320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes oleks Liverpooli fännidest nõus siis, et annaks oma msnid ja teeks ühe Liverpooli nimelise grupi ja arutaks seal värki jne ?
    Mina oleks nõus

    Kommentaar


      Kui nüüd päris aus olla, siis see siin on ka päris hea ja sealjuures Liverpooli FC nimeline 'grupp', kus on seni saand väga hästi asju arutada.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Kes oleks Liverpooli fännidest nõus siis, et annaks oma msnid ja teeks ühe Liverpooli nimelise grupi ja arutaks seal värki jne ?
        Mina oleks nõus
        Ma kuulsin, et Soccernet.ee foorumis on mingi Liverpooli teema kus 'pooli fännid saavad asju arutada.

        Kommentaar




          Jep, mul oli igav.

          Kommentaar


            Ise oled rahul,?
            This is Anfield,

            Kommentaar


              Pole küll liverpooli vihkaja aga minu arust õige karistus Suarezile.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Pole küll Liverpooli fänn, aga minu arust liiga karm karistus Suarezile..
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Praeguse info kohaselt pole tegu (solvamine) ja karistus (8 mängu + 40k) tasakaalus.
                  "Õige" oleks see karistus ehk siis, kui koos selle avaldamisega antuks kaasa ka argumenteeritud kirjalik selgitus, kuna karistus viitab rassismile, mis on kaasaegses ühiskonnas suhteliselt karm plekk - isegi 9 aastat tagasi lastud sõnad (mille eest ka avalikult vabandas) ei jäta üht meest seni rahule. Võib olla kirjalik selgitus veel tuleb selle aasta sees ning võib olla saab see vastupidiselt ootustele olema opis ebameeldiv, meile siis.

                  Seni aga:


                  e: see pilt, sõnum pole tõestus, vaid toetus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Chemic Vaata postitust


                    Jep, mul oli igav.
                    See oli üks SP parimaid nalju omal ajal.

                    Kommentaar


                      Keegi tahaks msnis siis Liverpooli gruppi ja räägiks seal, tean jah, et siin saab ka arutada, aga msnis saab kiiremini jne, a vahetpole, ,mina tahaks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Pole küll liverpooli vihkaja aga minu arust õige karistus Suarezile.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Esmaspäeval pidi patrice evra nimeline aktiivne tsüklon alustama liikumist meie väikese kodumaa poole . Varuge tikke ja küünlaid pühadele õdedele,välja ei soovita minna-suure tõenäolisusega sajab taevast väikeseid asiaate ja nii 10 x järjest ja 30-60 meetrit sekundis.Soovin ilusat jõulu ja ilma kõikidele Eesti Karismaatilise Episkopaalkiriku aktivistidele,maausulistele,kommunistidele,hutudel e ja tutsidele....Alati Teie, Pendel.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Henderson, Adam, Downing, Maxi, Carroll, Suarez. Subs: Gerrard, Kuyt, Carragher, Doni, Shelvey, Kelly, Bellamy.

                            sooviks lõpuks ometi näha liverpooli võitmas üle 2 väravaga.

                            Kommentaar


                              Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Henderson, Adam, Downing, Maxi, Carroll, Suarez. Subs: Gerrard, Kuyt, Carragher, Doni, Shelvey, Kelly, Bellamy.

                              Stiivi siis täna lõpuks pingil,arvatavati saab lõpus mängima kaa,eks siis näeb,mis seisus mees hetkel on.

                              Kommentaar


                                Väga meeldiv, et Stevie pingil lõpuks on. Nüüd tuleb vaikselt mänguaega andma hakata ja loota, et mingit uut jama ei tule.
                                Koosseis on suht okei. Loodetavasti Carroll suudab vähe paremat näidata kui ta seni näidanud on.
                                YNWA!
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X