320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Tofoa
  replied
  Ennegi Juventuse puhul kummalisi diile nähtud, mis hiljem jackpotideks osutuvad. Loodame, et ka sel korral on juhtkond suvatselkifännist targem.

  Leave a comment:


 • Nasfal
  replied
  50 milli eest mis ta koos laenuga järgmine hooaeg tuleks on totaalne kaigas. Ma saan aru, et Abral sõidab vahest katus ära ja maksab debiilikuks end, aga Juve sugune klubi no mv... Sellise raha eest oleks Serie A tõestanud Zapata, Murieli,Belotti või mingi diili Immobilega ära skemeda.

  Leave a comment:


 • Iceman
  replied
  Algselt postitas nukky Vaata postitust
  [ATTACH=CONFIG]6821[/ATTACH]

  Võrksärgipilt ka. Kummaline valik jah, aga eks hooaja peale ole näha. Minu arvates oleks võinud pigem Moise koju tuua.
  Moise võib endiselt laual olla. Pole kunagi väidetud, et ta tuleks põhimeheks.

  Aga eks jah, ei suudetud enam Dzekot ära oodata ja mindi lihtsama panu teed. Moratal CLi võitmise kogemus ka.

  Kuigi eks jah naljakas ole ka see omamoodi, et 5 transferit on Morata teinud, tema eest on makstud üle 250miljoni ja ükski hooaeg pole üle 15 värava löönud...et ei tea, kui palju teda rahapesu skeemides kasutatud on huvitav.

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Ma oleks ikkagi tasuta Balotelli toonud.

  Leave a comment:


 • nukky
  replied
  morata.jpg

  Võrksärgipilt ka. Kummaline valik jah, aga eks hooaja peale ole näha. Minu arvates oleks võinud pigem Moise koju tuua.

  Leave a comment:


 • GoldenEagle
  replied
  Eika, kerge OT, aga, Sul on üks oluline lünk- Serie A hooaja eelvaate oma- täitmata. 🙂

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Morata on kohal. 9m laen + 45m väljaostukluasel. Raamatupidamises, kui tahta makseid venitada pikema aja peale, siis on võimalik asi vormistada ka 9m laen + 10m laen + 35m väljaost.

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Tänaste uudiste põhjal tundub, et ründajaks ei tule Dzeko, Suarez ega Giroud, vaid koju tuuakse tagasi Morata. Hinnalipik on muidugi rõlge. 10m laen + 45m ostuõigus ehk sisuliselt on laenusumma nii suur, et väljaostmine on sinna sisse kirjutatud. Nojah. Paljud Juventuse fännid on miskipärast suured Morata fännid, mu meelest oli ta üsna kaigas. Tore, et poiss jaksab joosta ja värki, aga ründajalt ootaks siiski elementaarset väravavaistu, mida mu meelest hispaanlasel pole. Aga olen selle arvamusega vähemuses ja küllap eksin. Kuid üldiselt usun, et 55m oleks võimalik leida ründaja, kelle liigaväravate saldo on natuke parem kui Moratal (tagantpoolt ettepoole 12, 6, 5, 11, 15, 7, 8 ja 8).
  Tõttöelda pole Giroud vist kordagi olnud päriselt kaalumisel. Aga jah, Suarez ei suutnud oma passi piisavalt kiiresti kohale orgunnida, et Juventusel kadus huvi. Dzeko diil venib Miliku ja Napoli pärast, niiet vaadatakse kiirelt järgmiseid variante. Morata ei tundu ka minule selle raha eest mitte kuidagi hea ega asjalik diil olevat.

  Tänud kokkuvõtte eest!

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
  Nii. Taktikajutud. Kuidas mäng ja mängupilt oli? Kuidas uued poisid mängisid?
  Mängupilt, jättes kõrvale teise poolaja esimesed 10 minutit, oli super. Pall liikus, pressi tehti kõrgelt ja oli võrreldes Sarri-ajastu lõpuga hoopis teine tera. Tõsi, vastas oli Sampdoria, tegu oli hooaja esimese mänguga ja see, kuidas Doria peale poolajal tehtud taktikanõkse, mängu pääses, võib olla halb märk. Aga esmamulje "kaitses 442 ja rünnakul 325" asja sujumisest oli positiivne, seda nii kaitses kui ka rünnakul. Tegelt ootan juba huviga, et mis järgmistes mängudes Roma ja Napoli vastu saab ehk siis üleval on küsimus, kas Sampdoria oli pask või Juventusel ongi uus hingamine.

