320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks Cagliari mehed lohutasid meid , patsutasid õlale ja ütlesid, et Scudetto on veel käeulatuses.

    Zemani pilk oli küll selline, et viimane pilk Olympicole (aga tglt on kahju, tahab ta ju vaid parimat)
    sigpic

    Kommentaar


      Olge rahulikud Zemunn on veel pikalt...teil pole kellegi uue jaoks raha....
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Ma ütlesin et MINGIST FAKING KURADI MUNNISTUNUD TÜRAPEAST ZEEMUNNIST EI RÄÄGI SIIN ENAM MITTE KEEGI MITTE KUNAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        see faking imbetsillist litsiputs on SURNUD !!! igaveseksws!!!
        türa nahhui , pange see sitt põlema, loodan et ta elusalt staadionitl ei lahku!!
        PALUN ROOMA ULTRAD; PALUN TEHKE MIDAGIGIGIGIGII ÄRAA!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Sügav kummardus. Kõrgema klassi meelelahutus! Forza Zeman! Teaks te mida tähendab fair play, siis annaksite need sardiinidelt varastatud punktid ka tagasi peale tänaõhtust showd.

          Kommentaar


            Mul on tunne, et Tarmo Rüütli ja Martin Reim teeks imesid selle koosseisuga.
            sigpic

            Kommentaar


              Ehk Cannu vaevub ka paar kainemat sõna sekka ütlema ?
              sigpic

              Kommentaar


                Mul on tunne, et te Scudettot küll nii ei võida....
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Mul on tunne, et te Scudettot küll nii ei võida....
                  Kas Lotidiot ja Tare on oma panused juba teinud Roma Scudetto võidu peale, konf peaks päris korralik olema ?!

                  Mänge on veel palju ja punkte lauas kõvasti, seega ma ei mataks meie scudetto võimalusi veel maha.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Präädli:"I´ll have an BigMac Meal with extra fries"
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Raske on isegi naerda
                      Kas scudetto plaat pannakese NÜÜD LÕPUKS pööningule
                      Like!

                      Kommentaar


                        Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe Zeman kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe Zeman kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.
                          Mul on üks tuttav kes on 4. õlleni hetero aga sina peaksid küll 4. õlleni normaalset juttu ajama....peale seda tuleb sul suust sellist mõnusat peeru.




                          OKey tehelt tõesti kui kortujuku praegu kinga saaks mida ta ei saa siis tõesti nad suudaksid teistelt punkte võtta, aga see oleks ka kõik.

                          FUCK RIOMMA IM OUT FOR TONIGHT!!!!!!!!!1
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            neelake munne, hunnik munne, kui faking Nazio sugune pedekari saaks Cagliarilt 6:0 siis ma isegi ei hakakks mõnitama, rubentuse "fännidest" rääkimata, häbi teil olgu naghhui , kes teid õpetas maas lamajaid lööma ah??? putsi käige nahhui!!!!!!

                            Baldini pezzo di merda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Baldini vaffanculo!!!!!!!!!!!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe Zeman kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.
                              Vot see on juba ühe õige mehe jutt! Täpselt Enriike tagasi ja TIKA-TAKA läheb lahti, eelmisest aastast on midagi ikka meeles.(kui mitte siis kiirelt meenutab)

                              Scudetto ei ole kadunud, ärge isegi mõelge seda, meie tulemused räägivad enda eest!Häbeneda pole midagi!

                              Ma ei teadnudki, et Tofoa võib nii hea ja hooliv inimene olla, kas ma võin su kohvile ja tükikesele koogile kutsuda? (Ise küpsetasin 4-1 koogi , just pool tunnikest tagasi,rabarberi tükid on ka sees)
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Live roma:

                                (saadiku forzaroma.info) väljaspool väravad olümpiastaadion pärast roma-cagliari, on umbes 50 politsei, kellel massirahutuste et kontrollida rühma fännid (150 poissi) laule juhtkonna vastu . Suunatud, siis koos hüüded, isegi mängijad ja tehnilised töötajad.

                                Tundi 22,35 - kümne minuti pärast viimasest vile rooma-caglia 2-4, giallorossi juhtimisel toimunud kohtumisel riietusruumi koos meeskonnaga ja treener. Alates sellest näost näkku lõpliku otsuse, kas ta jätkab.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X