320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei ütleks, et Carroll täna kuidagi eriti sitt oli. Võitles päris kõvasti ja seda oli hea vaadata. Lisaks oli ta üsnagi ohtlik seal ees. Kaks väga head võimalust oli ka, millest esimese oleks võinud paremini lahendada aga teisel tegi väravavaht täiesti uskumatu tõrje. Proovis ka kääri. Kutt üritas ja tahtis. Tuleb mänguaega anda ja küll siis tema poolt ka väravad tulema hakkavad. Kõige sitem mees väljakul oli minu arust Adam, uskumatu praak temalt.. Stevie tegi ka enda kohta üsna palju praaki, kuid ta on pikalt eemal ka olnud ja selles suhtes andeks antav. Suarezel tuleb väga vähe välja.. Aga täna need pikad pallid kasti olid väga ohtlikud, mitmeid kordi saadi ka löögile ja kastis oli alati palju mehi ka. Samas jääb top4 hetkel kahe ja halvemal juhul nelja punkti kaugusele, et otseselt katki pole nagu midagi ja võimalused on veel alles... Eks näis..
    FC Flora

    Kommentaar


      Esiteks, Carroll vist ei võitnud Samba vastu ühtegi peapalli, ainult siis kui mängiti sinna noorema kaitse peale, sai midagi tehtud. Teiseks, see 3 meetri pealt mitte sisse saamine.
      Ei mäleta küll, et ta hullult Dirk Kuyti likult rabeles, pigem tuleb meelde üks olukord, kus pall läks temast mööda ja arvas, et olukord perses ja jäi lonkima ja nukrutsema sinna värava ette. Samal ajal andis keegi, ilmselt Suarez, palli teravalt värava ette tagasi täpselt sinna tsooni, kus üks ründaja liikuma oleks pidanud, aga mida pole, seda pole.
      Cmon vaata milline see mängupilt välja näeb absul iga kord, kui ta väljakul on vs mängupilt siis kui teda pole.

      Kommentaar


        Kas te olete koguaeg nii palju vingunud? Pole nagu märganud varem.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ei ole. Tavaliselt oleme optimistid.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Esiteks, Carroll vist ei võitnud Samba vastu ühtegi peapalli, ainult siis kui mängiti sinna noorema kaitse peale, sai midagi tehtud. Teiseks, see 3 meetri pealt mitte sisse saamine.
            Ei mäleta küll, et ta hullult Dirk Kuyti likult rabeles, pigem tuleb meelde üks olukord, kus pall läks temast mööda ja arvas, et olukord perses ja jäi lonkima ja nukrutsema sinna värava ette. Samal ajal andis keegi, ilmselt Suarez, palli teravalt värava ette tagasi täpselt sinna tsooni, kus üks ründaja liikuma oleks pidanud, aga mida pole, seda pole.
            Cmon vaata milline see mängupilt välja näeb absul iga kord, kui ta väljakul on vs mängupilt siis kui teda pole.
            Aga kas Wigani vastu kui teda polnud oli parem mängupilt? Ei ütleks. Ära löömata oleme koguaeg jätnud ja kõik mehed, mitte ainult Carroll. Ja täna saadi pikkadest pallidest kasti palju löögile ja tekkisid ka ohtlikud olukorrad.
            FC Flora

            Kommentaar


              oodake aga miks Suarez üldse mängib? Tal on ju 8 mängu keeld vms.. Millal see kehtima hakkab?

              Kommentaar


                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                oodake aga miks Suarez üldse mängib? Tal on ju 8 mängu keeld vms.. Millal see kehtima hakkab?
                Suarezele anti mingi aeg otsuse edasi kaebamiseks. Kui see aeg läbi saab ja edasikaebamist ei tule, siis hakkab kehtima ka mängukeeld. Minu teada.

                Kommentaar


                  papreid on vaja, et saaks miskit edasi teha
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kuradi valus viik. Kui meeletult palju võimalusi ja lihtsalt ei lööda, lihtsalt ei lööda ära. Carrollile taotakse lihtsalt pikka ette, saab vend 5kasti joone pealt lüüa, tühi värav on ees ja lööb latti, no kamoon, milleks on teda vaja sinna mängu panna. Terve meeskond üritas, suudeti B´burni ilusti pressida, väga nauditav surve ja söödumäng pandi kohati peal, aga see lõpetus.

