320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    klassikaline come la juve fix vv kala ja lambipenaltiga.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Mine nuta seedorki perse peal edasi.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        EDersoni palvel edastan õnnesoovid Candreva milestone'i puhul

        Livorno seebiks ja Serie Bsse!

        Kommentaar


          Tänud tänud
          Tervita EDersoni ka minu poolt.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Edy Reja:

            Reja was asked about Candreva's future as talks have been complicated with Udinese:

            "I know that he is happy in Rome. There are problems involving the deal which I will not go into detail but for me, he is the first I would confirm for next season. Regardless of the Europa League, the club want to bring in quality players. Tare is monitoring several options in Italy and abroad. We want to give our fans a team capable of finishing in the top positions."

            Laziolandi haterid vist on üksteisele juba aanusesse keeranud.....Reja ja Candreva on kaks kes peaksid esimestena uude hooaega end regama.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Candreva personaalteema on hullem kui Ukraina ülemraada viimastel nädalatel
              Kirjutatakse eeposeid Panenkade tehnoloogiast... kaasatud on mitmed mainekad spordieksperdid ja spordiajaloolased, erinevate loodusteaduste professorid ja loomulikult ka selgeltnägijad ja mõtetelugejad...

              Kommentaar



                Krt Rosteri teemadele ligi ei pääse, kujutan vaikselt ette mis Antonio teemas toimub. Aga kõigi haterite õnneks on Lotito võimeline teda maha mängima....veel eriti, kui MMil edukalt esineb.
                Muid teemasid lugedes ei igatse üldse tagasi....vanad head filosoofid ja teadlased ikka nagu vanasti. Mourinho on lukcy bastard ja Petkovitt oli ikkagi tipptreener
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Tundub, et Lazio on uuel hooajal tiitlifavoriit. KLOSE RENEWIS OMA LEPINGU LOTITO KLOUNAADIGA. See peab ju tähendama meeletut osturallit suvel. Alla 200 milli Lotito-Tare pedepunt kindlasti ei raiska.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Internetti on lekkinud Tare eelmise suve viimane fax väidetavale superdiilile, mis kahjuks siis jäi viimasel minutil ära:




                    Tahaks loota, et saate suve alguseks faxi masina korda, 200+ milli ei ole naljaasi, võib tõrkuma hakata kui kõvasti kuuma anda!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      nagu võib vist aru saada - läheb tänane mäng jälle enam-vähem tühjadele tribüünidele

                      Kommentaar


                        Lotitol ja Tarel olid sellised näod ees ennem Mauri nõrka ent õnnelikku penaltit nagu oleks aanusesse saanud viimased 2 tundi. EL-iga võib hüvasti jätta ma usun.
                        Keita on kunn(mitte nagu pealinna munn titty)ja Candrevale järjekordne assist kirjas, samuti kunn. Oli veidike pahane ka Reja peale, kui 85+ minutil vahetusse pidi minema.
                        Aaa ja siis see ka, et olgugi, et Klosele pandi käed seljale jäi mulje, et kohtunik tahtis pigem autogrammi juba ette saada ennem, kui Mirole MMi kuldmedal kaela riputatakse. Aga noh legendile peab vastu tulema, isegi siis, kui olukord on vaieldav.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Kristjan....viitsid pane LazioS70 vaimu poolt ka arvamus teele Player of the seaosn pollis......Antonio Candreva 100% Haters gonna hate! Makistyle forever!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kristjan....viitsid pane LazioS70 vaimu poolt ka arvamus teele Player of the seaosn pollis......Antonio Candreva 100% Haters gonna hate! Makistyle forever!
                            Candreval pidi väääga väike olema. Ja no mõistusega ka kõik ok olla ei saa kui talvel leebet ei teinud... ehk teeb suvel nazio väikeklubile kingituse ja tõmbab nah*i. SS Lazio , gayklubi kõige homodemadele!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kusjuures mingid kõlakad käivad, et Candreva on 20 miljoni eest minemas....mine sa Lotitot tea...kord räägib üht, peale kerget aanuserallit mängib hoopis teist viiulit. Aga no selline no meie lahe omanik. Nähes Taret järjekordseid deadwoode taga ajamas on ilmselge, et Lotito on tapnud selle viimasegi sädeme laziale hingedes. Kao Putsi Loti!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                ULTRA .... GAY
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X