320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://soccernet.espn.go.com/news/st...-melee?cc=5739

    Kommentaar


      Ja Eboue medicalis Türgis. Ehk siis järjekordne lahkuja!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Suvepuhastus missugune! Veidi õhukeseks ei jää see värk? Mis siis saab, kui Sagna katki läheb?

        Kommentaar


          Siis tuleb League One karastusega Jenkinson

          Kommentaar


            Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
            RVP on maailmaklassi ründaja , KUI TA ON VORMIS JA TERVE . Kahjuks segavad teda tihti vigastused , aga siiski Arsenal ei vaja uut ründajat , vaid hoopis tervet uut kaitseliini , oke vb Sagna võib veel alles jääda , teised kõverjalad keeravad vahel ikka sellise sita kokku , mis kole .
            No liialdada ka ei maksa. Sagna ja Vermaelen on ikka kvaliteet ja väga korralik premmi materjal. Koscielnyl, Djouroul ja Gibbsil oleks veel ehk hooaeg 1-2 arenguks aega vaja, et nendes peituv potentsiaal täielikult rakenduks. Squillacit paraku enam proovida ei tahaks, hädapärast neljas või viies keskkaitsja võiks olla. Ning no verinoortest ei maksa vist veel rääkida.
            Kõige suurem häda on see, et see krdi kaitseliin on niivõrd õhuke ja meie mängijad on keskmisest vigastuste altimad.

            Kommentaar


              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
              Kõige suurem häda on see, et see krdi kaitseliin on niivõrd õhuke ja meie mängijad on keskmisest vigastuste altimad.
              Arsenal v #MUFC underway at Underhill. Armand Traoré has gone off injured.

              + Afobe samuti.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Tänu Anekele tuli 2-1 võit ära, aga kui Eboué-d pole, Traoré katki.. siis on Sagna, Gibbs ja Jenkinson vaid äärekaitsjatena olemas.. Gibbs on ju teada tuntud legomees.. aga no ei hakka veel ära sõnuma...

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Igatahes, kui ta nüüd ei lahku, siis on tal VÄGA palju suhete taastamist teha vaja. Või õigemini, ainuke viis mismoodi ta üldse jääda võiks on ikkagi uus leping - seda viimast aastat siia selliste suhete pealt tiksuma jääda oleks ilmselgelt liig mis liig.
                  Miks tal neid suhteid vaja taastada on? Kolib uude kohta, saab uue palga ja lõpuks läheb kuhugi kodumaale elama. Või peaks ta nüüd nuttes fännide ette tulema ja põlvili vabandust paluma? Dream on. Kui mängija tänapäeval enamvähem aus on ja ütleb, et tahaks nagu minema, siis see on rohkem respekteeritav kui pidevad pressiteated stiilis "Olen kusagilt Marseille tänavatelt, aga ma jään eluks ajaks mingile Londoni klubile truuks."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Miks tal neid suhteid vaja taastada on? Kolib uude kohta, saab uue palga ja lõpuks läheb kuhugi kodumaale elama. Või peaks ta nüüd nuttes fännide ette tulema ja põlvili vabandust paluma? Dream on. Kui mängija tänapäeval enamvähem aus on ja ütleb, et tahaks nagu minema, siis see on rohkem respekteeritav kui pidevad pressiteated stiilis "Olen kusagilt Marseille tänavatelt, aga ma jään eluks ajaks mingile Londoni klubile truuks."
                    Oot-oot, kas sa ikka lugesid mu esimest lauset õigesti? Et kui ta ei lahku (ehk kirjutaks uue diili), siis oleks vaja asju natukene siluda, ning uude kohta kolimisest pole ju juttugi. Pmst võib paraelleeli tõmmata Rooney olukorraga - jonnis, tahtis paremat palka ja klubilt lubadusi tuleviku kohta, ajas sellega päris palju inimesi tigedaks, ning kui olukord klaariti siis tegi pikad ja korralikud intekad kus selgitas ja natuke isegi vabandas oma käitumist ning ta võis jääda ja olla edasi Manchesteri kunn. Ainuke vahe oli selles, et Rooney olukord tekkis ja klaariti päevade jooksul aga Nasri situatsioon on käärinud juba mitmeid kuid. Ehk kui asi laheneks lihtsalt teatega, et kirjutasin uue diili ja ilusa käepigistuspildiga .comis siis vaevalt, et inimesi see koheselt rahustaks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                      Kõige suurem häda on see, et see krdi kaitseliin on niivõrd õhuke ja meie mängijad on keskmisest vigastuste altimad.
                      kamoon mees, usud sa tõesti-tõesti-forriil, et saatusekiuste on väga suur osa jalgpallimaailma vigastest just teile sattunud?
                      rositski-tom, verma, van p on esimesed nimed, kes mulle pähe kargavad, te ise teate neid kindlasti veelgi. ühesõnaga: süsteem on mäda, kuskil treeningutel või kurat teab kus tehakse midagi valesti elik coachid on saamatud.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Miks tal neid suhteid vaja taastada on? Kolib uude kohta, saab uue palga ja lõpuks läheb kuhugi kodumaale elama. Või peaks ta nüüd nuttes fännide ette tulema ja põlvili vabandust paluma? Dream on. Kui mängija tänapäeval enamvähem aus on ja ütleb, et tahaks nagu minema, siis see on rohkem respekteeritav kui pidevad pressiteated stiilis "Olen kusagilt Marseille tänavatelt, aga ma jään eluks ajaks mingile Londoni klubile truuks."

