320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Kes mulle käe reegli selgeks suudab teha muidu
    Mina ei suuda.
    Ilmselt Jonathan Moss suudaks.

    E: mitte, et 3 punkti täna vääriti. Isegi 1 on liiga palju.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      käsi käeks,
      minu küsimus on see, et me oleks pidanud Burnleyst pasteedi tegema sõltumata Xhaka veast ja hoolimata andmata jäänud penaltist. Nii kui me liigutasime ennast kiiremini ja intensiivsemalt, nii oli Burnleyl probleeme. Paraku on küsimus selles, et miks me mängisime intensiivsemalt ainult esimesed 30 ja viimased 10 minutit ?

      Kommentaar


        nagu ma ka ütlesin - kaotame

        aga jah, ega lõpuks ei olegi midagi teha - ennem me kuskile kõrgele mängu sekkuma ei hakka, kuniks me ei suuda ise vastaseid hakata nii jõhkralt üle mängima, et selliste idiootsuste pärast kohtunike poolt, punkte ei kaotaks.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Tulemused tulemusteks. Arteta suurim probleem on minu arust olnud ikkagi see, et noortele võimalust ei taha anda ja mängitab mehi, kes on siin kas laenul(odegaard, ceballos) või mehi kes siin ei peaks üldse olema ja kohe kindlasti ei ole mingi eduka pikaajalise plaani osa(Luiz, Willian).

          Kui sa oled 10. kohal liigas ja realistlikult on liigahooaeg mahakirjutamiseks, siis treenerina sa peaksid mõtlema tulevikule, järgmisele hooajale, järgmisele viiele hooajale. Ehk siis selle asemel, et anda võimalus areneda mängijatele kui ka finantsaspektist kaitsta klubi mängitades eelkõige MEIE mängijaid ja mängitades eelkõige NOORI mängijaid teeb Arteta risti vastupidi. See on 'short-termism' - filosoofia mis meie hetke positsiooni arvesse võttes on täiesti põhjendamatu.

          Kas on asi seotud sellega, kuidas Arteta enda karjäär kunagi kujunes, kus alles 28 aastasena jõudis pigem keerulist radapidi nö suurklubisse välja?!?

          Ehk siis, sellised mehed nagu Martinelli, Pepe, ESR, AMN, Saliba, Guendouzi, Nketiah, Nelson, Balogun peaks ühte või teist pidi olema klubi tulevik - kas otseselt, või siis nende müügist saadud rahade näol reinvesteerides parematesse mängijatesse. Sellest nimekirjast ainult ESR on saanud viimasel ajal normaalselt mänguaega, Pepe on sisse-välja ja ülejäänud on kas klubist pagendatud(AMN, doozi, Saliba) või ei saa lihtsalt peale sest vanad peerud peavad saama peale, maksku mis maksab.

          Kommentaar


            See sama reha hakkab juba ära tüütama, äkki peaks Floraga kuskil uue nimega Intertotos madistama. Kuidas saab iga mäng ehitada endale ja heal päeval veel mitu korda ja veel sellisel viisil nagu Arsenal seda teeb?

            Edit: ok, mingid freak väravad päästsid, tõmban urgu tagasi. Tuleb juba vaikselt Leno peale ka vaatama hakata. Saan aru, et treeneri filosoofia ja jutud, aga mõnikord võib lihtsat talupojaloogikat ka kasutada, mitte igal võimalusel toppida pall kaaslasele, kel 2 meest kukil.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Elneny värav tõi naeratuse näole! Tüübi esimesed puuted?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Elneny värav tõi naeratuse näole! Tüübi esimesed puuted?
                See oli sex tõesti. Vb järgmine säraküünal Arsenalis.

                Kommentaar


                  Ennustaks tänast mängu. Zoze tuleb park the bus, vôiks ise üllatada ja kontra peale mängida. Paneks nad väheke môtlema, et mis teha aga ilmselt Arteta läheb ründama ning palli hoidma. Kôige selle keskel xhaka annab valesöödu ja kane paneb pika Sonile ette kes lööb ära. Peale mängu zoze ütleb, et elementaarne ning too easy ja arteta räägib kui pettunud me olema ning tegelikult me ju domineerisime ikkagist.

                  Loodan, et eksin.

                  Kommentaar


                    Huvitav fenomen - Tottenham saab punase ja meie mängime vähemuses.

                    Kommentaar


                      Oleks tahtnud juba midagi ilusat kirjutada, aga see viimase 20 minuti ajusurm näitab ikka ära kui õrnake mentaalselt see sats on. Täielik müstika. Jose gameplan on muidugi võimas.

                      Fun fact:
                      Arsene Wenger EPL wins 476
                      Spurs EPL wins 475
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Muidu kena mäng aga peale TOttenhami punast lõpetati mänginime ära - ajuvaba. Aga tulemus käes ikkagi

                        Kommentaar


                          Xhaka kompuuter ei jooksnud kokku :O

                          Kommentaar


                            VAR endiselt mõtleb, kuidas reageerida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              VAR endiselt mõtleb, kuidas reageerida?

                              Mida siin mõelda on?
                              See ei ole punase olukord. Seega ei saa VAR sekkuda. Andmata kollane, muud ei midagi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mida siin mõelda on?
                                See ei ole punase olukord. Seega ei saa VAR sekkuda. Andmata kollane, muud ei midagi.
                                Nõus. Lihtsalt nõme kuidas Kane pidevalt sellistest kaartidest pääseb. Fucking english golden boy.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X