320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ta ikka varastab vaid süüa. Pole ju pakspersel raha enam burgeri ega hot dogi jaoks. Tare õnneks sai paar päeva tagasi Klosega lõunat söödud."Uppppsss Miro, i forgot my wallet. Dinner is on me(yeah right you german fool)"
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      See on hästi öeldud:

      so Tare really went and plea to cagliari not to sell to rioma? jesus christ, he doesn't even have any dignity. lotare f.ucked up and rioma played their hands well, so be it. it's so pitiful to plea just because tare wants to cover his problems.
      good thing after the derby final i don't care about football in general anymore, if i'm still as hardcore about lazio as i am few years ago i'm sure i'll rent a BUK from those ukrainian separatists and fire them at lotare's a$$hole.
      it's just so humiliating
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Kui Lotito kiiresti actib siis saaks ennem hooaega sellise tagaliini Konko-Couto-Stam-Radu
        Peale teist mängu on Konko ja Radu mõlemad kuu aega vigastusega outis ja Couto-Stam duo väsimuse tõttu hooaja lõpetanud.
        Ehk kolmanda liigamängu alguseks on tagaliin selline: Vinicious-Ciani-Novaretti-Basta
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Basta on äärmiselt hea mängija muide

          Kommentaar


            Jah on küll, aga meil on üks äär kaetud kvaliteediga.....üllatus üllatus ka varumeestega....aga mis saab ülejäänud positsioonidega? Konko läheb katki ja lavale astub mingi fucking pede Vinicious kes ei saanud terve hooaja jooksul isegi mitte mängu sekkuda Reja käe all. Dias ja Biava on läinud. Seis on lihtsalt kohutav.

            Kaitses olemasolev kvaliteet:Radu, Konko, Basta
            Kaitses olemasolev kvantiteet:Cana, Ciani, Novaretti, Vinicious, Pererinha ja Cavanda(pole mõtet olla positiivne, ükski neist ei vääri kohta meeskonnas kes juttude järgi võiks CL kohale võidelda, küll on nad teretulnud meeskonda kes võitleb relegationiga).

            Särgid on ka nii rõvedad, et naera või nuta.
            Astori oli viimane piisk karikas. Rääkides kohaliku lazialega peab mainima, et uuest hooajast pole väga mõtet juttu teha.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Vidal making fun of us in official interview now - "i'm not going to utd he said i'm going to lazio" :whistle:

              We're the laughing stock of Italy, thank you president Lotito :sevil:
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Mis siin muud rohkemat soovida, kui vaid seda et derby mängus Astori skooriks! See oleks konkreetne maasikas. Nazio Serie B!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Huvitav kas Tare Juventusega ühendust ka võttis(võtab)? Neid pederaste teades ei ole miski võimatu. Ma kujutan ette, et Lotito plaanis pakkuda seda Astori 4+2 milli Juventusele ja siis kohe ennem akna sulgemist ta umbes 25 miljoni eest mõnele Euroopa gigandile edasi müüa. Väike(figure of speech) middle man olla ja 20 milli teenida poleks ju paha?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Tarele ja ta perele tuli tapmisähvardusi ja talle isegi bookiti lend Rotterdami mille pidi tühistama.......aga näe tulemus on olemas....Astori sendid pandi kokku ja leiti kuskilt veel natuke ja De Vrij on Lazio mängija. Hetkel veel unofficial, aga hind tuli 8.5 milli. Teades, kui marus fännid on siis tegelikult usun seda deali. Paksputs ja Pikkpeenis edu teise CB ostmisel.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Tarele ja ta perele tuli tapmisähvardusi ja talle isegi bookiti lend Rotterdami mille pidi tühistama.......aga näe tulemus on olemas....Astori sendid pandi kokku ja leiti kuskilt veel natuke ja De Vrij on Lazio mängija. Hetkel veel unofficial, aga hind tuli 8.5 milli. Teades, kui marus fännid on siis tegelikult usun seda deali. Paksputs ja Pikkpeenis edu teise CB ostmisel.
                        Astori skoorimine derby ajal on vältimatu

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Asstori skoorimine ei koti küll kedagi. Loodetavasti põleb samamoodi läbi nagu Bazarettigi. Transfer saga oli ju sama.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            mismodi Balzaretti läbi põlenud on? Kui terve, siis oli ju pädev.

                            Kommentaar


                              Oi Bazaretti on küll meeletu tugitala teil....Palermos oli Kunn. Rioma oli ise hale siis oli tema veel ok ja nüüd, kus tõesti hakkas teil vanker liikuma oli tema juba wanker. Selle venna turuväärtus on väiksem, kui Lazio Viniciousel. Konko vs Bazaretti=Konko any day for example.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Oi Bazaretti on küll meeletu tugitala teil....Palermos oli Kunn. Rioma oli ise hale siis oli tema veel ok ja nüüd, kus tõesti hakkas teil vanker liikuma oli tema juba wanker. Selle venna turuväärtus on väiksem, kui Lazio Viniciousel. Konko vs Bazaretti=Konko any day for example.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X