320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tule ajama mingit pullisitta, sellest et parem sats kaotas või midagi. See oleks jama ja vale. Aga kurat võtaks, pealelöökidega 21-5 kaotada 1-3. No selleks on on ainult meie mentaalse hiigeljõuga luuserid võimelised.

    Kommentaar


      No täna kaotati ikka Kolja ja Mustaffi ajupeeretuste pärast. Ei mäletagi enam kes esimese värava ära kinkis, Nacho äkki.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Ma ei tule ajama mingit pullisitta, sellest et parem sats kaotas või midagi. See oleks jama ja vale. Aga kurat võtaks, pealelöökidega 21-5 kaotada 1-3. No selleks on on ainult meie mentaalse hiigeljõuga luuserid võimelised.
        DeGea

        Kommentaar


          Arsenal Expected Goals 5.01
          Man Utd Expected Goals 1.82

          Ma ei heidaks küll midagi ette. Välja arvatud mõnda prisket individuaalset kaitsekala.

          Kommentaar


            Minul mängu kohta ainult kaks sõna, - kaitse ja DeGea.
            ... aga mäng oli tasemel!

            Kommentaar


              Muidugi ulme ajupeerud kõigi 3 utdi värava puhul Arsenali kaitselt - KOS, Mustafi olid eriti megad.
              Aga ründajad ka tase. Nii palju kuldseid võimalusi paugutati otse De Gea pihta või kobistati ära . Ei vähenda siin De Gea panust kuidagi aga vähemalt kolm oleks temast hoolimata võinud sisse saada.

              Kommentaar


                Einoh tegelt mängupilt oli täitsa normaalne, vähemalt sellest hetkest mil ma nägema hakkasin (siis kui Mustafi välja vahetati ning mindi 4-2-3-1 peale). Mängu oli piisavalt ning hetkel ongi tõesti vähe märksõnu - brainfarts, finishing, de gea. Tea millal nende spaniard lõpuks tugevamasse klubisse ära läheb. Oleks nagu aeg juba. Päris naljakas oli Viasati pealt kuulda kuidas räägiti, et taktikaliselt hea mäng Manult Meenutas natuke jutte kuidas Tim Sherwood "saatis" Aston Villa kunagi karikas Champo meeskonna vastu esimesel poolajal ainult kaitses istuma, et siis ise teisel poolajal nõelata. Ehk siis sama loll jutt tundus. Need expected goals näitavad juba ära palju ühel ja teisel oli õnne/de geat ning kui vähe taktitat. Aga eks võitjate üle kohut ei mõisteta.
                Pool ja Chelsea võitsid, et asi mõrudam oleks, aga vähemalt Totts ka kriisis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Arsenal Expected Goals 5.01
                  Man Utd Expected Goals 1.82

                  Ma ei heidaks küll midagi ette. Välja arvatud mõnda prisket individuaalset kaitsekala.
                  Sa teed vist nalja? Kodus 3 selja tagant võrgust võtta on ikka täitsa...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Sa teed vist nalja? Kodus 3 selja tagant võrgust võtta on ikka täitsa...
                    Jah, muidugi. Kuigi mängides nii, nagu täna, lõpetatakse Mankust kevadel taaskord eespool.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Jah, muidugi. Kuigi mängides nii, nagu täna, lõpetatakse Mankust kevadel taaskord eespool.
                      Eeldades, et me selliseid ajupeere nii tihti ei korda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Jah, muidugi. Kuigi mängides nii, nagu täna, lõpetatakse Mankust kevadel taaskord eespool.
                        minu meelest on väga küsitav, kas expected goals oleks selline saavutatud kui
                        a) ei oleks enne endale juba lastud ära nõelata (mingis tasavägisemas seisus vaevalt nii palju rünnatud oleks)
                        b) kui oleks realiseerimine veidigi parem olnud, oleks ilmselt exp goals madalam olnud (kui oleks õnnestunud midagi / rohkem ära lüüa oleks mänguplaan muutunud).

                        Selles mõttes minu meelest sellise käiguga mängus ainult oodatavate väravate vaatamine kuigi informatiivne pole.
                        Kui näiteks mäng lõppeb nii nagu ManU-Spurs kus kolme punkti saatus otsustatakse mängu lõpus 1 väravaga - siis võiks vaadata exp goals pealt, kas lihtsalt oli üks meisterlik/õnnelik hetk põhjuseks või mitte. Aga kui mängus on selge tagaajaja kes teeb ilma tulemuseta survet teise värava all... pigem mitte.

                        Kommentaar


                          Hmm..ma ei tea. Mul on küll sitamaitse suus. Okei, mängu domineeriti, aga nii julgelt väita, et lõpetame manust eespool on ka veidi kahtlane. Mitu korda me seda vana tuttavat mängu esimest 20 minutit näinud oleme. Selline tunne nagu oleks dna-sse sisestatud juba, meeletult frustreeriv. Meeletult. Mäng ise oli vahva, aga seda neutraalsele vaatajale, sest ega mankudel seal kyll midagi rõõmustavat peale 3 punkti meelde jätta pole
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Manust eespool lõpetate te ainult unenäos oijah naljaninad
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Einoh tegelt mängupilt oli täitsa normaalne, vähemalt sellest hetkest mil ma nägema hakkasin (siis kui Mustafi välja vahetati ning mindi 4-2-3-1 peale). Mängu oli piisavalt ning hetkel ongi tõesti vähe märksõnu - brainfarts, finishing, de gea. Tea millal nende spaniard lõpuks tugevamasse klubisse ära läheb. Oleks nagu aeg juba. Päris naljakas oli Viasati pealt kuulda kuidas räägiti, et taktikaliselt hea mäng Manult Meenutas natuke jutte kuidas Tim Sherwood "saatis" Aston Villa kunagi karikas Champo meeskonna vastu esimesel poolajal ainult kaitses istuma, et siis ise teisel poolajal nõelata. Ehk siis sama loll jutt tundus. Need expected goals näitavad juba ära palju ühel ja teisel oli õnne/de geat ning kui vähe taktitat. Aga eks võitjate üle kohut ei mõisteta.
                              Pool ja Chelsea võitsid, et asi mõrudam oleks, aga vähemalt Totts ka kriisis.
                              Taktika:
                              * survesta palliga kaitsemängijaid, kuna nad kipuvad eksima. 2x check.
                              * keera kaitse kinni ja looda, et midagi ei juhtu. suhtkoht check.
                              * ära ise ürita midagi peale kontrate. Lingard-Pogba check.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Taktika:

                                * keera kaitse kinni ja looda, et midagi ei juhtu. suhtkoht check.
                                Noh tegelt ikka ei keeratud midagi kinni. Väga häid võimalusi tekitati kuhjaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X