  Väga positiivne:
  * Ramsey. Võimalik, et mehe parim mäng Juventuse särgis. Võitis vastaste väljakupoolel palle, sidus kenasti poolkaitse ja rünnaku ning lõi teistele vähemalt 3-4 supervõimalust. Väga kindel MoM ja julgeks öelda, et isegi ootamatult hea sooritus. Seda ei näe tihti, et üks mees annab väljakul enim võtmepasse ja samal ajal teeb ka kõige rohkem taklamisi. Loodame, et ei jäänud ühekordsest sähvatuseks.

 • Tofoa
  replied
  Nii. Taktikajutud. Kuidas mäng ja mängupilt oli? Kuidas uued poisid mängisid?

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied

  Leave a comment:


 • karl91
  replied
  Proovin selle 30 lehekùljelise tòò ise kah itaalia keeles làbi lugeda tundub huvitav.
  Saab sònavara juurde ja itaali keelt kah paremaks.
  Avastsin, imelik et varem ei ole otsinud FIGC treenerite kursuste tòid.
  Leidsin ka teiste tòid (aula multimediale ja documenti).

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Algselt postitas football2u Vaata postitust
  Kui palju juhtkond on nõus talle aega andma? Uute süsteemide juurutamine võib aega võtta (eriti kui ta pole varasemalt teistes meeskondades oma Pirlo-balli pikemaajaliselt proovinud) ning vaevalt Juve-sugune klubi on nõus tegema "vaheaasta". Samuti on vaja sobivaid mängijaid.
  Vaheaasta võib tulla peale Ronaldo lahkumist, seni on kodune tiitel absoluutne miinimum ehk Pirlol mingit eksimisruumi küll pole. Kui hooaja algus peaks lappesse minema ja mängupilt pole lubav, siis tõmmataks vast päris kiiresti Allegrile ja Pochettinole "tšau, kuidas läheb ja mis muidu ka teoksil" kõned peale.

  Leave a comment:


 • football2u
  replied
  Kui palju juhtkond on nõus talle aega andma? Uute süsteemide juurutamine võib aega võtta (eriti kui ta pole varasemalt teistes meeskondades oma Pirlo-balli pikemaajaliselt proovinud) ning vaevalt Juve-sugune klubi on nõus tegema "vaheaasta". Samuti on vaja sobivaid mängijaid.

  Aga taktikajutud on alati äärmiselt põnevad.

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Kuna ma üks väheseid, keda taktikajutud erutavad rohkem kui üleminekujutud, siis tüütan veel paari lausega. Veebi on ilmunud Pirlo jalkaliitu tehtud treeneripaberite lõputöö vms, kus ta põhjalikult selgitab omi põhimõtteid ja nägemust. Pika teose avalause on, et oluline on pallivaldamine ja rünnak.

  Põhinopped:
  - Treeningmängudes nähtu vastas varem kirjutatule. Rünnakul mängitakse omalaadses 3-2-5 lähenemisest, kaitses vajutakse 4-4-2.
  - Pirlo rõhutas, et äärtele toob laiust ainult üks mängija. Ehk tema taktikasse ei kuulu kaitsjate overlapid ega muu selline, vaid peamine rünnakutegevus toimub keskelt. Ääremängijaid (loe: hetkeseisuga Sandrot ja Cuadradot) otsitakse viimases faasis peamiselt siis, kui nad jäetakse vabaks ja valveta. Aga wingbackidelt ei tasu oodata jookse kasti, vaid pigem sekkuvad nad rünnakusse tsenderdustega.
  - Keskväljal jäävad kaks meest kontrollivasse rolli ja üks tõuseb rünnakule appi (viimases treeningmängus oli selleks üheks Ramsey). Ründetrio ülesanne on pidevalt kohti vahetada ja kaks meest peavad pidevalt otsima jookse kaitseliini taha. Ideaalis võiks oodatava contelikku lähenemist, kus üks kahest ründajast vajub poolkaitse suunas ja teine ründaja jookseb temast vabaks jäätud tsooni.
  - Alumine keskväljaduo (viimases treeningmängus oli selleks McKennie ja Rabiot) on pigem kontrollivas rollis ehk nemad sööste vastaste kasti ei tee. Mänguolukorras küll tõustakse, aga positsiooni hoidmine on päris oluline.