                    Niikaua, kuni Carroll ei löö viiekasti joonelt tühja ära, Suarez lööb penalti koha pealt mängu jooksul 2 korda üle siis top4 jääb lihtsalt unistuseks.

                    Pepe Reina päästis Pooli täna selgelt kaotusest, esimese poolaja tõrjed olid ikka maailmaklass, 2 kindlat väravat päästis Burni esimeste minutite surve all ära, müts maha Reina.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas te olete koguaeg nii palju vingunud? Pole nagu märganud varem.
                      Lõpuks teeb hinge täis küll, kui kodus juba kuues viik suudetakse välja mängida. Kõik need viigid oleks pidanud olema võidud. Kuramuse raamid või väravavaht/muu tolgus on alati ette jäänud.
                      Krooniline viga Liverpoolil juba aastaid, tabeli viimaste vastu ei saa mitte kuidagi kohe. Tundub, et meeskond ei suuda see aasta ennast üldse kodumängudeks kokku võtta. Jube vilets on seda vägistamist vaadata... :s

                      Kommentaar


                        Minu arvates küll väga põhjust pole! Ikkagi suure ajalooga klubi ning peatreener on britt, kes tunneb ja tunnetab õigeid väärtusi. Omanikud on rikkad ning käesoleva aastanumbri sees on investeeritud üle saja miljoni naela tulevikutähtedesse nagu näiteks Adami, Carroli, Downingu ning Hendersoni. See juba näitab klubi ambitsioonikust. Liigatabelis ei olda teps mitte kehvemal positsioonil kui eelmine aasta ning kui kõik eelnevad positiivsed märgid tõeks osutuvad, siis võibolla on seekord ikkagi teie aasta.

                        Kommentaar


                          Ei viitsi iga mängu järel sama juttu postitada. Stevie tundus nagu värske õhk Adamiga võrreldes. Kahjuks liiga hilja. Või õieti poleks olnud liiga hilja kui Carroll veidigi otsustavust üles näitaks. Selle viimase minuti laisa kõksu asemel näituseks korralik löök ja kolm punkti tabelis.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma ei saa sellest vihast vastaste vastu aru. Olgui vastased kasvõi 8 aastased poisikesed, aga kui nad suudavad meie vastu viigi või võidu välja mängida, siis nad olid arvestatavad vastased. Punkt.

                            Väga raske on öelda mis meil ei toimi. Võimalusi loome, peale lööme, aga pall väravasse ei lähe. Surmkindlad võimalused mille enamiku vanaemadest kah sisse lööks, lendavad krt teab kuhu. Tõsi need võimalused mis me loome on tihti liiga keerulised. Vägisi tahetakse palliga väravasse joosta. Aga see ei vabanda välja.

                            256 pealööki, 104 nendest raamidesse ja ainult 21 väravat. Ja seda praktiliselt iga mäng 3 ründajaga. Mnjahh peeglisse vaatamise koht pole kunagi olnud sobivam.

                            Btw kes Andy ära ehtis?

                            Edit: Skrtel on jätkuvalt keskkaitsekunn!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Hakatuseks oleks seegi tore, kui keegi need tulevikutähed ära ostaks ja Comolli meile uued asemele hangiks. Jah, ma tean, et pidev meeskonnavahetus mõjub halvasti ning vähesed kohanevad uues klubis imekiirelt. Ju siis teised näevad neis tulevikutähtedes midagi, mida mina ei näe, andke andeks.
                              Et nagu mäh? Mis tulevikutähtedest siin nii väga juttu saab olla - peale Hendo ja Carrolli olid eile väljakul vägagi kogenud tegijad. Ei saa kogu bleimi nende kahe poisi peale ka asetada. Hooaja teise poole suhtes olen pealegi mõõdukalt optimistlik: mängupilt on viimastel aastatel olnud kaugelt hullem kui praegu. Iseasi jah on kaotatud punktidega, neid enam tagasi ei saa ja seega olulist tõusu tabelis pole mõtet loota.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Äkki Cärrol peaks Red Bull joomise enne mängu maha jätma. Võimalik, et siis jalg ei väriseks nii palju.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X