                        Möh. Raske loogika. Kui ma olen näiteks kalamaja agulist pärit ja kolin Inglismaale elama, siis on täiesti välistatud et võiksin seda oma kodumaaks pidada ja austada ja olla tänulik, et nad on mind vastu võtnud, toitnud ja harinud!?

                        Seega selleks, et omada õigust pressikates ja intervjuudes avaldada oma lojaalsust klubile, antud juhul siis Arsenalile, peaks olema antud juhul mängija sündinud Põhja-Londoni tänavatel!?

                        van Persie kogu selle valguses paistab eriti loll ullike, poiss kuskilt Rotterdami agulist pärit ja arvab et omab õigust või petab kedagi ära kui korduvalt väidab, et maailmas ei oleks ühtegi teist klubi kus ta pigem mängiks. Kena troglodüüt.

                        Mis puudutab Nasri situatsiooni, siis on olukord üsna ligilähedane paksu Wayne omale. Sillad on küll põletatud ja fännidel halvustavad laulud lahti kuid see ei tähendaks seda, et peaks automaatselt lahutuspaberid sisse andma. Metafooriliselt ongi Samir kogu selles saagas rikka naise pettev abikaasa - fännide usaldust on reedetud, kaudselt isegi näkku sülitatud. Allkiri kontrahtile, avalik vabandus klubi, treeneri ja eelkõige fännide ees ja võib hakata neid sildu uuesti üles ehitama. Rooney pani lõplikult ehitustööde lõpule punkti selle ülepealöögiga. Parim vabandus saab alati toimuda väljakul.

                        Personaalselt võib ta hea rubla eest sheikidele maha müüma küll. Nasri on cvnt ja erinevalt Rooneyst, kellel on oma MUFCi resümees midagi isegi ette näidata, arvab härra cvnt et pool korralikku hooaega on teinud temast superstaari. Luba lahkuda antud, rohkem kirjamusta ei väärigi.

