid sul ju vahet pole. Ja üldse pole ilus teisi pedeks või kukeks sõimata. Aga noh, mis ma teiega ikka räägin. Te ju mind ei mõista.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              Originally posted by Robinho
                              Otseselt ta küll pede pole, kuid sul ju vahet pole. Ja üldse pole ilus teisi pedeks või kukeks sõimata. Aga noh, mis ma teiega ikka räägin. Te ju mind ei mõista.
                              mida sa ajad, ma pole kedagi pedeks nimetanud, defineerisin lihtsalt sõna kukk tähenduse.
                              Where were you in '62?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                attenzioone! homme kõik Hiiu pubisse kell 21.45 seal meie ja Leeds. Aga samas seal on kirjas: 21.45 meie mäng või 22.00 real m - zaragoza. Kuuldatavsti on Kuusmaal Inglismaa särk- ju siis näeb meie mängu. Samas on suht kindel, et mida rohkem meid tuleb seda rohkem näeb Leeds - ManU
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X