320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Kui sa väidad, et Candreva pole tase siis näksi junni. Cataldi lasi selles olukorras ise ennast täis. Mul on vaid küsimus KAS LAZIO JÄTTIS KOHTUNIKE LIIDULE MAKSMATA? Napoli käepidu kastis, täna kaks 100% penaltit andmata....no KADUGE PUTSI.
    Ilmselgelt tuleb see viigivärav ära lüüa ja siis on võit taskus...ennem seda me neid värdjaid luusereid ei võida. Naeruväärne saast on ac grossi. Kurb ja vihane, et me neid sadu võimalusi ära ei realiseeri. Piolinwa ei ole süüalune....endiselt ta esimene suurklubi võit on tunneli lõpus. Cataldi on ka väga tubli, kui arvestada seda mängutempot....oma poiss ikkagi.
    Aga võtame siis selle võidu ära.....kuseks neile moepealinna klounidele peale küll!!!!


    FORZA LAZIO!!!!
    Pole väitnud kunagi, et Candreval taset pole; sellised olukorrad säärasel tasemel pole tavalised ja ei välista, et söödu adressaat pani p*ska. Eks üleminekuturul tuleb ka vilemeeste poole siis vaadata.
    2. poolaja algus on helesinistele päris ilus olnud.
    E: dafuq Menez kaarti ei saanud Marchettile sissesõidu eest??
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Loll näpukas seal oli jah. Aga olen nõus....kui teisel poolajal laseme täis siis grossi vastu tegime 5 minutiga tasa. Klose on Kunn! Tavai kütame kuserottidel perse kuumaks. Kommentaator ütle, et vastasel ikka veab jubedalt, et Anderson on vigane tänaseks mänguks
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Tundub, et Montolivo ja Mexes olid vihased, et Gross oma sünnipäevale ei kutsunud.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          jah Oleg oleks pidanud ikka nendele kahele luuserile ka kutse saatma.
          Niipalju on öelda....aga olen meeskonna üle uhke ja Candreva näitas, et ei ole vaja isetseda....kahju, et assiste ega goale ei tulnud....korralikult raisati ta ilusaid sööte. Ja Djordjeputs sai assisti endale, kui pallile kukkus
          UUU HQ tegi ametliku kõna piolinwa mobiilile ja õnnitlesime esimese suure klubi võidu üle....ok ok tähenärijad ärge nüüd siiski kallale tulge....tean ise ka, et grossi ac former ac milan ei vasta suuresti ühelegile suurklubi kriteeriumitele, AGA ma austan neid.


          Nagu Rait ütleb 4x4 saates....ei mõnus....vinge on!!!!!!!!!!

          ILUS VORM, ILUS SKOORLINE, ILUS HÄBISTUS VASTASELE, ILUS ÕHTU!!!!!!!!!!!!!

          FORZA LAZIO!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Kartsin igavamat mängu, selle kannatab täitsa järgmine nädal kordusest ka üle vaadata Setantast. Vigastused olid muidugi nõmedad, aga hetkel tundub et pingilt midagi leiab asemele igale positsioonile. Kiidaks Canat ja Cataldit eriti, kes liigas esimest korda algkoosseisu ja oli paras peavalu Milani staaridel, aga kõik tegid head tööd kui see Basta kandikul serveerimine välja jätta. Kohtunike tavaliselt ei mainiks, aga tänased püüdsid päris kõvasti, et huumorit toota, niiet väike grossi köökide küpsisekarp neilegi efforti eest meeleolu üleval hoida terve 97 minuti jooksul...

            Kommentaar


              Paluks kiiremat vastust keda järmises liigamängus kaartidega ei ole ja mis seis on Andersonil ja De Vrij. De Vrij paistab olevat jälle vigane...no krt küll. Uus mees sai vähemalt tunde kätte....
              No muidugi on suured emotsioonid peale sellist võitu, aga natuke ma kommentaatorit usun, et Laziol tõepoolest on kvaliteeti ja meeskond sihib CL. Kui hakata vaatama, kes meil on siis potentsiaali paistab. Tean, et milan on paras kräpp ja ei lasknud sellel ennast eksitada. Edu Lotito, kui sa ei valeta.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                7 lisaminutit ja 2 andmata penaltit....ur looking on a bill as right around 1 million euros....wasted money gross wasted money!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Mõtlen selle peale, et kui Djordjevici hüppeliigese trauma on väga pedekas (3+ kuud pausi), siis tuleks ette keegi (laenuga) tuua.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Mu suurimaks mureks on De Vrij. Ma ei usu, et Djordjevic nii katki on, aga kui ta peaks tõesti 3+ olema siis ma siiski kardan, et mingit ründajat laenule ei võeta. Keskväli on kindlasti Serie-A täielik tipp ja tuleb hakkama saada nendega, kes meil on. Materjali on ju ikka päris palju.Ederson, Lulic ka varsti korras. Brasiillane saab vast abiks olla 3-4 mängus. Klose esimesel poolajal lasi ennast täis, aga teisel poolajal näitas miks ta algkoosseisus tahab olla.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Djordjevic sai siiski kolm kuud, väga õnnetu. Räägitakse Pereast ja Balotellist. LOL.

                      Kommentaar


                        Millisest Pereast? Balotilli rumour on kollane pläma. Seda vaimselt ebastabiilset sitanikerdist ei taha Lazio särgis kohe kindlasti näha, mis sest, et tal on talenti. KUI mingit megadiili kellegile heale kuskil ei ripu siis Lotito ei too mitte kedagi ette.
                        Meie keskväli on küllalt võimas....saame hakkama.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Millisest Pereast? Balotilli rumour on kollane pläma. Seda vaimselt ebastabiilset sitanikerdist ei taha Lazio särgis kohe kindlasti näha, mis sest, et tal on talenti. KUI mingit megadiili kellegile heale kuskil ei ripu siis Lotito ei too mitte kedagi ette.
                          Meie keskväli on küllalt võimas....saame hakkama.
                          See saast, kes laenul Perugias praegu.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Miks ta saast on? Mul temasse usku tegelt pole, aga maha veel ei kanna.....
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ette oleks enda hinnangul küll kedagi vaja, sest kuigi keskväli on tasemel, läheks vaid Klosega raskeks. Iseenesest võiks ju Ligue 1 poole vaadata, seal paistab olevat tasemel ründemehi ja kui üldse ideed otsas, tuua pooleks aastaks kasvõi Osvaldo.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Osvaldo on samamoodi vaimselt ebastabiilne nagu on ka Balotelli. Saksamaa võitis MMi ka ühe ründajaga. Meie enamus väravaid on löönud keskväli. Ma olen enam, kui kindel, et kedagi ei osteta...KUI midagi head on saadaval siis jah, aga kahtlen, et migit head liha ripakil on.
                                Keita, Cataldi, Onazi, Candreva, Gonzalez, Anderson, Mauri, Ederson, Lulic, Biglia, Ledesma, Parolo, Klose.
                                Gonzalez võib minna rahaks. Ederson(ründav mängija) peaks varsti jälle terve olema....ta on talent aga fragile. Siiski temast on kasu. Kõik ülejäänud enamasti piolinwale olemas.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X