  - Survet tehakse meeskondlikult ja nii-öelda palli suunas. Ega ma vist ei oskagi seda väga hästi selgitada, aga ega mul pole treeneripabereid ja ega ma ei peagi seda oskama. Ühesõnaga kõrge surve. Seda tahtis ideeliselt muidugi ka Sarri teha, aga läks suht perse.
  - Kaks "kaitsvat" poolkaitsjat vajuvad väga sügavale. Mõnesmõttes on see isegi humoorikas, et Pirlo tahab mängida ilma Pirlota ehk kumbki alumistest poolkaitsjatest pole regista.
  - Süvakaitses vajutakse 4-4-2ks, kus parempoolne keskkaitsja (hetkel siis Danilo) tõmbab mängu laiali ja "abi" karistusalasse tuleb kaitsvatel poolikutelt.
  Üldiselt paberil väga põnev totaalne jalgpall, iseküsimus, kas seda annab (kaitsesuunal) Ronaldoga mängida. Veidi kahtlen, aga äkki üllatun meeldivalt.

  KUI see taktika peaks selliselt tööle minema, siis on muidugi "mure" paari mängijaga:
  Bentancur. Uruguialane pole kaitsesuunal nii hea, et olla üks kahest alumisest mehest ja samas pole ta rünnakul liialt tõusev. Ei imestaks, kui McKennie saaks temast tänavu rohkem mänguminuteid. Üldiselt on kogu seda eelnevat lugedes arusaadav, miks lõhkuv ja suurekasvuline jänki tiimi toodi. Tal võib üllataval kombel olla isegi päris kandev roll, kui tal vähegi taset on.
  Dybala. Vana hea mure, et talle pole taktikas ideaalset kohta. Kas ta oleks see "ründav poolkaitja", kes katab väljakul suure ala? Äkki? Aga pigem rõhutas Pirlo, et tipus peab olema vähemal üks kesktormaja (eeldatavasti Dzeko või kesiganes tuuakse), lisaks on loomulikult platsil Ronaldo. Saab huvitav olema.
  Kulusevksi. Veidi sarnane mure Dybalaga, et kus teda üldse mängitada. Äkki nähakse temas hoopis paremwingbacki? Teisalt oleks see tema triblamisoskuse raiskamine, kui seal on sisuliselt ainus ülesanne tsenderduste peksmine.

  Üldiselt. Paberil on asi põnev, saab näha, kas ja kuidas see platsile kandub.

  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
  Kas Pellegrini on muidu tiimi juures v laenati taas kuhugi?
  On tiimi juures ja jääb tiimi juurde. Talle peaks Pirlo taktika ideeliselt väga hästi sobima (jättes kõrvale ta tsenderduste kvaliteedi) ja kuigi ta Cagliaris superhead muljet ei jätnud, siis antud formatsioon peaks talle olema päris ideaalne.

  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
  Jep. Läksid sinna koos Matuidiga. Mul on väga hea meel, sest eelmine hooaeg näitas selgelt, et need kaks meest on selgelt ansamblist väljalangemas ja ei tohiks omada kohta Juventuse koosseisus. Eika võib-olla ei nõustu, aga minu meelest olid just nemad kaks nõrgimad lülid, kellest lahtisaamine pidi olema eesmärgiks iga hinna eest. Sestap võeti ka raamatupidamisse Higuainiga seoses 18 milline miinus. Lihtsalt, et saaks mehest lahti.
  Higuaini osas kindlasti ei nõustu, sest ründeviisikus Ronaldo-Dybala-Higuain-Berna-Costa oli ta kindlasti parem, kui kaks viimast meest, kes olid sisuliselt nullid. Aga vanust ja palka arvestades oli see muidugi loogiline, et argentinlane nahui saadeti.

  Matuidi osas, noh, las ta jääb. Prantslane oli tegelikult möödunud hooaja alguses hea, aga vaadates, mida Pirlo teha tahab, siis poleks talle ilmselgelt kohta ja sesplaanis arusaadav, et läks. Sama jutt muidugi Khediraga, et häda pärast võiks ju sakslane tiimis pingil olla, aga samas Pirlo lähenemises pole positsiooni, kus teda kasutada saaks.

  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
  Ja siis jääb veel Khedira ja Pjaca, kellest tahetakse ka kindlasti lahti saada.
  Pjaca peaks uuel aastal mängima Genoas laenul, kui ta just tänast medicali ei feili.
  Lisatud failid

  Leave a comment:

Working...
X