320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kus on paar kogenumat mängijat mõneks ajaks eemal võiks noored end tõestada küll Miyaichi, Chamberlain, Jenkinson ja miks mitte ei võiks Capbell võimalust saada.

    Kommentaar


      Olgu tänatud UEFA et neil silmad ja kõrvad ikka töötavad ja ei lasta igasugustel ennast p*rse n*ssida.
      Wengeri kriminaalne käitumine Udinese mängu ajal on luubi all ja karistused järgnevad! Wenger peaks ikka teadma millal oma telefonid välja lülitada... Läheb järjest hapumaks see lugu teil
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Vidic on viieks nädalaks väljas, mis on meile kindlasti hea uudis.

        Kommentaar


          ------------Szcz------------
          Sagna---Squid---Kos---Verm
          ----------Frimpong----------
          -----Ramsey----------------
          --------------Arshavin------
          Walcott-----------------Ryo
          -------------RvP------------

          Poleks absoluutselt probleemi sellise koosseisuga, arvestades asjaolusid. Ilmselt Squibs-Jenkinson-Verms vangerdus ei teeks paha. Parem lekkigu äärekaitse kui keskkaitse - äärekaitses tehtud apsakad ei võrdu veel alati kindla väravaga.

          Kusjuures kui me siukse koosseisuga peale läheks ja Arsh saaks lõpuks ometi oma meelispositsioonis mängida, oleks kena. Usun et lekkigu taga palju tahes, kui Ramsey ja Frimps suudavaksid palli piisavalt kiirelt ette toimetada siis Ryo/Walcott äärtel absoluutselt mõrvaksid pooli fullbackid ja kui sellest ei piisa siis Arsh tagant tuleb ja karistab ära nagu tal pooliga kombeks on. Või siis mängigu Ryo asemel Ox.

          Või siis Chesney kobistab, Squibs komistab, Frimps ja Ramsey munevad, Arsh ja Robin longivad ning Theo ja Ryo võtavad äärtel ülejäänud meeskonna töö koondaruandena kokku. Just as likely...

          Kommentaar


            kui downing mängib, siis arsenal võidab.

            Kommentaar


              Miks te kõik Nasri välja jättate oma listidest? Ma olen küll nii 80% kindel, et homme on ta teil platsis ja ohtlik.
              See muidugi ei tähenda, et Esmaspäeval ei võiks uudist tulla, et Cityga liitub, aga hetkel veel Arsenali palgaline.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Miks te kõik Nasri välja jättate oma listidest? Ma olen küll nii 80% kindel, et homme on ta teil platsis ja ohtlik.
                See muidugi ei tähenda, et Esmaspäeval ei võiks uudist tulla, et Cityga liitub, aga hetkel veel Arsenali palgaline.
                Muidugi platsil, kuidas siis muidu. Vaja nn viimane pela ära teha ju
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Minu poolest võiks ta nii kaua pingil istuda kui selge on mis temast saab (loe: istub lepingu lõpung pingil ja siis mingu mancesteri ja valigu siis omale meeskond). See oleks hea õppetund teistele tuleviku jaoks. Mängima peaks ikka mehed kes seda ka viitsivad ja tahavad.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Minu poolest võiks ta nii kaua pingil istuda kui selge on mis temast saab (loe: istub lepingu lõpung pingil ja siis mingu mancesteri ja valigu siis omale meeskond). See oleks hea õppetund teistele tuleviku jaoks. Mängima peaks ikka mehed kes seda ka viitsivad ja tahavad.
                    Mängida ta tõenäoliselt viitsib ja tahab, kuid natuke rohkem lihtsalt mujal. Seega platsile võib ikka panna.

                    Ja hea õppetund muidugi mingi 40k nädalas pingil istuda. Kui see on õppetund, siis sellises õppetunnis ma aint elada tahakski. Ja Winston Bogarde tahaks ka.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Minu poolest võiks ta nii kaua pingil istuda kui selge on mis temast saab (loe: istub lepingu lõpung pingil ja siis mingu mancesteri ja valigu siis omale meeskond). See oleks hea õppetund teistele tuleviku jaoks. Mängima peaks ikka mehed kes seda ka viitsivad ja tahavad.
                      20-25M naela korstnasse. Liiga kallis õppetund. Selle raha eest saab juba onu, kes viitsib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Minu poolest võiks ta nii kaua pingil istuda kui selge on mis temast saab (loe: istub lepingu lõpung pingil ja siis mingu mancesteri ja valigu siis omale meeskond). See oleks hea õppetund teistele tuleviku jaoks. Mängima peaks ikka mehed kes seda ka viitsivad ja tahavad.
                        Levada, sina või?

                        Kommentaar


                          Team in full: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Jenkinson, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, Van Persie

                          Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Ryo, Miquel, Chamakh, Lansbury, Bendtner


                          Tore oleks kui Ryo ja Ox saaks vahetusest mängu ning Chamakh hetke vormiga ei saaks.
                          Siiski oleks aeg mõni mees sisse ikka tuua. Kuidagi väga/liiga hõredaks on läinud asjad... Minimaalselt 3 meest oleks vaja sisse tuua - kaitsja, poolkaitsja, ründaja. Ideaalvariandis ütleks lausa viis.
                          Aga mis seal ikka. Ilusat mängu meile ja et ikka 3p ära tuleks.
                          Last edited by Katk; 20.08.11, 13:09. Põhjus: vahetusmehed ka juurde

                          Kommentaar


                            nonii, avan eurosport.com ja päris huvitav vaatepilt - Frimpong punane, Koscielny "limps off", eeldades, et Nasri lahkub veel, siis tuleb olla valmis olukorraks, kus varsti asetseb pool reservvõistkonda platsil. Värisege punased kuradid!

                            Kommentaar


                              Täkk - Vermaelen
                              Rumal, aga täkk - Frimpong
                              Ülejääk - anonüümsed tegelased
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Fucking hell

                                Kõik mis jälle valesti sai minna ka läks. Täiesti tavaline.

                                Kõuts muidugi arvas, et Nasri mängitamine on parem kui Arshavin ründaja taha panna ja Ox/Ryo äärele. Bendtneri vahetusest ei saanud ma üldse aru...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X