320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=marv3llous;1323945]Gervinho ja Song 3 mängu bänni. Jäävad kõrvale Liverpooli, Man Utdi ja Swansea kohtumistest.

    Mõnus, Frimpongiga 'Pool ja United Djourou ja Gibbsi vigastuste tõsidusest pole ka veel infot, ehk äkki joppab Jenkinsoni vasakusse kaitsesse ka [/Q


    vabalt võib Wilshere selleks ajaks terve olla kui Manuga mängime...ma ei usu et pooli vastu on aga mine tea...siis rosicky on normaalselt hakkama saanud ja noh Ramsey näitas eile juba korraliku klassi...aga pole midagi mehed usuvad endasse võib võidud ka nopida..Wallcott ja Verma Ja Rvp on olemas...ja tahaks seda uut selli Chamberlaini ka näha....GO GUNNERS :P
    1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

    Kommentaar


      Algselt postitas umbadapopp
      Kus mu kaks postitust on ? üks, mis rääkis, et Twitteriütluse lauseehituse põhjal paistab Nasri minevat ja teine, kus kirjutasin, et on oht olla pärast 3 vooru 18. kohal, sest vastased on piisavalt tugevad ja meie nõrgestatud koosseisuga.
      Keegi kuri kustutab siin postitusi, minu omi on ka lihtsalt eemaldatud siit.

      Kommentaar


        Algselt postitas OhDoBeGooner Vaata postitust
        siis rosicky on normaalselt hakkama saanud
        Päriselt mõtled ka nii?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
          Keegi kuri kustutab siin postitusi, minu omi on ka lihtsalt eemaldatud siit.
          Mina ei ole küll kustutaja, aga pole raske aimata, et miks...! Su postitused on suures enamuses (praktiliselt kõik) 1-lauselised ning mitteinformatiivsed. Ning natuke isegi piinlikkust tekitavad. Sageli täis ka piinlikke faktivigu. Postita siis, kui sul tõesti midagi öelda on, mitte selleks, et viimast postitust teemas jälle oma nimele kirjutada.


          Algselt postitas OhDoBeGooner Vaata postitust
          siis rosicky on normaalselt hakkama saanud
          Lihtsalt kõigile infoks, kes mängu ei näinud ja siinseid foorumipostitusi tõepähe võtavad... Rosicky söödutäpsus üleeile II poolajal oli 100% ! Kahjuks oli see valesöödu täpsusprotsent...

          Kommentaar


            Kas Ryo Miyaichi jääb sel hooajal Arsenali või saadetakse ta laenule kuhugile? Arsenali kodulehel kirjutas, et ta sai endale numbri, milleks on 31 jne. Arvatavasti proovitakse ka teda sel hooajal? Swansea vastu võiks ta väljakule tuua, kuna Gervinho peab selle mängu vahele jätma.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Mina ei ole küll kustutaja, aga pole raske aimata, et miks...! Su postitused on suures enamuses (praktiliselt kõik) 1-lauselised ning mitteinformatiivsed. Ning natuke isegi piinlikkust tekitavad. Sageli täis ka piinlikke faktivigu. Postita siis, kui sul tõesti midagi öelda on, mitte selleks, et viimast postitust teemas jälle oma nimele kirjutada.




              Lihtsalt kõigile infoks, kes mängu ei näinud ja siinseid foorumipostitusi tõepähe võtavad... Rosicky söödutäpsus üleeile II poolajal oli 100% ! Kahjuks oli see valesöödu täpsusprotsent...
              aga njuuukaastli vastu oli korralik...ma lihtsalt arvan et targem oleks frimpong liverpooli vastu pingil hoida ja pigem vähe kogenum mees sisse tuua
              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

              Kommentaar


                nagu meil oleks sellise kehaehitusega vendi terve plats täis, eriti kus DM sellist musklit nõuab..

                Kommentaar




                  Uus poiss oli täna esimest korda treeningul.

                  Ning Ryo paberimajandus loodetakse laupäevaks korda saada, et ta Liverpooli vastu vähemalt pingile saaks panna.

                  EDIT: Ahjaa ... ning maailma kõige usaldusväärsem source ever ... Twitter ... aga siiski ...



                  danielmustieles danielmustieles
                  @SkySportsNews Phil Jagielka at Manchester airport talking to Arsenal agent and signing papers.

                  Mõistatuseks mõistagi jääb, miks peaks Jagielka Manchesteri lennujaamas meie esindajaga kohtuma, et mingeid pabereid allkirjastada ... avalikult?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Minu üllatuseks kirjutab Walcott raamatuid. Ega keegi siit mõnda tema raamatutest lugenud pole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                      Uus poiss oli täna esimest korda treeningul.

                      Ning Ryo paberimajandus loodetakse laupäevaks korda saada, et ta Liverpooli vastu vähemalt pingile saaks panna.

                      EDIT: Ahjaa ... ning maailma kõige usaldusväärsem source ever ... Twitter ... aga siiski ...



                      danielmustieles danielmustieles
                      @SkySportsNews Phil Jagielka at Manchester airport talking to Arsenal agent and signing papers.

                      Mõistatuseks mõistagi jääb, miks peaks Jagielka Manchesteri lennujaamas meie esindajaga kohtuma, et mingeid pabereid allkirjastada ... avalikult?
                      arsenali esindaja on evertoni fänn ning küsis autogrammi?

                      Kommentaar


                        Mis välja pakute, millise koosseisuga tullakse homsele mängule?

                        Kommentaar


                          Mina pakun, et sa pakud Liverpooli 2:0 võitu.

                          Aga tõsisemalt:

                          ----------Almunia
                          Hoyte-Djourou-Vermaelen-Winterburn
                          Walcott-Nasri-Ramsey-Arshavin
                          ------vPersie-----------------------------Bendtner
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Nasri ja Bender lastakse mängu?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Muidu võiks ju arvata, et whoownsthemazda on foorumikasutaja vanderselli konto kaaperdanud aga Nigel annab siiski ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Muidu võiks ju arvata, et whoownsthemazda on foorumikasutaja vanderselli konto kaaperdanud aga Nigel annab siiski ära.
                                Naljavend.

                                Gibbs peab mängu vahele jätma, aga Wengeri sõnul on Djouroul hea võimalus mänguks terveks saada.

                                Szczesny
                                Sagna - Koscielny - Djourou - Vermaelen
                                Walcott - Wilshere - Ramsey - Rosicky
                                v. Persie - Chamakh

                                Kommentaar

                                Working...
                                X