320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga see ongi Premier Liiga võlu, igaüks võib võita igaühte. Kahju ainult, et meil seda õnne ikka nii vähe on antud. Need viimased 4 minutid väärisid väravat, aga lihtsalt ei tulnud.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Pole viga nagu paljud juba öelnud siin on. Optimismiks on põhjust, sest mängupilt on nii suurte kui väikeste vastu OK ja pigem on jäänud võidud juhuse taha. SG on tagasi ehk tema suudab need paar grammi lisada meeskonda, mis siiani puudu on olnud.
      Palju häid situatsioone on p¤rs¤ keeratud isetsemisega. Kõik keskväljamehed ja äärekaitsjad on sellised paugutajad et... Adam eesotsas muidugi. Samal ajal kui saaks anda tsenderduse/söödu nii, et vaatad ka kuhu see läheb või teha läbimurde.

      Kommentaar


        Frustratsiooni tekitab see, et oleme tugevamad ja mängime paremini kui tabel seda näitab.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Frustratsiooni tekitab see, et oleme tugevamad ja mängime paremini kui tabel seda näitab.
          Seda võib öelda kõigi top 6 klubide kohta. Kõik on kaotanud punkte seal kus seda neilt ei oodatud.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Tikust ja takust on meie mäng suhteliselt kaugel, sest selletarbeks on vaja paremat esimest puudet, platsinägemist ja liikumist. Ainukene sarnasus on see, et me püüame palli sööta, kuid filosoofia on meil teistsugune - kui Barca on nagu rusikas, siis meie oleme nagu labakäsi.
            Ja pikka palli oskame ka lasta, kuid siis peavad vastased ründama või midagi sellist.

            Ainukene suur miinus on meil tsenderdused - tiba pointless on ettepoole rügada kui äärelt tuleb mingi kusekas. Muidugi mängib hea tsenderduse juures suurt rolli ründemängija liikumine, kuid antud juhul ma ei näe selles probleemi, kuna 80-90% tsenderdustest on sellised... no man's land tüüpi söödud - ebatäpsed ja nõrgad. Õige tsenderdus on selline, et isegi vastasel on võimalus see sisse lüüa - nagu SG eile näitas.

            Rein - jah, City, Manu, Chelsea ja Arsenal on kaotanud punkte 'pooli vastu
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Frustratsiooni tekitab see, et oleme tugevamad ja mängime paremini kui tabel seda näitab.
              Pärast iga mängu viimasel ajal erilist rahulolu tunnet pole tõesti olnud. Isegi manchesteri satside vastu pärast mängu rõõmu ei tundnud, kuna mängud ise olid võidetavad, kuigi enne mängu oleks viiki pidanud heaks tulemuseks. Eelistaks ka pigem koledat võitu....
              Kaitse on viimasel ajal suht hästi pidanud...
              Õnneks on selline aasta, et Chelseal ja Arsenalil on ka suht sitt seis olnud. Üks sai halva mänguõnne koos Liverpooli mängijatega kaasa ja teine elab peamiselt RvP najal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Sul on mingi uutmoodi etalon, millega jalgpalli kvaliteeti mõõta? Tegelikult saan ma aru küll, mida öelda tahtsid, aga mind isiklikult jätab pallivaldamine ja tiki-taka-ping-pong täiesti külmaks, mulle täiesti meeldiks pikk-pall-ette-1-0-võit. Las Barca stiil jääb kunstihingelistele, jalgpall tähendab porist õhtupoolikut. Ka siin, Eestis.
                Jalgpall võib porist õhtupoolikut tähendada, kuid tippjalgpall mitte. Liverpool ju ometi tahab samuti tippsatside hulka kuuluda nagu ma aru saan? See pikk-pall-ette taktika võib toita, aga ainult selle ajani kuni saabub mõni Barca stiilis meeskond ning lihtsalt hoiab 70% palli nii, et teil pole lihtsalt võimalustki lasta seda pikka.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                  Õnneks on selline aasta, et Chelseal ja Arsenalil on ka suht sitt seis olnud.
                  4-5 koht on suht sitad? Sellisel juhul on Liverpool viimased 10-15 aastat staabiilselt sitt olnud
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Jalgpall võib porist õhtupoolikut tähendada, kuid tippjalgpall mitte. Liverpool ju ometi tahab samuti tippsatside hulka kuuluda nagu ma aru saan? See pikk-pall-ette taktika võib toita, aga ainult selle ajani kuni saabub mõni Barca stiilis meeskond ning lihtsalt hoiab 70% palli nii, et teil pole lihtsalt võimalustki lasta seda pikka.
                    Seda 30% võib iga tiim kasutada kuidas tahab ja kui Liverpool tahab pikka ette taguda, siis palun väga. Aga ma arvan, et Liverpoolil ei teki mõnda aega võimalust Barcaga rammu katsuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      4-5 koht on suht sitad? Sellisel juhul on Liverpool viimased 10-15 aastat staabiilselt sitt olnud
                      Võtmesõna on see 'suht' seal ehk maakeeli suhteliselt. Ega ükski neist tiimidest ju ei taha 4.-5. olla
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Ma sain aru, et viidati minevikule ning näiteks Arsenali hooaja algus oli kõike muud kui roosiline ning mingi hetk 15. kohal olemine ka ei süstinud erilist entusiasmi poolehoidjatesse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Planche Vaata postitust
                          Seda 30% võib iga tiim kasutada kuidas tahab ja kui Liverpool tahab pikka ette taguda, siis palun väga. Aga ma arvan, et Liverpoolil ei teki mõnda aega võimalust Barcaga rammu katsuda.
                          Las taovad, aga ma ütlen, et tipptasemel sellest ei piisa.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ainukene suur miinus on meil tsenderdused - tiba pointless on ettepoole rügada kui äärelt tuleb mingi kusekas. Muidugi mängib hea tsenderduse juures suurt rolli ründemängija liikumine, kuid antud juhul ma ei näe selles probleemi, kuna 80-90% tsenderdustest on sellised... no man's land tüüpi söödud - ebatäpsed ja nõrgad. Õige tsenderdus on selline, et isegi vastasel on võimalus see sisse lüüa - nagu SG eile näitas.
                            Downing on selle mulje ehe näide. Eile 36 söötu nendest 17 crossi (30% täpsust). Ehk 17 crossist siis u 5 leidsid meite mehe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Las taovad, aga ma ütlen, et tipptasemel sellest ei piisa.
                              Muidugi ei piisa, ainus võimalus Barca vastu on kuidagi üritada moodsamat Catenacciot viljeleda. Manul 2008 aastal ja Interil 2010 aastal tabas, aga need mõlemad mängud olid poolfinaalid, seega on Barca võitmiseks vaja 2 mängu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Jalgpall võib porist õhtupoolikut tähendada, kuid tippjalgpall mitte. Liverpool ju ometi tahab samuti tippsatside hulka kuuluda nagu ma aru saan? See pikk-pall-ette taktika võib toita, aga ainult selle ajani kuni saabub mõni Barca stiilis meeskond ning lihtsalt hoiab 70% palli nii, et teil pole lihtsalt võimalustki lasta seda pikka.
                                Selleks ajaks kui meie oleme "tippsatside" seas tagasi, on Barca juba olnud sunnitud põlvkonnavahetuse läbi viima. Ka need mehed pole seal igavesed. Eelmisest Barca versioonist sai Rafa-aegne 'pool Nou Campil kenasti jagu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X