320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Vincent?
    minu meelest peaks ju täitsa ilusti näha olema, et ma saan ka oma nime alt siin teemas isu täis ilgutud. milleks varikonto.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Keegi Mänku vendadest kihla ka tahab vedada või kireme siin niisama? Ma ennustan, et City on hooaja lõppedes tabelis eespool. Kui huvilisi leidub, ostsime kusagilt veebist mingid enamvähem ausad koefitsiendid ja paneme mingi raha või õlled mängu.
      jurjevist oled?
      ega keegi ei kahtlegi, et manc see aasta kõmmutama peaks hakkama, mis on kulutatud veerand miljardi naela puhul täiesti adekvaatne ootus. retsenseerisin lihtsalt olukorda, mida oli ju ette arvata - kui igal positsioonil on 2 superstaari, siis peavad vähe kohalikumad, kuid mitte oluliselt halvemad mehed minema kolima ja kuna shityil on nii pohhui, siis näiteks bridge'i saaks hetkel mancist kätte ilmselt odavama raha eest kui omal ajal chelskist. mõistad, mis ma öelda tahan? sellel real-life-fmil on ka lihtsurelikke jaoks omad hüved, juhhei!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        jurjevist oled?
        Ei ole

        Kommentaar


          jummel tänatud.

          teemasse nii palju, et tevez tahab torrest manci.

          over and out.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Su jutus on iva sees...seega pakun sinule, kui mitte haledale vennikesele, ühe õige mehise diili.

            Vad Der Sar vs Tevez, kes lööb hooaja jooksul rohkem väravaid liigas. Mina panustan muidugi Tevezele ja sina Vad Der Sarile...

            Et siis mees-mehe-Vandersell-koopamehe-kohver-kohvri vastu. Ilma igasugu koefide ja muude nõrkusteta.
            No mis sa jamad, saan aru, et äkki ei oodanud sellist vastukaja, et keegi lausa oleks nõus kuid.. Kast Tuborgi(mulle prem. ei maitse jällegi ) vahele siis, et united lõpetab eespool kui manchesteri väikevend?

            Kommentaar


              Tim, Koefitsient 1.5 endiselt. Võta või jäta

              Kommentaar


                Vaatasin ka seda City koosseisu ja tundus tõesti, et natuke mehi on liiast. Minu meelest peaks natuke kaitsjaid vähemaks võtma ja ründes tundub ka üks mees üle olevat. Aga muidu täitsa kobe koosseis, isiklikult näeks veel meeskonda täiendamas ka Džekot.

                Kommentaar


                  Tee silmad lahti, ründeliin on massively overweight. Kus sa selle Džeko veel paned?

                  Kommentaar


                    eks ikka pingile.

                    Kommentaar


                      Mario Balotelli's agent is in talks with Premier League club Manchester City over personal terms for the Inter striker as a move to Eastlands draws near, according to latest reports.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Tim, Koefitsient 1.5 endiselt. Võta või jäta
                        See oleks siis, et ma saan ühe kasti juhul kui city ei lõpeta eespool ja kui lõpetab saad sina 1.5?
                        trololol.

                        Kommentaar


                          vale puha...Heaküll las olla. Tundub et sa pole varem kokku puutunud selliste asjadega.

                          Kommentaar


                            Paris korralik sats on valja pandud Club America vastu.


                            hart
                            richards
                            boyata
                            kolo
                            bridge
                            aj
                            barry
                            kompany
                            yaya
                            swp
                            ade

                            Kommentaar


                              Yaya on üsna hea mulje jätnud.

                              Kommentaar


                                imelik, et kui 'binho, Bellamy, S.Cruz, Jo on niikuinii plaanis maha laadida,
                                spekuleeritakse Balotelli tulekul hoopis adeka laenule lahkumisega
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X