320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mihaljovic oma Zemunniliku kick-offiga on muidugi kurb reaalsus, aga 3-0 kaotus oli vältimatu.....Lazio ikkagi. Endiselt on kaartidel lause "juustuhabe, on aeg võita mõnda suurt klubi ka"

    FORZA LAZIO!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Kas AS JuustuBurger on suur klubi?
      Gentiletti sai kergelt sörkida juba detsembri alguses, mingid prognoosid räägivad et parimal juhul märtsis ehk kannatab päris jalgpalli hakata täisjõuga proovima... realistiks jäädes ehk saab hooaja viimastel nädalatel natuke abiks olla kui hästi läheb.

      Kommentaar


        No ma olen realist ja rioma on olnud üle keskmise hea. Juutuhabe pole mitte ühtegi nimekamat klubi suutnud võita. Oleks aeg ja oleks aeg ka UUU HQ provida wrongi.
        Krt siin räägiti, et veebruaris saaks juba vaikselt ülesse kutsutud....kahju, kui Gentiletti vaid hooaja lõpus appi saab tulla.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Häkkisin Uuu läpakasse sisse ja avastasin et tal on üpris kummaline wallpaper? Kas tõesti valmistutakse halvimaks?

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Mu wallpaperiks on hetkel Eva Mendes ja ennem teda oli totti oma kollase kostüümiga, aga sõbrad ja tuttavad arvasid, et ma olen pederast. Jah kahtlane ta tundus, aga eks ikka tegi tuju rõõmsaks, kui vaatad seda debiilikud oma "revolutsiooonilises" kostüümis
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Juustuhabeme sks Piolinwa juures pikemalt peatuma ei hakka! Mõttetu kloun!
              Küsimus on mis juhtus Andersoniga? Vend on esimese poolaja kunn ja siis pasandab täis? Kas juustuhabe võttis ta lihtsalt lollusest välja või oli aku tühi? Trahiire vastu oli samuti teisel poolajal nagu saast kadunud.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Andersonil füüsis natuke lahja veel, loodetavasti ei pumbata teda mingiks kulturistiks-jõmmiks järgmiseks hooajaks, see kiirus ja kergus millega ta praegu vastaseid suudab ette võtta on liiga väärtuslik. Päeva feil oli Radu imo, täiesti kohutav...vanasti oli tema igas derbis alati seal kus action nii kaitses kui rünnakul, nüüd nagu oleks mingi suvaline jorss tänavalt, kes kardab palli ja vastaseid... Pioli peab lihtsalt midagi leiutama, näha on et eduseisus mängida lihtsalt ei osata.

                Kommentaar


                  No ütleme nii, et seda "leiutamist" ootan ma juba väga pikalt.....
                  Ei tea kas De Vrij on väga katki?
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Gentilettiga FIFA15 kuni suveni vist, ebaõnn... hea et Ederson ei mängi kunagi kaitses, Lazioga Serie As oleks ta juba ammu ennast teise ilma vigastanud sellel positsioonil.

                    Kommentaar


                      Aaa no siis on hooaeg läbi. Oli lahe! Keskkaitses on kaks tühja kohta tänasest.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Aaa no siis on hooaeg läbi. Oli lahe! Keskkaitses on kaks tühja kohta tänasest.
                        Lahe oli vaadata kuidas Koolera Kubemenäo kohvile tõmbas. Aga üldiselt pole mõtet lazialedele oma tuvisitta veel välja lasta. Sai ju isegi Lotildo peale mängu väikse selfi klõpsu tehtud!

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          cheer up old chap...



                          Kommentaar


                            Hea
                            Isegi petkoputs naerab taga tiblasoenguga litsi üle

                            #transsexual #proudofmypussy #jokehaircut #selfieinfrontofLazio
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Hollandlased kirjutavad, tuginedes Rumeenia ajakirja Prosport infole, et Lazio ostis 2007 pääsu CL alagrupile. Raha Liigutati Stefan Radu ülemineku kaudu. LINK

                              Kommentaar


                                Noh parem hilja kui mitte kunagi...

                                See sama mees kes on aastaid tervel sinisel poolel Roomas aanused majoneesiseks teinud tegi seda taas! Istuge sisse omale oma Andersonid ja muud "kuningad" kes teil vahetuvad peale igat teist täiskuud. Hernaanused ja muud loomad juba meelest läinud?

                                Nagu kolleegid Hispaaniast eelpool mainisid siis scudetto pole selles mängus üldse teemaks enam, asi ongi nii nagu see on. Rooma Kuningas näitas kajakatele koha kätte jälle. JÄLLE! 11 väravat derbides, see peaks vist mingisugune rekord olema?

                                Igatahes tore üritus Markku ja co poolt.

                                /Insert Selfie/
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X