320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Mis see punase ja rohelise vahe ?

    ps asi on ilmselgelt minus, aga alati kui sa neid üli häid ja informeerivaid graafikuid paned, pane mingi Eesti keelne selgitustõlge ka. Ma tihti ei saa mitte kottigi aru
    Rohelistele on sahistanud, punastele mitte.

    Igal juhul Ronaltsile õnne, head tervist ja palju väravaid tulevasteks aastateks!

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ronaldol on täna sünnipäev. Ja siin on kaart klubide ja koondistega, kelle vastu ta on skoorinud.



    Mis see punase ja rohelise vahe ?

    ps asi on ilmselgelt minus, aga alati kui sa neid üli häid ja informeerivaid graafikuid paned, pane mingi Eesti keelne selgitustõlge ka. Ma tihti ei saa mitte kottigi aru

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ronaldol on täna sünnipäev. Ja siin on kaart klubide ja koondistega, kelle vastu ta on skoorinud.



    Leave a comment:


  • GoldenEagle
    replied
    Demirali palliga tegutsemine paneb küll verd nutma, annaks jumal, et Bonucci-De Ligt terved püsivad, sest türklast küll ei julgeks vähegi tõsisema oponendi vastu usaldada.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Isiklikult usun jätkuvalt, et Juve paneb liiga kinni. Need Milanid ei pea sellele survele vastu ja Atalanta pole ka ikka päris see.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kes endiselt Pirlo taga on?
    Eks tegelikult olen minagi Pirlo taga, sest ega ju paremaid optsioone ka kuskilt ei paista. Kui just Allegrit tagasi ei saa.

    Vaikselt on asi läinud paremaks. Jättes kõrvale Interilt saadud kindla luti, siis sellel kalendriaastal on ülejäänud kuus mängu võidetud. Aga samas visuaalselt on selles tiimis ikka veel midagi valesti. Mulle personaalselt see Pirlo "ma mängin 442/343 hübriidi ja nii on" jäikus ei meeldi, vaid eelistan peatreenereid, kes suudavad nuppe natuke rohkem mängijate järgi sättida. Maitse asi. Kui mäng hakkab lippama ja Pirlo hooaja lõpus toob tiitli ära, siis on kõik hästi. Kui ei too, siis on kogu asi tema, ja ainult tema, pask.

    Sisuliselt mängitatakse paljusid mehi kummalistel positsioonidel ja väga paljud vennad on pandud rollidesse, mis neile liialt hästi ei sobi. Mu meelest on Itaalis alati olnud loogika, et tiitli võidab liiga tugevaim keskväli. Ja olgem ausad, omavahelises kohtumises tegid Interi keskpoolikud, mida ise tahtsid. Pirlo kummalises lähenemises, kus kaks keskpoolikut peavad ründesse liialt ei panusta, nullib päris mitme mehe tugevad küljed. Näiteks Arthuri potentsiaal on täiesti kasutamata ja tegelikult ei saa tänavu kedagi positiivselt välja tuua. Arhur, Rabiot, Bentancur ja Ramsey pole kõik nii sitad vennad, et sealt mitte ühtegi stabiilselt head venda ei saaks esile kerkida. (McKennie on positiivselt üllatanud, aga eks tema osas olid ootused ka nullilähedased).

    Peamiselt on andestamatu see kaitse lekkimine, kus minu meelest pole siiani süüdi mängijad, vaid taktika. See oli ime, et Bologna ära ei löönud ja liigas on nullimängude arv olemastu. 18 mängust on puur puhtana hoitud vaid neljas (va Sampdoria, Cagliari, Parma ja nüüd Bologna) ning olukord ei lähe ka kuidagi paremaks. Kaitseliini ees on suured tühjad tsoonid, kus vastasel on lihtne ülekaalu ja teravust luua. Kaua see sitt kestab? Juba oktoobris oli näha, et igasugused Speziad ja Crotoned suudavad Juventuse vastu skoorida. Nüüd oleme kohe veebruaris ja asi pole paremaks läinud. Üsna sürreaalne.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Kas ma olen ainus, kes endiselt Pirlo taga on?

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Ega jah, hooaja jooksul pole olnud mingit edasiminekut. Kõik, mis tuleb, tuleb individuaalsete oskuste pealt ja mänguplaan ei aita kuidagi mängijate tugevusi välja tuua. Ja mingit b-plaani ka pole.

    Contele täielik seljavõit. Kui kaks tiimi topivad keskvälja mängijaid täis, siis reeglina nullitakse teineteist seal ära. Üks treener mõistis seda ja mängis kiirrünnakutele, samas kui teine püüdis 90 minutit kaamlit nõelasilmast läbi suruda.

