320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Manchester City boss Roberto Mancini is ready to make a big-money move for Fernando Torres if the striker decides to leave Liverpool.
    PEATAGE TRÜKIPRESSID! MANC ON VALMIS SEITSMETEISTKÜMNENDA HIRMKALLI RÜNDAJA OSTMA! POMMUUDIS!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Adebayor
      Caicedo - Santa Cruz - Balotelli - Nimely
      Robinho - Silva - Tevez - Bellamy
      Jo - ...

      ilmselge tühimik formatsioonis lausa karjub näkku. seitsekümmend milli Liverpooli poole teele ja kohe, muidu jäätegi igaveseks viiendaks!
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        Hetkel on Cityl 38 mängijat. Alla 21 aastaseid on 8 tükki, seega Cityl on hetkel 30 mängijat ning maha peavad nad hetkeseisuga ainult 5 mängijat müüma.
        wikipedia koosseisu järgi võttes on teil 6 alla 21-aastast mängijat. järelikult peate 7 mängijat müüma.

        Kommentaar


          Algselt postitas elevant Vaata postitust
          wikipedia koosseisu järgi võttes on teil 6 alla 21-aastast mängijat. järelikult peate 7 mängijat müüma.
          Boateng ja Caicedo on 21 aastased ning peaksid ka minu teada U21 mängijate alla minema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            Boateng ja Caicedo on 21 aastased ning peaksid ka minu teada U21 mängijate alla minema.
            "In keeping with UEFA guidelines, an Under 21 player is defined as one who is under the age of 21 on 1st January in the year in which the season commences. For the 2010/11 campaign Under 21 players will have been born on or after 1st January 1989."

            Kommentaar


              Asjad on selgemast selgemad. Lindepere koduklubiga toimunud mäng näitas minu jaoks, ja ilmselt ka kõigi teiste inimeste jaoks ära, et City on siiski tiitlisoosik number üks sellel hooajal. Näidati head söödumängu ja loodi ka piisavalt momente. Isklikult arvan, et meeskond siiski vajab veel ühte ründajat, Džeko oleks väga hea variant, aga muidugi Fernando Torresest ka ei ütleks ära, kuigi Pool ilmselgelt ei taha teda müüa, aga neil majanduslikud raskused ju, nagu Manulgi, nii et mine sa tea.

              Kommentaar


                tartanjan paneb jälle hullu.

                Kommentaar


                  Kas foorumi adminnid ei saaks võrrelda tartjani IP'd mõndade kuulsamate manu fännidega siin foorumis?

                  Krt see tekst mida tartjan siin paneb, viitab täielikult sellele, et tegemist mõne manku fänni varikontoga.

                  Aga Baloelli siis citys jah?

                  Ja küsiks veel, et kas Torres on tõepoolest väärt 70 miljonit( kuskilt lugesin, et city pakub nii palju)? vaadates tema MM mänge...
                  Ja pole just väga palju sattunud liveri mängudele kah, kus ta mänginud oleks.

                  E: Vaatasin nüüd Torrese wikipediat ja kui see info seal tõele vastab, et 79st mängust 53 väravat, siis selline asi on jah üsna muljeltavaldav küll.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Kõik on suhteline. Kui Man City sugune turusolkija tegutsemas ei oleks võiks vast tema hinnaks küsida 50mil. Muidugi Torrese puhul on asi selline et kui ta püsiks terve ja mängiks kaasa umbes 30-33 mängu 38st nagu ta Atletico päevadel suutis. Aga viimased 2 hooaega on ta teinud vastavalt 24 ja 22 liigamängu ja see ei ole just selline arv mänge mille pealt julgeks ma tänasel päeval 70 milli välja laduda - tundub et inglise jõuline mäng on hakanud tema füüsisele mõjuma. Mitte et sellel naftapärdikul vahet on mitukümmend milli ta reaalsest hinnast üle maksab.

