320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pikkpeenis ja Paksputs peavad ikka veel korralikult rügama, et deadwoodi offloadida ja KINDLASTI on veel vaja teist CB-d
    Hetkel on olemas meeskond, mis derby võib underdog rollis veel ära võtta.
    Candreva derby värav koos karika assistiga on maasikas teie pasaretti junnvärava kõrval.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      De Vrij täitsa meeldis mulle MM-il , suhteliselt pädevalt mängis ja jäi silma, hetke Laziole kindlasti hea täiendus, kuigi samas meeskond on üldiselt nõnda nõrk, et vaevalt see teie probleeme lahendab, aga kusagilt ju peab alustama.


      Samas ma ei imestaks Tare puhul kui hommikusel meditsiinilisel ilmuvad väikesed üllatused ja mees mittekõlbulikuks tunnistatakse, siis on ju hea rääkida kuidas me olime lähedal ja pole meie süü, et mehel tervis korrast ära ja hambad katki, tegime kõik aga ka "De Vrji ei ole MESSI", parandagu mees ise oma katkised hambad ära.
      sigpic

      Kommentaar


        Ära hirmuta!
        Ütleme, et kui peaks juhtuma sinu mainitud stsenaarium siis võid kindel olla, et enam ei piirduta vaid ähvardavate kõnede ja messidega. Siis saab vähemasti üks pededuost näiteks autopommi tagajärjel surma. See oleks liig mis liig.
        Kui nüüd meeskonda üldiselt kommenteerida on valukohtadeks veel tõestamata Pioli-meie treener. No tra miks ei võinud Edy jätkata.
        Keskväli on võimas ja nõnda paljudele rotatsoonidele valmis. On noort talenti, värsket liha ja kogenud raudvara. Keita, Candreva, Minala, Cataldi, Mauri, Biglia, Parolo, Gonzalez, Anderson, Lulic, Ederson, Onazi, Ledesma. Arvestades, et mehi on palju on varumeeste pingilt keskele võimalik häid vahetusi teha. Ederson on hea mees ja ainult Serie-A pealt peaks ta kauem terve ka püsima. Muidugi aken on veel lahti....ei imesta muidugi, kui Candreva rahaks tehakse näiteks.
        Ründesse mehi kindlasti juurde ei tooda....kui olemasolev hakkama ei saa peab nagu Saksa koondis toimima.
        Kokkuvõtteks siis: De Vrij muutis väljavaated palju helgemaks. Nüüd on vaja deadwoodi offloadida ja find that missing CB.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Sabatini on butthurt homo...

          AGGIORNAMENTO ORE 00.52 – Lazio Style Radio svela un piccolo retroscena: “De Vrij è stato contattato da una società italiana all’ultima ora, ma il giocatore ha detto che aveva già dato la parola alla Lazio e ha rifiutato la proposta“.



          Faxi osakonnast selline uudis siis: tundub et Real hoiab meie väikesel tsirkusel ikka silma peal



          Kommentaar


            37ndal nädalal Lazio fännide ees Scudetto tähistamine on ikka mõnusalt priceless kogemus. Eriti kui punktid toob koju Astori+Totti kombo. Lotito nägu oleks läbi ajaloo plakatitele löödud. Jalgpall on imeline!

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              De vrij ametlik! Ametlik nagu 100% mitte ametlik nagu shaqiri riomma merdale
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                De vrij ametlik! Ametlik nagu 100% mitte ametlik nagu shaqiri riomma merdale
                Astori arvab aga nii

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Ässtoril on alati võimalus läbi põleda ja siis naerame kõik koos
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Vähemasti esimesest ringist on 3 puntki olemas. Mis edasi saab on juba Pioli ja Lotito teha.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Täna oli siis Hamburgi vastu sõpakas. Pigem selline treeningmäng vahetusmeeste ja noortega. Väga kindel 2-0 võit.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Täna oli siis Hamburgi vastu sõpakas. Pigem selline treeningmäng vahetusmeeste ja noortega. Väga kindel 2-0 võit.
                        Kelle vastu Meistrite Liiga viimases kvalfikatsioonis lähete? Kuidas üldse sellel hooajal Euroopale vastu minnakse? Millised on ootused-lootused?
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Minu suurim ootus on hoida olemasolevat kvaliteeti ja offloadida deadwoodi. Ja kindlasti üks kvaliteet CB peab tulema. Siis ootan tõesti hooaega. Ainult Serie-A ju...ei mingit mõttetut ELi
                          CL peab hirmuga vaatama....rioma plaanib uut kordust 7-1le. Kahjuks Manu ei saa abiks olla...äkki Real?
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kahjuks Manu ei saa abiks olla...äkki Real?
                            See sama Real kes Ameerikamaal massiivselt kotti pandi v? Kevadel peate seal Rooma äärelinna agulites aknad kinni laudadega lööma. Selliseid pidustusi Lazio fännid välja ei kannata, või if u cant beat em, join em!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              See oli kontrollmäng pojake....kontrollmäng....see polnud Hamburg-Lazio kus ilmselgelt üks meeskond oli saast. Teil oli seal hoopis midagi muud.
                              Saage vähemasti alagrupist edasi....selles mõttes olen poolt...muidu Serie-A kukub täiesti põhja. Eks Rube peab jälle kastaneid tulest päästma...rioma naised pigem lähevad Euroopasse liputama ja sumpsi saama saksa ja hispaania härradelt.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Ma spekuleeriks, et see teine CB signing on väga lähedal... aga ilmselgelt on kõik meedia nimed olnud täiesti võssa seni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X