                        Ja loogiliselt analüüsides on Nasri jäämine üsnagi välistatud. Nasri ja Gallase väike omavaheline asümpaatia demonstreeris seda, et tegemist ei ole just vabandust paluva inimtüübiga ja kui midagi pähe on võetud, tuleb sellele kindlaks jääda. Lisaks Arsenali kui klubi perspektiivist oleks ääretult idiootne talle nüüd parem leping lauale suruda, Wenger pole üldjuhul kunagi endalt välja pressida lasknud ja see halb pretsedent jääb ka seekord loomata. Kui Nasri võtaks vastu selle 90k per week v mis talle pakutakse ja alustaks kiiret suhteparandustööd soovitavalt paljude väravate ja asjadega, siis tore ja vahva aga nii puusalt tulistades võib väita et suhteliselt utoopiline stsenaarium.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          kamoon mees, usud sa tõesti-tõesti-forriil, et saatusekiuste on väga suur osa jalgpallimaailma vigastest just teile sattunud?
                          rositski-tom, verma, van p on esimesed nimed, kes mulle pähe kargavad, te ise teate neid kindlasti veelgi. ühesõnaga: süsteem on mäda, kuskil treeningutel või kurat teab kus tehakse midagi valesti elik coachid on saamatud.
                          Ei, ma ei arvagi, et just kõik sandid Arsenali üles leiavad. Pigem nõustun Sinuga, et kuskil treeningul või kurat teab kus pannakse millegagi rämedalt puusse, aga eks mingil määral ole tegur ka õnnefaktor. Kuid praegu on üks mis kindel, et kui mängijad murduvad meil nii nagu nad murduvad, ükskõik mis põhjusel, siis nii lihtsalt Premiershipi rallit edasi sõita ei saa, vähemalt tiitli kursil..

