320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Ette oleks enda hinnangul küll kedagi vaja, sest kuigi keskväli on tasemel, läheks vaid Klosega raskeks. Iseenesest võiks ju Ligue 1 poole vaadata, seal paistab olevat tasemel ründemehi ja kui üldse ideed otsas, tuua pooleks aastaks kasvõi Osvaldo.
    kes näiteks prantsusmaalt, kui küsida tohib?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      kes näiteks prantsusmaalt, kui küsida tohib?
      Ntep, Ben Yedder, Beauvue, kes on sel hooajal arvestatavalt skoorinud (Lacazette on ilmselt ebareaalne), nende konkreetseid omadusi ei tea, aga niipalju kui olen kuulnud, siis Ntepi peetakse päris andekaks.
      Ja Osvaldo oli rohkem kui naljaga pakutud.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Nädalavahetus on läbi, aeg kaineks saada.. Balotelli LOL, Osvaldo LOL.. miks mitte siis juba ka Cassano või Montella? Mingit ründajat küll hetkel paaniliselt vaja ei ole, palju olulisem on Andersoni ja De Vrij vigastuste tõsidus. Nii palju kui ma Pioli ideedest olen aru saanud ei ole tal mingit überründajat vaja, et väravaid lüüa. Klose võib vabalt pool hooaega täiesti terve püsida, Mauri on liiga parim false9, kui üldse siis pigem Perea tagasi tuua või Tounkara (või mõni muu noor edutada) Täitsa mõeldav eksperiment oleks ka Keitat keskel proovida jne. Pioli tundub päris hästi kursis olevat L-Ameerika liigadega, seega kui üldse mingi suurem ost siis pigem sealt... ei ole ju hetkel sellist odavat supervormis ründajat väikeklubist võtta nagu paar hooaega tagasi ehk Denis. Mingid jutud et Bergessio äkki aga ma ei tea... pigem siiski juba Perea, kes muide skooris umbes sama hästi kui Djordevic palju nõrgemas Lazios ja on noorusele vaatamata palju parem meeskondlik mängija (assistid), boonusena tuleks talle ilmselt tulevikku arvestades kasuks Klosega koos treenida mingite Perugia lambivendade asemel.

        Kommentaar


          Golden....iial ei tea kui keegi Osvaldot veel normaase ründajana tunnistab
          Olen ise ka ärevil, mis seis Andersoni ja De Vrijga on. Loodetavasti saab mõlemat kiiresti mängimas jälle näha. Põhimehed ikkagi. Mauricio võiks ka kiiresti sisse elada ja sama solidiks saada, kui De Vrij ja Gentiletti viimati oli....küll oleks mõnus. Ja Cana tegelikult juba teenib 1/3 palgast auga välja. On toimunud areng.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Setantas hetkel algamas kordus Lazio - Milan

            Kommentaar


              Ei aitäh Kristjan ....mulle on kõik mällu kulunud....see oli liiga ilus
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Selge pilt, Lazio ei ole karikast huvitatud. Selline vähe kvaliteetsem trenn muud midagi. Pooled vennad puudu. Aga olen nõus...CL on põhiline.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ma ei tea kelle ja mis tundmatu klubi vastu me just mängisime, aga miks Mauricio välja võeti? Kas vorm ei olnud veel valma või paistis kuskilt vigastust?
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Ma ei tea kelle ja mis tundmatu klubi vastu me just mängisime, aga miks Mauricio välja võeti? Kas vorm ei olnud veel valma või paistis kuskilt vigastust?
                    Kanderaamil viidi minema, nagu ka Keita, ei tea, kas nüüd on aeg turul tegutsemiseks?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      See Keita võis ka vabalt Konko olla

                      Kommentaar


                        Midaaaa??? Päriselt!!!!!!!!!Kao putsi gross oma juustujunnidega.......Kui De Vrij terveks ei saa siis küll tore.....no tra mis jant nende keskkaitsjatega on. Pole mingist otsas mingi ülejääk nagu milan ostab. Loodetavasti Mauriciol väike asi. Pole üldse paha vend.
                        Aga correcting sind ja Keita mängis edasi...ei vajanud kanderaami....temaga läks õnneks....nahhui mingid susad ja mitsubishid or whatever fuck......
                        Ja kas ma nägin ennem õigesti, et Ederson tegi sooja?
                        Nüüd vaja liigas see võit kirja saada. Tuleb raske mäng....sõpruskohtumised milaniga on läbi

                        Forza Lazio!!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          See Keita võis ka vabalt Konko olla
                          Võis olla tõesti.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Konko ju tuli ise pingile....oli veel pahur, et wtf piolinwa....im fine to run and rock´n´roll
                            Aga mängus oli pinget ka....loodetavasti said noored kogemust ja profimad vormi lihvida. Vigastused on kahjuks see downside selliste amatööride vastu mängides.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Kes mängu ei vaadanud siis ajaloolise tõe huvides olgu ära märgitud, et Lazio mängis esimese poolaja kümnekesi ja teise poolaja üheksakesi. Et kui keegi imestab miks Bilani ainult 0-1 võideti. Maki jnr oleks vaja tasuta ära anda, see ei ole enam naljakas kui saamatu saab olla.

                              Kommentaar


                                Onazi on põhjusega pingle vajunud....vahetusmehena käib küll, kui vastast vaja jooksutada...aga, olen ka nõus temast loobuma....Morrison ju ka tulemas...krt need mustad ikka naljalt Lazios läbi ei löö....mõned erandid on....Keita võiks ka erand olla
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X