320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Istuge sisse omale, klounid.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Viik oleks õiglasem tulemus olnud, aga no ei kukkunud ükski pall rünnakul õigesti täna. Penalti üle ei saa ka halada, suht selge penalt, aga samas jäeti ka üks punane andmata kohas kus pigem reeglite järgi oleks tulnud see punane ära näidata. Pioli aka juustuhabe tõeline eksam saab olema järgmine voor Bilaniga. Kui sealt ka võitu ei tule, siis võib selle hooaja ilmselt maha kanda tabelikoha mõttes.

      Jätkuvalt on nr1 käkimeister Radu.. Berisha vabandab veel kuidagi välja, ega Tarzan pole ka teab mis elu vormis olnud, aga Radu asemel tuleb hakata mingit varianti vaatama kuni ta vanade teenete eest veel üleminekuturul mingid eurod võiks saada, tagasi Bucharesti näiteks.
      Positiivne üllataja on Cavanda olnud, jättis küll löömata heast kohast, aga kaitses lappis teiste lollusi ja ise ei teinudki ühtegi suuremat brainfarti

      Kommentaar


        Berisha jääb käpardiks....see on minu arvamus, Radu jah on alavormis, loodetavasti kosub. Cavanda suhtes olen nõus....ei ole hull hetkel, aga sinna tippu nagu asja pole, kui ikka see viimane käik jääb puudu.
        Ja täitsa nõus....kui juustuhabe olegi toiduklubi vastu VÕITU ei saa siis mingu nii vittu oma vabandustega nagu peale Napolit oli. Ma pean grossi suureks klubiks ja tahan 3 punkti. Ja putsi, kui ta seal ka ühe pundi peata kanasid väjakule saadab. Grossil on ikka maru nutune seis, KUI nüüd peaks juustuhabemel õnnestuma võita
        Ime mu*nni piolinwa!!!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Ta oli eilseks mänguks ju habeme maha ajanud.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Jap Ju ta käis siin ikka kommentaare lugemas, aga mind ta juba ei peta.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Lazio mängib siis grossi vastu erisärkidega. Päris lahe nostalgia combo selga tõmmatud.

              Hakkan juba väsima, aga pederillo juusuthabe piolinwa.....kas tuleb 3 punkti ka lõpuks?

              Halvad uudised on, et Anderson kaks nädalat veel outis ja De Vrij pole trenni endiselt ilmunud.
              Headest uudistest on, et Mauri tagasi trennis ja grossi vastu peab lootma Candreva ja Keita magicule.

              FORZA LAZIO!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Serie B särgid.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Naljavend....ise võitlete relegatsiooniga ja tuleb thumbs uppe siin viskama.....see thumb mine lükka mõne karvase grossi mängija karvasesse.....
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Alkmaari Wesley Hoedt Lazioga käed löönud. Tuleb hooaja lõpus Lazio särki üle.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Huvitajatele särg saadatakse ka Eestisse. Postikulu kokku 107€, särg hind 82. Väärt.
                      Lazio.jpg
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Kurat see ikka nii vinge särk!
                        Teine link kahjuks errorisse jooksnud....ei tea kas juba pood tühjaks müüdud
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Oleg Grossi meeskonna meeletu kvaliteet ja hea run liigas on Lazio spordidirektori jooksma pannud. Hoedt on siis suvest Lazios, aga Lissaboni Sportingust tuli üle 26-aastne Mauricio dos Santos Nascimento. Nimi ei ütle midagi, aga oli põhitegija ja tegi kaasa kõik CL mängud. Kui trennis tubli poiss on siis stardib grossi poiste vastu. Jääme ootama.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Oleg Grossi meeskonna meeletu kvaliteet ja hea run liigas on Lazio spordidirektori jooksma pannud. Hoedt on siis suvest Lazios, aga Lissaboni Sportingust tuli üle 26-aastne Mauricio dos Santos Nascimento. Nimi ei ütle midagi, aga oli põhitegija ja tegi kaasa kõik CL mängud. Kui trennis tubli poiss on siis stardib grossi poiste vastu. Jääme ootama.
                            Morrison peaks suht kindel olema, liitub samuti suvel.
                            Candreva oli päris tase- söötis kornerist otse Milani vennale.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              umm ok
                              normaalne poolaeg

                              Kommentaar


                                Kui sa väidad, et Candreva pole tase siis näksi junni. Cataldi lasi selles olukorras ise ennast täis. Mul on vaid küsimus KAS LAZIO JÄTTIS KOHTUNIKE LIIDULE MAKSMATA? Napoli käepidu kastis, täna kaks 100% penaltit andmata....no KADUGE PUTSI.
                                Ilmselgelt tuleb see viigivärav ära lüüa ja siis on võit taskus...ennem seda me neid värdjaid luusereid ei võida. Naeruväärne saast on ac grossi. Kurb ja vihane, et me neid sadu võimalusi ära ei realiseeri. Piolinwa ei ole süüalune....endiselt ta esimene suurklubi võit on tunneli lõpus. Cataldi on ka väga tubli, kui arvestada seda mängutempot....oma poiss ikkagi.
                                Aga võtame siis selle võidu ära.....kuseks neile moepealinna klounidele peale küll!!!!


                                FORZA LAZIO!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X