320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    käed püsti, kes seda tüüpi südamest vihkavad. Häid jõule meile!
    kaks kätt püsti!!!!
    Fuck off evra and fergie...
    Merry christmas!...
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Käed püsti, kes seda tüüpi südamest vihkavad. Häid jõule meile!
      Im in, vana munn selline.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Im in, vana munn selline.
        Tema kiuste võiks top4 jõuda..ükskõik mis võtetega..Fergie on nagu ta on..aga nagu öeldakse Fergie is right you're fans are shite!!!
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Tema kiuste võiks top4 jõuda..ükskõik mis võtetega..Fergie on nagu ta on..aga nagu öeldakse Fergie is right you're fans are shite!!!
          ma loodan, et jõuluvana toob sulle sõnaraamatu.


          see saab teil muidugi vahva klubi olema. vihkamise põhjuseks on siis praegusel juhul eeldatavasti see, et õigus oma mängija toetuseks midagi öelda/teha on reserveeritud ainult Liverpoolile?

          aga õnneks on LFC-l ka küllaga tervemõistuslikke toetajaid. üks kirjutas näiteks nii:




          teie,
          grinch
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Guardian tallab päris korralikult. Terry on maailma parim inimene. McGrath'iga panid posti, kuid punaninaga pole see ei kuidagi võimalik. Samas pole meil midagi karta, sest eilseid trennipilte vaadates oli seal märgata ühte uut ründajat - Kenneth Dalglish peaks vist tema nimi olema.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              e: ideepoolest siis uuel aastal enam väga palju mängijaid platsil ei näe?
              e2: läks täitsa meelest see pommuudis edastada, et Blackburn'ilt võeti üheksa pointsa ära, sest nende nimi solvas Evra't.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ma loodan, et jõuluvana toob sulle sõnaraamatu.


                see saab teil muidugi vahva klubi olema. vihkamise põhjuseks on siis praegusel juhul eeldatavasti see, et õigus oma mängija toetuseks midagi öelda/teha on reserveeritud ainult Liverpoolile?

                aga õnneks on LFC-l ka küllaga tervemõistuslikke toetajaid. üks kirjutas näiteks nii:




                teie,
                grinch
                Fergie is right youR fans are shite!!!
                8 mängu bänni on ilmselgelt täiesti ajuvaba senimaani kuni polegi konkreetseid tõendeid esitatud...Evra minu teada kaks korda süüdistand ja mõlemal korral on ta süüdistused tagasi lükatud(Täiesti parandage mind kui eksin)...miks siiis nüüd peaks seda väikest värdjat tõsiselt võetama?
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Fergie is right youR fans are shite!!!
                  8 mängu bänni on ilmselgelt täiesti ajuvaba senimaani kuni polegi konkreetseid tõendeid esitatud...Evra minu teada kaks korda süüdistand ja mõlemal korral on ta süüdistused tagasi lükatud(Täiesti parandage mind kui eksin)...miks siiis nüüd peaks seda väikest värdjat tõsiselt võetama?
                  Evra vs Sam Bethell
                  “******* idiot”, which Bethell thinks was a phrase he used, would not have been the strongest term… We have absolutely no doubt that at this point Bethell was engaged in a sustained very strong and angry verbal abuse towards Evra. This would certainly have provoked Evra, who had himself not calmed down from the physical altercation with Bethell.
                  As Evra approached near to Bethell, Bethell adopted a stance — with his left hand held up flat out in front and his right hand held back in a position ready to punch. Bethell says that this was a defensive position: If Evra touched or got past Bethell’s front (left) hand he was going to punch Evra with his right hand.What happened next was that Bethell took a swing at Evra with his right hand, but missed… It is after the first altercation between Bethell and Evra that Bethell is alleged to have shouted at Evra “I’ll ******* have you, you ******* immigrant”. The two witnesses who say they heard those words directed by Bethell at Evra are Mike Phelan and Richard Hartis.
                  Evra has never claimed to have heard such a remark

