320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätan alati võimaluse möödapanekule aga esmapilgul tundub mulle ka väga hea palkamine. Ma ei olnud otseselt Pochi vastu aga Ragnicki palkamine tekitab päris palju rohkem põnevust ja head ärevust. Tundub justkui samm professionaalse jalgpalliklubi suunas ning samm eemale "sõbrad omavahel" klubist.

    Võibolla julgeks isegi vs Arsenal mingit tulemust nüüd loota...
    Van Der Sar saved it, United again!

    Kommentaar


      Ootusärevus

      Kommentaar


        Tegelt lihtne ju.
        Lase lahti klubi legend.
        Palka tema asemele sakslasest peatreener.
        Võida meistrite liiga.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Seda valemit on jah hiljaaegu kasutatud Premmis. Täitsa huvitav saab olema nüüd käekäiku jälgida. Vaevalt Rangnick Carrickut ja muid wannabe managerihakatisi seal peab ja paneb oma tiimi kokku. Mitu aastat ilma päris peatreenerita virelemist läbi ja aeg jalad kõhu alt välja võtta.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Võtke Gisdol Lokomotivist ära palun.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ootusärevus
                Jah. Lisaks saab näha kaua Martial vastu peab ja loodan, et sellega kaob ka Pogba uue lepingu jutud. Pole temagi suurem asi pressija, kuigi ilmselt on üldse nüüd kevadeni "vigane", siis teeb paar mängu, näitab, et on terve ja tõmbab Juvesse või PSG-sse nahhui. Parem oleks. Okei, vahel harva toodab kulda, aga pidevalt teeb rünnakul ka liiga palju edevaid puuteid, selle asemel, et kohe kiiremini ette release-da.
                Ronaldo ja genepress? Ta staatus on jalgpalliajaloos juba selline, et ta pääseb poolega.
                Muide ainuüksi eilse põhjal ei tahaks Pochi. Stuudios võeti samuti hästi kokku, kuidas on see võimalik, et Neymaril, Messil ja Mbappel lastakse nii ükskõikselt ette staaritsema ja passima jääda, kui kaitses on abi vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust

                  Jah. Lisaks saab näha kaua Martial vastu peab ja loodan, et sellega kaob ka Pogba uue lepingu jutud. Pole temagi suurem asi pressija, kuigi ilmselt on üldse nüüd kevadeni "vigane", siis teeb paar mängu, näitab, et on terve ja tõmbab Juvesse või PSG-sse nahhui. Parem oleks. Okei, vahel harva toodab kulda, aga pidevalt teeb rünnakul ka liiga palju edevaid puuteid, selle asemel, et kohe kiiremini ette release-da.
                  Ronaldo ja genepress? Ta staatus on jalgpalliajaloos juba selline, et ta pääseb poolega.
                  Muide ainuüksi eilse põhjal ei tahaks Pochi. Stuudios võeti samuti hästi kokku, kuidas on see võimalik, et Neymaril, Messil ja Mbappel lastakse nii ükskõikselt ette staaritsema ja passima jääda, kui kaitses on abi vaja.
                  Ronaldo, viimases mängus tegi Cristiano kõige rohkem pressingut ma ütleks. Kui effektiivne tema rabistamine seal ees oli, on teine asi.
                  Martial ei pea kuskil vastu enam, sealt ei tule midagi.
                  Pogba osas, ma ei ole Prantsuse koondise mänguplaaniga nii kursis, aga seal mängitakse kuidagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                    Ronaldo, viimases mängus tegi Cristiano kõige rohkem pressingut ma ütleks. Kui effektiivne tema rabistamine seal ees oli, on teine asi.
                    Martial ei pea kuskil vastu enam, sealt ei tule midagi.
                    Pogba osas, ma ei ole Prantsuse koondise mänguplaaniga nii kursis, aga seal mängitakse kuidagi.


                    Ronaldo ja Cavani jne pärast ei muretseks üldse, nad on meeletult kogenud eliitmängijad, kes suudavad igas süsteemis omad asjad ära teha. Paljud teised peavad end tunduvalt rohkem tõestama - ausalt ei üllatuks kui Martial või või Lingard selles süstemiis järsku oma koha leiaks ja tootma hakkaks.

                    Kommentaar


                      Noh ManUtd lohhid, ma panustasin võidule koefiga 6. Tooge ära, on mingitki kasu teist

                      Kommentaar


                        see täna ei õnnestu, aga ära heida meelt. mul on veel üks taburet ja nöör üle, saan hea hinnaga teha sulle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          see täna ei õnnestu, aga ära heida meelt. mul on veel üks taburet ja nöör üle, saan hea hinnaga teha sulle
                          Pole probleemi, Bet365 andis tasuta panuse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Noh ManUtd lohhid, ma panustasin võidule koefiga 6. Tooge ära, on mingitki kasu teist
                            ManUtd on lohhid sellega on kõik nõus. Aga sa panustad alati turule vastusuunda ehk neid ManUtd lohhe, kes arvavad, et 6 koef on rämesuur väärtus on kõik kohad täis eriti veel peale cuckold Ole vallandamist. Sa oled ise öelnud koguaeg, et sulle meeldib üldisele suunale vastu panustada, aga nüüd lähed hoopis sellega kaasa. Jääd täna oma Freebetist ilma ja Tõnis Mölderi artikkli võiksid veel läbi lugeda. Vot sulle Unitedit!

                            #FuckManchesterUnited

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              see täna ei õnnestu, aga ära heida meelt. mul on veel üks taburet ja nöör üle, saan hea hinnaga teha sulle
                              Kuum kaup.

                              Phil Jones on pingil.

                              Igasugused muutused ja katsetused on toredad, aga seda mängu küll ei taha vaatama hakata.


                              hwynEFz2?format=jpg&name=900x900.jpg

                              Kommentaar


                                sai kah manule panus peale tehtud 150€ 6.5 Loodame parimat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X