320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lazio on kõvasti nõrgem meeskond, kui Napoli....kui kana kibeles pingile ära oli vaid vormistamise küsimus....võeti küll asi kontrolli alla ja mindi kindlalt ette...kommentaator juba ärples peale 3-1, et mäng tehtud ja vaesed Lazio mängijad peavad veel 30 minutit piinlema. Ja mis siis juhtus....see klounaad ei suuda eduseisu üldse hoida....see näitab, kui mäda Peenistez ja kogu see meeskond on. Vähe sellest, et tehti tohutult söödueksimusi sai Lazio ikka jube palju olukordi tekitada ja no käemäng 3-3 olukorras jäi nende õnneks kohtunikul kastis nägemata.
    Pasaleticole niipalju, et Lotitoga ei saagi mingeid ambitsioone olla. Ja EL endiselt suckib ning ainuke raha mis sisse tuleb on sinna jõudes....edasi võidelda lihtsalt pole rahaliselt mõtet.
    Tunnen kaasa kvaliteetmängijatele ja Rejale!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Nägin vaid mängu lõppu...mis siin ikka....Lotito klounaad sai napi 3-3 viigi ja Candreva brace teeb muidugi vaid heameelt. Tööta aga nii edasi!!! MMil saad Tarel ja Lotitol meele rõõmsa hoida....KUI ta juba koos Marchettiga pole maha müüdud.
      11 väravat Serie-As....nagu metsa/maavahetaja Villu ikka ütleb "pole paha"
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Ainuke asi, mis tänapäeva haledat Lotito SäästuLaziot ja Cragnotti Euroopa tippklubi ühendab on rekord mille Antonio Candreva arvatavasti üle lööb. Hetkel siis 11 väravat midfielderi poolt rekord liigas. Eile sai ühele pulgale Pavel Nedvedi ja Hernanesega.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Ainuke asi, mis tänapäeva haledat Lotito SäästuLaziot ja Cragnotti Euroopa tippklubi ühendab on rekord mille Antonio Candreva arvatavasti üle lööb. Hetkel siis 11 väravat midfielderi poolt rekord liigas. Eile sai ühele pulgale Pavel Nedvedi ja Hernanesega.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Teil on ju ameerika rahabosside finants taga, miks see Selveri kärutäis teil nii suurt elevust tekitab riietusruumis?

            Kommentaar


              Huvitav kas sellised emotsioonid on ka pärast 7-0 kaotusi PSG, City, Real etc. vastu? Ilmselgelt arvatakse, et Euroopast minnakse karikat tooma
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Huvitav kas sellised emotsioonid on ka pärast 7-0 kaotusi PSG, City, Real etc. vastu? Ilmselgelt arvatakse, et Euroopast minnakse karikat tooma
                Ära ole koguaeg nii tige, suvi on tulemas, rõõmsamat meelt.

                aga peale suve:

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Nõus!

                  Tähtis pole võit, tähtis on osavõtt!

                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Nõus!

                    Tähtis pole võit, tähtis on osavõtt!

                    http://2.bp.blogspot.com/_eosGkndaIF...coreboardG.jpg
                    Mina mäletan seda mängu :



                    ja seda:



                    Pole meie süü, et Lazio kotkad otsustasid situtamas käia roma huntide vormis kihnu saarel, selline asi hästi ei lõpe meie mainele.Ainult Maurid ja Brocchid on võimelised selliseks tulemuseks.

                    Forza ROMA!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Jah 2-1 võit ja siis tegite Serie-A margi ikka nii täis...jube lausa....Ja see Chelsea oli veel junnipükstes võrreldes selle tänapäeva Chelseaga....mõttetut klipid siia topitud....Lazio ja Mancini mängisid ka 2-2 viiki Realiga....no nahhui ma seda siin haipin....loodetavasti antakse Garcia-konnadildole käsk buss parkida iga CL vastasega.....sellised 1-0 kaotused ei vii mainet nii alla.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Jah 2-1 võit ja siis tegite Serie-A margi ikka nii täis...jube lausa....Ja see Chelsea oli veel junnipükstes võrreldes selle tänapäeva Chelseaga....mõttetut klipid siia topitud....Lazio ja Mancini mängisid ka 2-2 viiki Realiga....no nahhui ma seda siin haipin....loodetavasti antakse Garcia-konnadildole käsk buss parkida iga CL vastasega.....sellised 1-0 kaotused ei vii mainet nii alla.


