320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis probleem teil on nende poolpaljaste meestega? Miamisse või Honolulusse sõidate, siis pakite omale raudlatte ja pesapallikurikaid kaasa? Noh igaks juhuks, et kui rannas mõni ujukates kutt lähemale kui 10 meetrit teie mugavustsoonist satub

    Sportlikust huvist, palju selline pilt huntide geiradaril skoorib? Paluks täpsusega 0.1 100 palli skaalal...

    Kommentaar


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Oijah....see on juba liiga epic gay shit......Gaywinho big time!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Oijah....see on juba liiga epic gay shit......Gaywinho big time!!!
          gayshit on see kuidas teie oma Herr Aanus teile kolle taob nagu väikestele tüdrukutele. Ja juubeldus oli ka korralik. Kohe näha et rehabiliteerunud härrasmees. Nüüd kus väikeklubi on ajalugu on temas näha tõelits pallurit. Koondise kutse on igati õigustatud!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            peale hokide vaatamist avasin jalka - ja kohe virutas Hernanes väljastpoolt karistusala oma "firmaka" ... 4-1
            vähemalt mees ei näidanud välja vähimatki rõõmustamist selle üle

            oh Issand. nüüd ilmus 17-aastane neeger-vanaisa Minala ka väljakule ...

            Reja oli kurtnud et ta ei saa aru miks fännid teda välja vilistavad
            ma ei saa aru - kui pole fänne staadionil, kes siis vilistavad ...

            Kommentaar


              Mina olen rahul. Mu lemmik Candreva tõestas järjekordselt, et gaasikambrisse tuleks saata kõik peale tema ja Keita. Itaalia kutse on õnneks taskus, pole vaja tõestada. Miks ta täna 70. minutil tuli on endiselt teadmata...kas eelmisest mängust tekkinud kergest konfliktist Rejaga? Ei paistnud nad täna ka mängu ajal väga sõbrad olevat.
              Igatahes Lotito võib nüüd rahus Tare tagauksest sisse rallida....ELi rahasid sa vana paks ei näe. ELi ma ei taha segava faktorina nagunii näha...eks näha ole kas sellise setbackiga äkki Lazio siiski läheks müüki, kui fännid survet ikka jätkaksid.
              Mina usun Rejasse ja tahaksin, et ta vähemasti ühe korraliku hooaja veel jätkaks. Kaitse on suur 0 koos väravavahiga...Berisha võib put*si sõita. Kaks andekat meest on vähemasti olemas....KEITA E CANDREVA! Ülejäänud võiks Lotito ka sebida.

              KAO PERSE LOTITO KAO PERSE TARE!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Vähekene mõtteainet nädalavahetuseks. Kanakasvatajate hobiklubi , mite jalgpalliklubi.

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Läbi see õudus lõpuks saigi!!!

                  KAO VITT*U PETKOVITTS
                  KAO PER*SE TARE
                  KAO PUT*SI LOTITO

                  Kui Edy Reja otsustab mitte jätkata siis mõistan teda. Suured tänud Sulle Edy selle pasamaja suurimast häbist päästmise eest. Mingeid ootuseid uueks hooajaks igatahes pole. Saab olema naljakas summer mercato....Lulic ja Marchetti tehakse kiiresti cashiks....ja arvatavasti tuleb siis korralikku deadwoodi jällegi asemele. Candreva saatus pole samuti otsustatud.


                  EDU KLOSELE JA CANDREVALE MM-IL

                  FORZA LAZIO!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Ja Bocky su statid on vähe valed....meie suuresti Primaveraga seotud meeskond suutis siiski viimases voorus võita erinevalt teie abordijäänustest....vahe +29 2013-2014 hooajal.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Läbi see õudus lõpuks saigi!!!

                      KAO VITT*U PETKOVITTS
                      KAO PER*SE TARE
                      KAO PUT*SI LOTITO

                      Kui Edy Reja otsustab mitte jätkata siis mõistan teda. Suured tänud Sulle Edy selle pasamaja suurimast häbist päästmise eest. Mingeid ootuseid uueks hooajaks igatahes pole. Saab olema naljakas summer mercato....Lulic ja Marchetti tehakse kiiresti cashiks....ja arvatavasti tuleb siis korralikku deadwoodi jällegi asemele. Candreva saatus pole samuti otsustatud.


                      EDU KLOSELE JA CANDREVALE MM-IL

                      FORZA LAZIO!!!
                      Õnnitlused ilusa hooaja eest! Tublid olite!

                      Selles mõttes ära muretse, Lotito sosistas mulle kõrva, et tal on Makipizza resto number veel täitsa alles kusagil paberitüki peal vana pintsaku taskus, nuh see resto kus ta pizzasid hetkel vorbib. Maki ja Manfrefuck on alati nõus Lazialede särgi selga tõmbama ja eriti olid nad vaimustuses mõttest, et saavad tõusvate staaride Keita ja Manolaga kokkumängu harjutada, et siis järgmine hooaeg tiitel võtta, mis tglt pidi teile juba see hooaeg kuuluma.

                      Makipizza ja Manfredini on Reja TOP Summer Transferide listi tipus, vastasel korral teeb Kullikulm sääred ja Lotito peab ise hakkama meeskonda platsi ääres juhendama.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kõige naljakam on Bocky stattide juures siiski see :

                        Kommentaar


                          Ja mis kõige hullem....teid alistas klubi mida juhtis sulaselge peenis. Härra Petkovitt aka "The Penis"
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Ja mis kõige hullem....teid alistas klubi mida juhtis sulaselge peenis. Härra Petkovitt aka "The Penis"
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar





                              Elu on karm kuid vähemalt ebaõiglane...

                              Kommentaar


                                Mingid jutud, et PSG tahab Candrevat....20 milli või Pastorega vahetus....VÕI see on üks random bs.
                                Klose olevat juba Saksa treeningutel üht mingit kaitsemängijat soovitanud Laziosse tulema......meie uus skaut pedepoiss Tare kõrval?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X