                          Kommentaar


                            Nasri võiks Arse***le Judas Cnutbelli teha. Rääkida kogu hooaeg kuidas ta ikka armastab klubi ja kuidas ta lepingu kohe-kohe allkirjastab ja siis teha lõpuks tünni. Ma ei saa aru, miks peaks Nasri praegu üldse nõus olema mingi üleminekuga, ootab aasta aega ja saab siis maailmarekordilise signing-on fee ja miljardipalga.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Möh. Raske loogika. Kui ma olen näiteks kalamaja agulist pärit ja kolin Inglismaale elama, siis on täiesti välistatud et võiksin seda oma kodumaaks pidada ja austada ja olla tänulik, et nad on mind vastu võtnud, toitnud ja harinud!?
                              Hea küll, võtan enda mõttekäigu juppideks.
                              1. Olen Samir Nasri, täitsa asjalik mängija, natuke liiga kergelt katki minev. Tahaks midagi võita. Lööd väravaid, oled meeskonna parim, aga klubi uusi mängijaid, mida tegelikult oleks vaja võitudeks, ei soetata.
                              2. Ootad aasta, siis teise, midagi ei muutu ja peale selle tahavad teised vedavad mehed ära minna. Hea küll, saad olla enda meeskonna vaieldamatu liider, aga see sobib umbes Charlie Adamile äkki kusagil Blackpoolis, aga kui sa oled tulnud võõrale maale mängima, siis on sul kaks motivaatorit - raha või võidud. Võite Arsenaliga nii pea ei tule, raha küsid juurde - ei anta.
                              3. Mida mind siis selle meeskonnaga seob? Avalikkusega tohib suhelda ainult meetodil: "Võidame kõik", "Tahan karjääri siin lõpetada" jne.
                              4. Lõpuks ütled kusagil, et mulle aitab, tahan minema, sest kusagil silmapiiril terendab võiduvõimalus (Cityga küll maruväike) ja rahavõimalus (Cityga küll marusuur). Ilmselt oleks Nasri jäänud, kui ükski neist võimalustest tal Arsenalis oleks.
                              5. Fännid, kes ostavad paar särki ja hooajapileti (mis on sitaks kallis ja läheb suuresti klubile, mis omakorda võitjameeskonda sellest ei koolita juba aastaid ja palgana jõuab ka mängijateni võrdlemisi vähe), hakkavad sind lauludes v*tuks sõimama.
                              6. Mida teeksid sina Nasri rollis? Hakkaksid meeletult otsima võimalust klubi ja fännidega suhte silumiseks? Näiteks sinu enda tööl. Ütleme, et palka sulle juurde ei anta ja näiteks töökaaslased on ka imelikud. Kaua sa puhtalt patriotismi pealt sinna jääd?
                              7. Ehk minu hinnangul peaks ikkagi klubi ja fännid tegelema sellega, et mängijad rõõmsad oleksid ja seal mängida tahaksid. Mitte ei pea mängija tegelema sellega, et jumala eest klubi ja fännid õnnelikud oleksid. Mängija annab niigi endast väljakul kõik, kuna 98% olukordadest sõltub tema pingutusest tema karjääri tulevik, aga oled sa kindel, et klubi ja fännid antud juhul ikkagi endast kõik annavad? Pigem on fännidel seisukoht, et alati ollakse neile kõigi poolt võlgu - klubi on võlgu, et nad ei võida ja Nasri on võlgu, et ta tahab teenida seda, mida ta väärt on ehk mida talle reaalselt tööturul pakutakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Hea küll, võtan enda mõttekäigu juppideks.
                                1. Olen Samir Nasri, täitsa asjalik mängija, natuke liiga kergelt katki minev. Tahaks midagi võita. Lööd väravaid, oled meeskonna parim, aga klubi uusi mängijaid, mida tegelikult oleks vaja võitudeks, ei soetata.
                                2. Ootad aasta, siis teise, midagi ei muutu ja peale selle tahavad teised vedavad mehed ära minna. Hea küll, saad olla enda meeskonna vaieldamatu liider, aga see sobib umbes Charlie Adamile äkki kusagil Blackpoolis, aga kui sa oled tulnud võõrale maale mängima, siis on sul kaks motivaatorit - raha või võidud. Võite Arsenaliga nii pea ei tule, raha küsid juurde - ei anta.
                                3. Mida mind siis selle meeskonnaga seob? Avalikkusega tohib suhelda ainult meetodil: "Võidame kõik", "Tahan karjääri siin lõpetada" jne.
                                4. Lõpuks ütled kusagil, et mulle aitab, tahan minema, sest kusagil silmapiiril terendab võiduvõimalus (Cityga küll maruväike) ja rahavõimalus (Cityga küll marusuur). Ilmselt oleks Nasri jäänud, kui ükski neist võimalustest tal Arsenalis oleks.
                                5. Fännid, kes ostavad paar särki ja hooajapileti (mis on sitaks kallis ja läheb suuresti klubile, mis omakorda võitjameeskonda sellest ei koolita juba aastaid ja palgana jõuab ka mängijateni võrdlemisi vähe), hakkavad sind lauludes v*tuks sõimama.
                                6. Mida teeksid sina Nasri rollis? Hakkaksid meeletult otsima võimalust klubi ja fännidega suhte silumiseks? Näiteks sinu enda tööl. Ütleme, et palka sulle juurde ei anta ja näiteks töökaaslased on ka imelikud. Kaua sa puhtalt patriotismi pealt sinna jääd?
                                7. Ehk minu hinnangul peaks ikkagi klubi ja fännid tegelema sellega, et mängijad rõõmsad oleksid ja seal mängida tahaksid. Mitte ei pea mängija tegelema sellega, et jumala eest klubi ja fännid õnnelikud oleksid. Mängija annab niigi endast väljakul kõik, kuna 98% olukordadest sõltub tema pingutusest tema karjääri tulevik, aga oled sa kindel, et klubi ja fännid antud juhul ikkagi endast kõik annavad? Pigem on fännidel seisukoht, et alati ollakse neile kõigi poolt võlgu - klubi on võlgu, et nad ei võida ja Nasri on võlgu, et ta tahab teenida seda, mida ta väärt on ehk mida talle reaalselt tööturul pakutakse.
                                Ei no mõtted on sul toredad, idealistlikud ja lõppeks ka kindlasti õiged. Aga ma küsin uuesti, et kas me räägime nüüd kõik samast situatsioonist kus Nasri kirjutaks hetkel alla uue lepingu Arsenaliga?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X