320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähem kui sada kilo nädalas?!

    Raske uskuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas acca Vaata postitust
      Vähem kui sada kilo nädalas?!

      Raske uskuda.
      pindude istmikku korjamise eest siiski täitsa arvestatav raha ju.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        appearance fee on 40k.

        mõtsin, et panen siia wikipeedia listi (eos ilma robinhota) shity mängijatest, lisatud on milner, eemaldatud noored, kellel vanust 21 või alla (seega ka balotelli)

        4vv
        GK Shay Given
        GK Joe Hart
        GK Stuart Taylor
        GK David González

        10kaitsjat:

        DF Kolo Touré
        DF Aleksandar Kolarov
        DF Pablo Zabaleta
        DF Nedum Onuoha
        DF Javier Garrido
        DF Jérôme Boateng
        DF Micah Richards
        DF Wayne Bridge
        DF Shaleum Logan
        DF Joleon Lescott

        12 poolikut:

        MF Vincent Kompany
        MF Adam Johnson
        MF Gareth Barry
        MF David Silva
        MF Patrick Vieira
        MF Shaun Wright-Phillips
        MF Yaya Touré
        MF Michael Johnson
        MF Stephen Ireland
        MF Kelvin Etuhu
        MF Nigel de Jong
        + ilmselt Milner

        6ründajat:

        FW Emmanuel Adebayor
        FW Carlos Tévez
        FW Felipe Caicedo
        FW Roque Santa Cruz
        FW Craig Bellamy
        FW Jô

        (Balotelli on õnneks vanuseliselt suhteliselt uluk)

        niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
        püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
        ps. mis mees see logan on?
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Keegi Mänku vendadest kihla ka tahab vedada või kireme siin niisama? Ma ennustan, et City on hooaja lõppedes tabelis eespool. Kui huvilisi leidub, ostsime kusagilt veebist mingid enamvähem ausad koefitsiendid ja paneme mingi raha või õlled mängu.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Keegi Mänku vendadest kihla ka tahab vedada või kireme siin niisama? Ma ennustan, et City on hooaja lõppedes tabelis eespool. Kui huvilisi leidub, ostsime kusagilt veebist mingid enamvähem ausad koefitsiendid ja paneme mingi raha või õlled mängu.
            kohver a.le.coq-i et Manu on hooaja lõpus tabelis eespool.

            tegelt teeme siis juba kaks kohvrit

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              appearance fee on 40k.

              mõtsin, et panen siia wikipeedia listi (eos ilma robinhota) shity mängijatest, lisatud on milner, eemaldatud noored, kellel vanust 21 või alla (seega ka balotelli)

              4vv
              GK Shay Given
              GK Joe Hart
              GK Stuart Taylor
              GK David González

              10kaitsjat:

              DF Kolo Touré
              DF Aleksandar Kolarov
              DF Pablo Zabaleta
              DF Nedum Onuoha
              DF Javier Garrido
              DF Jérôme Boateng
              DF Micah Richards
              DF Wayne Bridge
              DF Shaleum Logan
              DF Joleon Lescott

              12 poolikut:

              MF Vincent Kompany
              MF Adam Johnson
              MF Gareth Barry
              MF David Silva
              MF Patrick Vieira
              MF Shaun Wright-Phillips
              MF Yaya Touré
              MF Michael Johnson
              MF Stephen Ireland
              MF Kelvin Etuhu
              MF Nigel de Jong
              + ilmselt Milner

              6ründajat:

              FW Emmanuel Adebayor
              FW Carlos Tévez
              FW Felipe Caicedo
              FW Roque Santa Cruz
              FW Craig Bellamy
              FW Jô

              (Balotelli on õnneks vanuseliselt suhteliselt uluk)

              niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
              püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
              ps. mis mees see logan on?
              Shaleum Logan on City noorteakadeemia kasvandik, kes on City särgis ainult 2 mängu mänginud. Põhimõtteliselt on ta ainult laenul olnud erinevates klubides.

              Kommentaar


                Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                kohver a.le.coq-i et Manu on hooaja lõpus tabelis eespool.

                tegelt teeme siis juba kaks kohvrit

                William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

                Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

                  Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.
                  1,5? erm... et nagu üks panustab kohvri ja teine peab rohkem mängu panema?

                  Nõksa hale ei ole kohver-kohvri-vastu-mancity-manu-vastu-mees-mehe-vastu diilis miskit koefi taga ajada?

                  Sorry OT
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

                    Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.
                    kast premiumit siis . mingit koefi vaja pole.

                    Kommentaar


                      Su jutus on iva sees...seega pakun sinule, kui mitte haledale vennikesele, ühe õige mehise diili.

                      Vad Der Sar vs Tevez, kes lööb hooaja jooksul rohkem väravaid liigas. Mina panustan muidugi Tevezele ja sina Vad Der Sarile...

                      Et siis mees-mehe-Vandersell-koopamehe-kohver-kohvri vastu. Ilma igasugu koefide ja muude nõrkusteta.

                      Kommentaar


                        Nõrk. Burger vs Burger kihlveos koefitsenti küsida...

                        Kusjuures ma isegi tean kellega võiksid koef.-ga kihlveo teha. Hr. William Hilliga, too võtab kindlasti vastu.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Nõrk. Burger vs Burger kihlveos koefitsenti küsida...

                          Kusjuures ma isegi tean kellega võiksid koef.-ga kihlveo teha. Hr. William Hilliga, too võtab kindlasti vastu.
                          väga hea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Asjad on selgemast selgemad. Lindepere koduklubiga toimunud mäng näitas minu jaoks, ja ilmselt ka kõigi teiste inimeste jaoks ära, et City on siiski tiitlisoosik number üks sellel hooajal. Näidati head söödumängu ja loodi ka piisavalt momente. Isklikult arvan, et meeskond siiski vajab veel ühte ründajat, Džeko oleks väga hea variant, aga muidugi Fernando Torresest ka ei ütleks ära, kuigi Pool ilmselgelt ei taha teda müüa, aga neil majanduslikud raskused ju, nagu Manulgi, nii et mine sa tea.
                            Vincent? Martin? Voi kellegi teise varikonto?

                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
                            püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
                            ps. mis mees see logan on?
                            Ega alles ainult 25 pea jaama. Osad voivad ju euromange mangida.

                            Kommentaar


                              No ja niisama trennis tohivad ju nad ka käia.Ilmselgelt kõikide mängijate unistus.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Ega alles ainult 25 pea jaama. Osad voivad ju euromange mangida.
                                See on väga äge mõte. Minu arvates võiks ManC olla tõesti maailma esimene klubi, kes võidab liiga ühe ja Euroopa teise koosseisuga.

                                See näitaks, kuivõrd lai on klubi aluspõhi ja oleks mudeliks kõigile teistele.

                                Ja mul pole varikontot vaja, miks kuulsust jagada, ega ma ma ManC pole, et nii palju mängijaid vaja oleks.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X