                    Muidugi ründajana on ta absoluutne tipptase, kaks aastat tagasi oli ta minuarust selgelt parim ründaja maailmas ning kui ta vigastustest nüüd üle saaks uuesti siis on ta kindel kuldse saapa kandidaat. Ja igasugu emotsionaalne crap kõrvale jätta ning täiesti ratsionaalselt ning kalkuleerivalt arvestades valiksin mina oma tiimi just tema vs Drogba, Rooney ja RvP - eelduselt et kõik neist teeks ütleme 33 mängulise hooaja. Kuigi minu unenägudes tuleb hoopis Taani prints valgel hobusel ja teeb 20+ kollise hooaja
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      väidaks, et Torresele ei mõju mitte niivõrd jõuline liiga, vaid arvestatavate ründekaaslaste puudumine klubis. nii kui tervemaks saab, on vaja jälle kohe mängu panna, vigastus jääb lõpuni välja ravimata, tuleb mingi uus pauk ja jälle nõiaring. tervest peast on ta ikka kuradima palju väärt - kas nüüd just 70 milli, sõltub muidugi suuresti ostja rahakotist.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                        Aga Balotelli siis citys jah?

                        midagi veel ametlikku ei ole,
                        nad alles
                        loodavad seda
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Asjad on selgemast selgemad. Lindepere koduklubiga toimunud mäng näitas minu jaoks, ja ilmselt ka kõigi teiste inimeste jaoks ära, et City on siiski tiitlisoosik number üks sellel hooajal. Näidati head söödumängu ja loodi ka piisavalt momente. Isklikult arvan, et meeskond siiski vajab veel ühte ründajat, D˛eko oleks väga hea variant, aga muidugi Fernando Torresest ka ei ütleks ära, kuigi Pool ilmselgelt ei taha teda müüa, aga neil majanduslikud raskused ju, nagu Manulgi, nii et mine sa tea.
                          WTF????

                          oletame, et te mängite 3 ründajaga. nii. ees on siis TEvez, Adebayor, Bellamy.
                          Mida sinna juurde vaja. arvata on, et tegelikult mängite kahe ründajaga. Ebaloogiline võistkond. KAitsesse ostate ka nn. staarid kokku, kes ei saa pärast mängidagi.
                          Yaya Toure üldse platsile saab? Teil ju maailma kiireim Barry, 120 pikk Wright-Phililips, alla 40ne Vieira, David Silva. Nagu eelmine hooaeg arusain, siis A ja M Johnson, kes mõlemad pidid üpris head olema. Siis on teil veel neid lühkuvaid poolikud, DM'id. De Jong ja Kompany. Plus palju noori.
                          Kui panna mingisugune võistkond sellest tiimist kokku, siis nimede poolest tundub täitsa kõva tiim, aga seda ei juhtu ju. huhh. ma enam ei arvusta midagi, lihtsalt see on BS mis see MANCSHITY teeb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Asjad on selgemast selgemad. Lindepere koduklubiga toimunud mäng näitas minu jaoks, ja ilmselt ka kõigi teiste inimeste jaoks ära, et City on siiski tiitlisoosik number üks sellel hooajal. Näidati head söödumängu ja loodi ka piisavalt momente. Isklikult arvan, et meeskond siiski vajab veel ühte ründajat, D˛eko oleks väga hea variant, aga muidugi Fernando Torresest ka ei ütleks ära, kuigi Pool ilmselgelt ei taha teda müüa, aga neil majanduslikud raskused ju, nagu Manulgi, nii et mine sa tea.
                            Ma mõtlesin, et ma vastan midagi sellele, aga siis kuidagi hämmastusest sõnad kadusid suust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Manchester City and Inter have agreed an initial £24m fee for the services of the forward Mario Balotelli, according to reports. The player's agent claims a deal has been arranged 'in principle' and the Italian teenager will sign a five-year, £65,000 per-week contract.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X