                        Reali sai siiski kotitud! Arvestades meie tolle aegseid finantse ja võimalusi, esinesime ikkagist väga tublilt!

                        Kusjuures Chelsea oli sellel samal CL hooajal poolfinalist ja aasta varem finalist, sellesmõttes ma ei ütleks, et junnipükstes.

                        Ja alagrupist on alati kenasti edasisaadud, usun, et meeskond ei vea ka järgmine CL hooaeg alt.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma pean seda Serie-A nimel lootma...Kuid siiski annan au...Lotito SäästuLaziol pole mitte mingit asja CLi. Teil veel mingi lootus alagrupi viimaseks jääda pole.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Teil on ju ameerika rahabosside finants taga, miks see Selveri kärutäis teil nii suurt elevust tekitab riietusruumis?
                            Tead, ega ei olegi ju väga vahet, kes need omanikud on,mina neid nagunii isiklikult ei tunne ja ilmselt ei saa ka kunagi tundma, peamine, et minu fännataval klubil hästi läheks ja lõpuks peale suuri jõupingutusi omanike poolt hakkame jõudma sinna kuhu sihid juba mitu hooaega tagasi said võetud.

                            Tegemist on ju siiski ameerika-itaallastega ja tähtis on , et nad oleks südamega klubi juures ja seda nad on olnud senimaani 100% pühendunud ja kui see staadion peaks ka valmis saama, siis pole nagu midagi etteheita, lisaks mulle meeldib, et tegu ei ole suvaliste qatari rahabossidega,kellel ehk visiooni polegi muud kui rahapakkidega kõik probleemid korda ajada, hetkel on aga siiski omanikud, kes tahavad klubi mitmekülgselt ülesehitada ja toimima panna, nii noorte osas kui ka finantside osas, mitte, et kui omanikel saab ühelt maalt raha otsa, siis saab otsa ka klubi hea käekäik.

                            Lotito võib teil ju olla itaallane, aga kui seda meest apsull ei koti, mis tulemused klubil taga on või kuhu klubi jõuda tahaks ja tähtsaim kõigest on see, et ikka iga hooaeg plussi teeniks, kasvõi läbi selle, et müüakse mõni parem mängija maha ja asemele tuuakse mõni karjääri lõpetav mängija, siis vaevalt, et klubi nii pikas perspektiivis elus püsib.

                            Cl-st ja Euroopas kõrvalejäämine vaid kahandab rahanumbreid, vaatajanumbreid, fännlust jne...sponsorite huvi, tippmängijate huvi jne...

                            Lisaks on lahkumas Reja ja asemele on otsitamas järjekordselt teise järgu treenereid, kuna ka tipptreenereid ei näe enam Lazios potentsiaali.

                            Minu hetke peamine mure on see, et Hooaja või paari pärast me ei näe enam neid vingeid Roma derbysid, sest kui Lotito nii edasi paneb, siis Serie B ei ole enam väga kaugel.

                            Kui otsida midagi positiivset sellest hooajast, siis tõesti ehk ainult teie Primavera ja Simone Inzaghi hea käekäik, kuid see ei tähenda, et need mehed kõik esindusmeeskonna käima tõmbavad.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kui ausalt öelda ma polegi midagi nii normaalset ühe roma fänni suust kuulnudki.
                              Lotito pederastist libuga sellel klubil pole tõesti mingit tulevikku ja isegi, kui Primavera oli võimas teist hooaega järjest ei suuda need poisid A-meeskonda tippu viia. Kellele Lazio südames, kuid ihkab tiitleid peab siiski koti selga panema ja nahhui tõmbama....eks siin pikka pidu pole ei Keital, Candreval ega Marchettil. Lulic on väidetavalt ise palunud müüki ja Lotito ta rahaks ka teeb.
                              Igatahes veel pole päris kindel kas Reja jätab selle klounaadi maha või mitte, aga tema heaolu nimel loodan, et viskab prill-laua Lotitole kaela.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Nii Candreva tegi ajalugu. 12 väravat midfielderi poolt Lazio särgis on fakt. Seedork ja milan on seljatatud...ELi rahad on Lotitol jälle lähemal, kahjuks....aga noh Inter 5. punkti kaugusel....Hernaanuse nimel võiks nemadki seljatada....muidu tegelikult suht pohhui.
                                Kiitused Rejale, selle laatsaretiga endiselt võite korjata on saavutus omaette.

                                Grande Candreva!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X