320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest ma muidugi aru ei saa, et milleks panna mingi abiline, kes abistanud tehniliselt nii Spallettit,Montellat,Zemani caretakeri rolli ja milleks üldse see caretakeri roll, kui siis kohe uus coach, samahästi oleks võinud hoida Zemani hooaja lõpuni ja vaadata mis saab.Kui tuleb caretaker hoojaa lõpuni siis on küll arusaamatu, juhul kui ta mingeid imesid just meeskonnaga ei tee.

    Kui asi caretakeri peale ka peaks minema, siis eelistaks Panuccit või Baggiot, las proovivad kätt.
    sigpic

    Kommentaar


      Välja pakutud variandid:
      Giampaolo - pidas Catania eesotsas vastu ca 8 kuud ja Cesena eest lausa 5 kuud
      Novellino - 5 kuud Reggina eest ja umbes 10 kuud Livorno lootsina.

      Mnjaa, kui juba selliseid mehi variantidega välja käiakse, siis vist oli Zeman tõeliselt kehv
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Täna võite kõik pidutseda!
        Roomas on pühad! Pidu hommikuni ja kogu järgmien nädal ka kõigil vabaks!

        Aga unustage oma lollused Luis Enriikest, mees kes pani IGA mäng 11 ERINEVAT meest väljakule ja mängitas paremkaitses Perrottat ja tipuründes Taddeid ei ole kudiagi parem kui see pedehomoahviraibe kes alles oli

        PALUN SPALLETTI; KUULA MEIE APPIHÜÜDU!





        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Liverpooli 33-aastane brasiillasest väravavaht Doni avaldas, miks ta alates suvest pole meeskonda kuulunud.

          Liverpool on Doni eemalejäämist põhjendanud palluri isiklike põhjustega, kuid üleminekuteperioodi viimasel päeval kodumaale Botafogosse siirdunud väravavaht paljastas, et ta sai maikuus südamerabanduse.

          "Ma lõpetasin peaaegu teispoolsuses. Mul oli umbes 25 sekundit südamerabandus," ütles endine Roma pallur väljaandele calciomercato.com. "Olen käinud ühe Euroopa parima arsti juures, kes minu järele vaatab. Ta käskis mul paariks kuuks pausi võtta. Mul on alati olnud südamerütmihäired ning Liverpoolis ühe testi ajal lõppes see rabandusega."

          Brasiilia koondist kümnes mängus esindanud Doni liitus Liverpooliga 2011. aasta juulis. 2005.-2011. aastani mängis ta AS Romas.
          Tundub, et Roma ajad mõjusid ka temale ikka väga laastavalt.





          Spalletti oleks tõesti treener, kellega mööda panna ei saaks ja suudaks ehk tekitada taas meeskonnas ühtsuse tunde, selle suure kurja hundi , kes murrab maha mis tahes rubekutsikad ja milano bilanitarid.
          Samas: FC Zenit St Petersburg coach Luciano Spalletti has signed a contract extension that will keep him with the Russian title holders until summer 2015.
          sigpic

          Kommentaar


            Käisin sõbraga jahil, saime kaks kurja hunti kätte. Juttude järgi üks neist peaks olema Romuluse ja Remuse ema. Ta anus ja nuttis oma elu nimel, nagu tuppa sittunud kass, kes ootas oma karistust, kuid ma ei halastanud.

            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Käisin sõbraga jahil, saime kaks kurja hunti kätte. Juttude järgi üks neist peaks olema Romuluse ja Remuse ema. Ta anus ja nuttis oma elu nimel, nagu tuppa sittunud kass, kes ootas oma karistust, kuid ma ei halastanud.


              Lahe vunts ja müts sul, Silver.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Tofoa = Benitez?

                Kommentaar


                  Ootan huviga millise klouni te sinna ette panete.
                  Ja palun saage aru ühest asjast....ükski Itaalia tipptreener ei tule kunagi tagasi kodumaale meeskonda juhtima sest Itaalias on kõik ikka mõnusalt raskeks ja närvesöövaks tehtud. Ehk unustage Spalletti kohe kindlasti. Ta teenib nagunii kordades rohkem, kui te üldse pakkuda suudaksite. Angelottiga on sama.
                  Ühesõnaga lakkuge panni!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ma olen pederast ja mulle meeldib suurte neegrite munne neelata
                    Pole viga, me aktsepteerime ka sinusuguseid debiilikuid.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mu ema on lits
                      Einoh...kas nüüd kohe nii avalikult , aga ok
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Nagu klubi nii ka fännid.....sitt sitahunnikust kaugemale ei haise
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Andreazzoli siis Spalletti aegne taktikaline abimees ja sealt tulenevalt ka siis eeldatav formatsioon järgmiseks mänguks:



                          Vaadates meie hetke koosseisu ja vahendeid, siis tundub selline mõistlik ja ehk isegi parim võimalik valik, loodetavasti kukub ka platsil kõik nii välja nagu see potentsiaal paberil on.


                          Cannu sul peaks ka saun läbiolema ?! Tulista !
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Niipalju kui kuulsin, siis DDR ja Stek on tagasi algrivistuses. Torosidis saab mängida, aga ei tea kelle asemel.

                            Suvel sihitakse Ancelottit ja ega poole hooaja pealt kedagi head võtta ei ole nagunii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Suvel sihitakse Ancelottit ja ega poole hooaja pealt kedagi head võtta ei ole nagunii.
                              Millega? Kuidas? Miks? Nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Millega? Kuidas? Miks? Nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X