    Leave a comment:


  • juve77
    replied
    Korraliku teerulliga sõideti üle. Heal juhul ühe normaalse rünnakuga saadi hakkama. Nüüd tuleb juba olla õnnelik,kui suudame cl kohtadele mängida. Oli tore vaadata,kuidas aastaid ja aastaid domineeriti ja eriti üks hooaeg kus tuldi ikka korralikult bussialt välja ja pandi liiga kinni. Aga ongi aeg vahelduseks. Muidugi ükskõik kes,aga mitte inter.
    Aa,ning jätkuvalt Pirlo out

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.
    Arvestades seda mängupilti ja Pirlo taktikat, siis ei usuks, et Cuadradost, De Ligtist, Dybalast või Sandrost nii väga rohkem abi oleks olnud. Usun, et ka nende mängimisel oleks kaotus tulnud. Probleem tundub olevat liinidevahelises suhtluses, tundub palju ebakõla olevat. Rünnakule minnes pole sellist sujuvat üleminekut. Keskväli ei jõua vastaste kontrate puhul üldse kaitset abistama. Interi teise värava puhul oli arusaamatu, kuidas ei pandud Barella jooksu tähele. Frabotta ja Chiellini magasid ta täiesti maha. Tundub, et Pirlo taktika pole veel osadele mängijatele selge või siis just tekitab segadust hoopis. Arvestades järgmisi tulevaid mänge, siis on kerge hirm küll sees.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.
    Rumal on see, kes vabandust ei leia

    Ma soovitaks siiski vaadata suuremat pilti ja seda, kuhu on Juventus jõudnud 2-3 hooajaga. Aga juhtkonnas on vast targad ja analüüsivõimelised inimesed.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Noh tõenäoliselt nii oleks lõppenud, kui Milan oleks täoskoosseisus.

    Võistkond on sitt ja selle paranemise sel hooajal usku pole.
    Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Noh tõenäoliselt nii oleks lõppenud, kui Milan oleks täoskoosseisus.

    Võistkond on sitt ja selle paranemise sel hooajal usku pole.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Eile siis +3 nii Milani, Interi kui ka Napoliga ja järsku ei näegi tabel enam nii kole välja. Pirlo taktika ei ole üldiselt veennud, aga suurtes mängudes on suudetud oma ära võtta ja kui nüüd Sassuolo ja Inter ka ära võetaks (eriti ilma Sandro ja Cuadradota), siis võib vist vaikselt plaati vahetada.

    Teoorias võiks Pirlo ülerahvastatud keskvälja-süsteem väga kenasti toimida, sest Bentancur, Rabiot, McKennie, Ramsey on kõik väga liikuvad, süstivad vabadesse tsoonidesse, oskavad palliga ringi käia ja kaitseomadustel pole ka viga. Aga miski on seal mäda, et keskväljakooslused tihti ei kliki ründesuunal ja samal ajal jätab rollide roteerimine meeskonna kontratele haavatavaks.

    Üldiselt võiks arvata, et puudu on üks Pirlo või Pjanic. Keskväljale on kuhjatud mitmekülgsed tegijad, aga puudub selline dirigent, kes toidaks teiste keskväljameeste süste ja suudaks leida ka kontravõimalusi. Arthur on selles osas seni täielik flopp, ruumi loomine ja loovus on jäänud pigem äärelt sisse liikuva Ramsey õlule. Samas aga tekiks kohe küsimus, et kuhu see Pirlo või Pjanic siis mahtuma peaks, sest taktika toetub kastist-kasti keskväljameestele ja kui asemele tuua puhtalt ründesuunaline mees, siis võib meeskond veel rohkem tasakaalust välja minna.

    Samas: kuigi jääb mulje, et kaitse käriseb pidevalt, siis reaalsuses on vähem väravaid per mäng lasknud endale lüüa ainult üks meeskond ... Hellas Verona. Ja lõpuks: kui keegi üldse teab, kuidas keskväli toimima peaks, siis küllap just Pirlo. Võib-olla läheb veel aega, võib-olla puudub sobivat tüüpi mängija. Igal juhul olen ajapikku Pirlo suhtes optimistlikumaks muutunud. Ta ei ole küll veennud, aga potentsiaali aegajalt siiski näidatakse. Verinoor treener ikkagi.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Mu meelest tehti ikka selge viga Rabiot'le esimese Milani värava eel. Türklane ju palli küll ei mänginud ja kohtunik oli veel suht kõrval ka. Imelik otsus ikka.
    Viga oli selge, samas toimus see kõik väga kaugel Juventuse väravast. Mis need reeglid selle kohta ütlevad, kui kaugel tehtud viga VAR ära võtta tohib?

    Leave a comment:

Working...
X