320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Kas Totts ei kvalifitseerunudki Euroopa Liigasse? Minu paha sel juhul.
    Nice try, aga mööda... Mis siis ikka peame postitus-kustutamislahinguid siis õhtul ja mõned päevad pärast seda... Ma kogun vahepeal veel pilte, vaatab kas saab 20 000 postitust Arse**** teemasse lõpuks kokku.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      mingi friik oled?

      Kommentaar


        Arsenal: SZCZ - Sanga - Vermaelen - Djourou - Jenkinson - Song - Frimpong - Ramsey - Walcott - van Persie - Gervinho
        Subs: Fabianski - Ox - Rosicky - Arshavin - Chamakh - Traore - Miquel

        Lahe! Tahaks näha kuidas Frimster + Song keskväli töötab nö. kahe "lõhkujaga".
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kuradi kahju, et ise mängu jälgida ei saa, istuksin nagu eksiilis. Kas keegi oleks nii hea ja kirjutaks mulle mängu esimese poolaja kokkuvõtte või saadaks lingi, kust ma seda lugeda saaks vms. Ise otsida ja surfata on raske.

          Kommentaar


            whoisthemasta siiras abipalve on jõutud juba koos mingi rumala lapse spämmiga ära kustutada, aga siin sulle link:

            Arsenal came from behind to win 2-1 in an excellent game that included an awesome penalty save from Wojcjech Szczesny
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              miks siin niimodi ära kustutatakse postitusi?ja täielikud offtopikud on alles jäetud

              Kommentaar


                Mul mazdamehega sama mure, istuks nagu eksiilis. Äkki kasutaja vello69 saaks öelda, kes võitis? Aitäh!

                Kommentaar


                  Arsene, aeg sajaseid luhvtitada homme hommikul!

                  GET IN! Ilus võit.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Mul mazdamehega sama mure, istuks nagu eksiilis. Äkki kasutaja vello69 saaks öelda, kes võitis? Aitäh!
                    Uuu võitis. Velts, Cunt ja teised kaotasid.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      arsenal võitis 2-1 walcotti ja van persie väravatest.lisaks tõrjus Szczesny di natale penalti 1-1 seisult.udinese värava lõi di natale

                      Kommentaar


                        IP-IP Hurraaa!!! Olin juba unustanud, mis asi on mängu võitmine ja nüüd mingite itaalia lohhide vastu võit ajas ikka uskumatult leili!

                        Chesney penaltitõrje ikka maailmaklassist! Ja Rosicky mängutulekuga hakkas Ramsey ka järsku mängima ja lausa väga hästi mängima. Man of the match oli muidugi vastaste peatreener kes oma poolkaitsja->Fabrini vahetusega keeras oma meeskonna mängu täiesti tuksi, sest keskväli oli sellest hetkest All Arsenal.

                        Kommentaar


                          Teine poolaeg oli juba väga hea. 1:0 seisust võõrsil välja tulla, meedia ja üldsuse surve all - see näitab, et mingi sisu ikkagi poistel on. Miinimum on täidetud ja küll ka liigas pika peale minema hakkab. Szczesny üle on hea meel. Tundub, et tema aeg on nüüd käes. Gervinho kasutegur oli ka märkimisväärne.

                          Aa ja vellole edu Europas.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Müstika kuidas Veltsi ja c*unti pask teemas ikka kenasti ilutseb aga normaalne tekst kõlbmatuks tunnistatakse.

                            Aga poolaks päästis koha alagrupiturniirile ja klubile kindlasti oli seda võitu vaja. Nüüd on Wengeril veidi kergem ka uusi mängijaid veel ennem üleminekuteakna sulgust klubisse meelitada.

                            Edit: Omalt poolt soovin siis soodsat homset loosi.

                            Kommentaar


                              Hooaja esimene KAHMAKE LUTTI, TONDID! postitus tehtud.

                              Kuna nägin mängu alates seisust 1:1, siis ei oska arvata, missugune oli mängupilt enne seda. Loen vincenti poolt pandud lingi läbi, saan targemaks. Aitäh!
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Polnud nagu väga hullu.
                                Chesney! Ilus penalti (mida poleks pidanud olemagi) tõrje ja muidu ka nii kindel kui olla sai. Jenkinson oli kergelt närviline, aga kui raskesse olukorda sattus pani lihtsalt kõvasti palli auti või ette ning ei võtnud riske, selle eest kiidusõnad. DJ ja Verm olid korralikud. Sagnal andis tunda, et LB ta ikka pole, sellegipoolest väravasööt kirja. Ramsey't oli seekord vähe rohkem näha, Song ka täitsa asjalik ning omal kohal olemas. Kuigi tundus, et ka Frimpong väga hull polnud siis Rosicky mängu toomine muutis minu silmis mängu, tekkis palju rohkem vaba ruumi ning ka söödud liikusid kohe rohkem ette ründajatele. Walcott ja Gervinho kord olid olemas siis jälle polnud, kuid ühel värav teisel väravasööt kirjas niiet hullu selle järgi polnud. RvP võiks nüüd peale esimest väravat hoogu minna.

                                Kohtunik jagas ka muidugi suht lampi neid kaarte ning üldse vilistas nii nagu tuul vm juhatas, aga õnneks see siiski tulemusele rolli ei mänginud.

                                Nüüd tuleb uute meeste saabumist oodata ning loota, et mäng läheks siiski paremaks kui ta on siiamaani olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X