320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik täislask.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Uuu lemparit vägistati täna korralikult selveri pellaris tagant ...

      Kommentaar


        Te olete ikka täiesti saamatud.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          UUU peakontor jäi kindlaks, et härra Piolinwa on putslõust ja nii ka jääb. Nüüd kindlasti pikenda lepingut Lotito. Keppige Tarega ennem mitu tundi ennem, kui pastakaga määrima hakkate pederastid.
          Literally saying-mine kepi kanu Piolinwa!!!!!!!!!!!! Ootame siis nüüd Lotito poolt tellitud kommentaarid Kloselt ala "in pioli we trust"

           
          KAO LEHMAPUTSI PIOLINWA JA LOTITO OMA SÄÄSTUTREENERITEGA!!!!!!!!!!!!MIDA MUNNI SA OSTAD KOKKU LOOTUSTANDVAID MEHI JA SIIS PANED MAJONESSIPURGI MEESKONDA JUHTIMA!!!!!!!! ON JU ILMSELGE, ET ÜKSHETK TULEB ÜKS SUHT PRUUN(NEEGER) BRASIILIA VÄGISTAJA NAABERMEESKONNAST, PANEB OMA KÄPA PURKI JA MÄÄRIB OMA TEIBA VALGE ERITISEGA KOKKU JA SIIS TEEB NATUKE PRÄNKI MÕNE POISI AANUSE PEAL!!!! FUCK OFFFFFF 4 EVA!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ütlesin et saate veel hullema koslepi kui meie.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Piolinwa:"I have no clue WTF just happened on Olympico but i wanna make love with Maicon. My hole is his hole"
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Ütlesin et saate veel hullema koslepi kui meie.
                Mida sa ütled siin. Vaata, et Serie-Bsse ei kuku klounid.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Mida sa ütled siin. Vaata, et Serie-Bsse ei kuku klounid.
                  Miks sa seda kaotust nii südamesse võtad? Raudselt panid oma eelmise kuu säästud Lazio võidu 3:0 peale

                  Kommentaar


                    Mis sa plätrad siin juustukott. Miks ma peaks oma säästud panema Lazio peale mida juhendab kloun. Pean õnnelik olema oma teadmistega....Piolinwa on luuser ja see ona fact.....Lazio is fucked......Tare will be fucked by.....
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Mis sa plätrad siin juustukott. Miks ma peaks oma säästud panema Lazio peale mida juhendab kloun. Pean õnnelik olema oma teadmistega....Piolinwa on luuser ja see ona fact.....Lazio is fucked......Tare will be fucked by.....
                      Sessuhtes et tegelikult oleme ausad Uuu.... ma ei mäleta mida ma öelda tahtsin... a jah, 3:0 , ennem mängu algust sa kummardasid juba rahulikult ette ja lasid kõikidel heterofoobidel ennast korralikult võtta sealt kus tahavad, ja nüüd peale seda mängu võib vist rahulikult peldikusse ära minna, ühed korralikud tabad ette keevitada-leevike ja paar kuud puhkust võtta. Sellisest 4 liiga klubist käib derby ajal küll isegi Maikonn üksi üle. Kõigil peldik silme ees ja majonees püksis. 14 15 imelaps imepoiss. Kosmos on roheline Uuu! vahva päikeese part aine
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Sessuhtes et tegelikult oleme ausad Uuu.... ma ei mäleta mida ma öelda tahtsin... a jah, 3:0 , ennem mängu algust sa kummardasid juba rahulikult ette ja lasid kõikidel heterofoobidel ennast korralikult võtta sealt kus tahavad, ja nüüd peale seda mängu võib vist rahulikult peldikusse ära minna, ühed korralikud tabad ette keevitada-leevike ja paar kuud puhkust võtta. Sellisest 4 liiga klubist käib derby ajal küll isegi Maikonn üksi üle. Kõigil peldik silme ees ja majonees püksis. 14 15 imelaps imepoiss. Kosmos on roheline Uuu! vahva päikeese part aine
                        tl; dr
                        Uuu on realist, count on narkomaan.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Hommikusel koosolekul said pros ja consid kokku pandud:
                          Kohalolijad:Markku, Baronios, Manfredini, Simeone, Stam ja Petkoputs.

                          Plussid:
                          1)Rioma ei saanud kuidagi lähemale Juventusele.
                          2)Juventus liigub Scudetto suunal.
                          3)Piolinwa persealune on natuke jälle kuumenemas, kui peaks ka kolmas kaotus in a row tulema.
                          4)Mazzarri on vabalt võetav.(või ei ole see võimalik kuna ta juba seda Trahiire wannabe superklubi on juhtinud?)


                          Miinused:
                          1)Lotito-Tare on raudselt ikkagi rahul ja mõtlevad selle habemega perse lepingupinkendusele.
                          2)CL on läinud.
                          3)Jaanuaris tahaksid mõned tippmängijad klubist põgeneda.
                          4)Lotito on pederast.....või oota see on pluss?


                          Vladimir Petkoputs tänas kutse eest, kuid nõudis kohe peale HQ lahkumist sõiduhüvitisi ja tasuta kohvi Statoilist. No seekord täitdame su soovid, aga küll sind mundade ja tomatitega loobitakse, kui Pehrssoni Eesti koondis sulle tala teeb.


                          #sickandtiredoflosercoaches#screwupetkoputspiolinw aballahat#REJACOMEBACK
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Meeldiv tõdeda et peldiku lukk töötab ja Uuu elumärke annab.

                            Kommentaar


                              Aga milleks nutta- Lazio hooaja algus ju selgelt parem kui mullu.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Mis põhjusel Reja uuesti pensile läks? Mälusopis tuhlates meenub, et ka siin kirjutati, et eelmise korra põhjus oli parimate poegade müük. Sel suvel ju seda ei toimunud? Pigem isegi tugevati meeskonda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X