320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei läinud see Murdock sul kuhugi õnge, pigem tegid seda need kõvad ärapanijapoisid, kes manku teemasse ühe musketäriposti järel kõvatades veel hea kümme ühikut saasta juurde tootsid. hea, et keegi üle rehitses.

    viis pluss postitus, isand h punkt m.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      kuule poja, võta nüüd vähe rahulikumalt.
      esiteks - ei tasu siin väga leili minna, kui mõni miljon-krooni-minutis teeniv kitsekarjuse paberitega nafta-murjam teie klubiga törts monopoli mängib. ilma selle meheta oleksite te endiselt suvaline kalkarite klubi, kelle viimase kümnendi kõige tähelepanuväärsem sündmust on vivien-foe surm.
      teiseks - okei, raiskate teist suve järjest ulmelist raha, taote kõik mehed rahapatakatega kinni, duubeldades ratsionaalseid numbreid silmagi pilgutamata. linna number üks ei ole te kindlasti, liiga nr1st rääkimata. selleks on vaja mängida, mitte osta. mis edasi saab?

      ostate enda meeskonda 20maailma tipp-mängijat, 20 ego. väljakule (vahte ärme praegu loe, eks?) pääsevad neist vaid pooled. tõsi - nii mõnelgi mehel on pohhui kui tema ainsaks mänguks kujuneb trennis kvadraat ja paarsada minutit carling cupil, kuniks aga vähemalt 100kilo-naelast kuupalka viskab, aga mis saab neist, kellel nii pohhui pole? läheb hõõrumiseks, meeskonna sisekliima kannatab ja seeläbi ka tulemused.

      kui nii ei juhtu, oletame, et lõpetate esinelikus, mille kandidaadid te olete, siis see, mis teil toimub, on juba ühe korra olnud romani ja chelski näol. tõsi - roma on törts vaesem poiss ja mõtleb paar sekundit järgi ka enne, kui raha loopima hakkab, aga endiselt käib 11vs11 mäng, kus - nagu elu näidanud on - ei ole raha see kõige tummisem trump. on ju iseenesest tore, et üks kõva konkurent juures, aga see sõge trollimine, mis siinse teema meeste poolt kõvasti praktiseerimist leiab, muudab selle tsirkuse lihtsalt nukraks.

      lisaks ka variant b - mis saab, kui juhtub, et tehakse nö saksamaa lüke ning klubid saavad täpselt nii palju kulutada kui teenivad?
      praegune fännibaas on kindlasti kolme aasta taguse ajaga võrreldes kahekordistunud, sest trolle jagub maailmasse küll ja veel, aga siiski ei toida see ära yaya toure ja muude põhulõugade selleks ajaks juba maani veninud suid, ehk siis olete ainult natuke kõrgemal kui paar aastat tagasi.

      sellest, et manu sellise skeemi ja juutide jäämise tulemusena isegi korralikku muruniidukit osta ei saaks, pole vaja momendil rääkida, sest ei ole minugi jutt parastamiseks, vaid lihtsalt mõttevälgatus olukorras ja olukorrast, kus varikontodega musketäärid pea ja perse segi ajanud, kuigi vahendajaks on endiselt vaid sõrmed ja klaviatuur.
      Sa oled vist väga tark mees. Lausa tõngmats on vaadata seda lustlikku kirjaviisi, millega sa oma lugejaid kostitad.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ei läinud see Murdock sul kuhugi õnge, pigem tegid seda need kõvad ärapanijapoisid, kes manku teemasse ühe musketäriposti järel kõvatades veel hea kümme ühikut saasta juurde tootsid. hea, et keegi üle rehitses.

        viis pluss postitus, isand h punkt m.
        -troll
        One who posts a deliberately provocative message to a newsgroup or message board with the intention of causing maximum disruption and argument

        ...ja kui keegi veel sellise pika postituse kirjutab (nagu Murdock), hõõrub musketär vaid käsi ja naerab. Õppida veel on siin soccernetlastel, või lihtsalt manku fännidel.

        Kommentaar


          vahel tuleb lihtsalt reaalsust meelde tuletada. ka mittetrollidele.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            nalja vennad olete city poisid.. reali koopia, ainult veel hullem kui real.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pes Vaata postitust
              nalja vennad olete city poisid.. reali koopia, ainult veel hullem kui real.

              Kommentaar


                ootan huviga manu-city mängu
                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                Kommentaar


                  Algselt postitas EII Vaata postitust
                  ootan huviga manu-city mängu
                  Kes ei ootaks, shity fännid tuleb pilvedest maapeale tagasi tuua.

                  Kommentaar


                    Ei viitsi lugeda enam seda mõttetut mula .. lõpetage ära
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Räägiks vahelduseks jalgpallist ka. Kuna ma olen laisk inimene, ei viitsi eriti süveneda ja lugesin lihtsalt 101suurtkolli, siis ootan huviga siinsete fännide kommentaare allolevale.

                      At the back, Mancini will need to select four defenders from Micah Richards, Wayne Bridge, Nedum Onuoha, Pablo Zabaleta, Kolo Toure, Javier Garrido, Dedryck Boyata, Joleon Lescott and new signing Jerome Boateng. That means almost 50% of the City defenders will be unhappy bench-warmers every week.
                      Moving into midfield, the congestion of talent worsens. There we find Michael Johnson, Stephen Ireland, Shaun Wright-Phillips, Adam Johnson, Gareth Barry, Patrick Vieira, Vincent Kompany, Nigel de Jong, Vladimir Weiss and newbees David Silva and Yaya Toure. That’s eleven players for either four or five slots.
                      Up-front City are also far too over-populated at present with Tevez, Adebayor, Bellamy, Robinho and Santa Cruz (let’s forget about Jo!) all still on the clubs books while reports suggest that Edin Dzeko could be the next striker to join the club.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Räägiks vahelduseks jalgpallist ka. Kuna ma olen laisk inimene, ei viitsi eriti süveneda ja lugesin lihtsalt 101suurtkolli, siis ootan huviga siinsete fännide kommentaare allolevale.
                        Ma ei näe küll siin mingit probleemi. Kaks palli väljakule ja teist sama palju poisse juurde kui muidu väljakul on, ja ongi seltsis segasem ja lõbusam. Väravaid oleks ka rohkem. "Igavad 0-0 viigid" tüütasidki MM-il ära.
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          ei no oinad lasid Rafal ära Itaaliasse joosta, see oleks tulnd ja pand siukse rotatsiooni käima, et oleks olnud kohe. nüüd vaadaku ise, kuidas saavad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ikkagi aru, miks Dzekot pole veel ära ostetud. Mis see 50 milli siis ta eest ära maksta pole? Pole ju nii kallis. Samas võiks mingist mõttetust pahnast nagu Barry, Santa Cruz ja Ireland lahti ka saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                              Ma ei saa ikkagi aru, miks Dzekot pole veel ära ostetud. Mis see 50 milli siis ta eest ära maksta pole? Pole ju nii kallis. Samas võiks mingist mõttetust pahnast nagu Barry, Santa Cruz ja Ireland lahti ka saada.
                              you made me lul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                Ma ei saa ikkagi aru, miks Dzekot pole veel ära ostetud. Mis see 50 milli siis ta eest ära maksta pole? Pole ju nii kallis. Samas võiks mingist mõttetust pahnast nagu Barry, Santa Cruz ja Ireland lahti ka saada.
                                tüüpiline sitti gloorikas.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X