                  Evra vs Finnan
                  The incident allegedly happened after Finnan had given away the stoppage-time free-kick on Evra that led to Rio Ferdinand heading the decisive goal. Evra, however, was unaware of any racist taunts. The Senegal-born Frenchman, a £5.5m signing from Monaco in January, has not raised any complaints although he is aware of the allegations.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    ha, kommentaarid on naljakad. pool wikit tuhnitakse läbi tõestamaks, et negrito ei ole offensive, aga keeldutakse aru saamast, et OP rääkis hoopis millestki muust.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Mõtlesin, et võiks vb nii teha, et KÕIK LIVERPOOLI FÄNNID annavad üksteiste msnid ja lisame endale, siis teeks ühe Liverpooli nimelise grupi ja seal oleks ka hea arutada
                      Ma ainult pakkusin

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Mõtlesin, et võiks vb nii teha, et KÕIK LIVERPOOLI FÄNNID annavad üksteiste msnid ja lisame endale, siis teeks ühe Liverpooli nimelise grupi ja seal oleks ka hea arutada
                        Ma ainult pakkusin
                        Väga hea mõte. Ma pole küll kahjuks Liverpooli fänn

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Käed püsti, kes seda tüüpi südamest vihkavad. Häid jõule meile!
                          Ma ei väsi imestamast, et sa siiani oled üllatunud selliste asjade peale. Sinusugune vana kala ja ei osanud oodata, et Alex the Red Nose sellel teemal sõna võtab? Ahh ära aja Püss oli valmis paukuma ja ootas lihtsalt millal ülemaailmne punaninade päev kätte jõuab. Et siis LFC'le kingitus teha. Ma isekesi hakkasin juba murelikuks muutuma, et miks ta nii kaua vait on. Kas on haige või on keegi oma seksilelu talle kurku unustanud. Aga ei kõik on korras. Ja mõnes mõttes on mul hea meel. Vahepeal olidki derbid sellised ninnunännutamised. Nüüd on lootust verd ja kondipuru näha. Mitte et ma vägivaldne oleks, pigem hingega asja juures.

                          Vincenti link on hea. Pmst annab see meile võimaluse kõik Mirrorid ja Sunid kohtusse anda, sest Suarez ei ole tegelikult rassist nagu ajalehepealkirjad väidavad. Vaid ta räägib mingis arusaamatus keeles mis kubiseb rassistlikest väljenditest.

                          Jõin eile sellist mehhiko õlut nagu Negro Modelo (mitte esimest korda, aga hakkas poes silma ja noh Negro on minu jaoks hetkel kuum sõna) ja mõtlesin, et peaks scumidele mingi 6-packi saatma. Las annavad Mehhiko kohtusse, isegi õlle värv on diskrimineerivalt tume (ilmselge vihje). Aga siis hakkasin uurima, et mis õlut Uruguais tehakse. Ühtegi top brandi ei leidnud kus negro sees oleks, aga üks müüdavamaid õllesid on FNC Patricia . Irooniliselt on nimepilt piisavalt sarnane

                          Ja olen totaalselt nõus Daz Booob'iga, et sellised kohad nagu Blackburn, Blackpool ja Blackheath peaksid kaaluma nimevahetamist.

                          Sooviks teile rahulike jõule, aga ei saa. Sest see on kristlik püha, aga mis siis kui seda teemat loevad hindud, moslemid, maausulised või mõne muu usu esindajad ja tunnevad ennast solvatuna? Raha mul kohtus käimiseks aga ei ole

                          Kommentaar


                            Aga mille fänn sa oled?

                            Kommentaar


                              Ei taha ennast selle Suareze asjaga uuesti närvi ajada, seega lihtsalt, Häid Pühi kõik Liverpooli toetajad.!
                              This is Anfield,

                              Kommentaar


                                Rahulikku jõuluaega kõigile!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X