320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• eika
    replied
    Eilne viimane vahetus oli üsna märgiline, kui viimaseks kümneks minutiks toodi mängu päästma 21aastane Marco Olivieri. Tegu on siis düüdiga, kes on viimasel kahel aastal suutnud Serie Cs lüüa 50 mänguga võimsad neli väravat. Aga näitas väga hästi kõik mured kätte ära:

* vigastustega oli natuke perses ehk Dybala ja Costa olid puudu. Juhtub ja eks ma olin juba enne mängu kindel, et ilma Dybala panuseta Juventus siit edasi ei lähe
    * meeskonnas oli tänavu sügavust liialt vähe. Siin tuleb muidugi otsa vaadata juhtkonnale, et miks see seis oli selline nagu ta oli.
    * Sarri on oma 433ga nii kangekaelne, et pigem toob sisse suvalise Olivieri kui mängiks kuidagigi nuppe platsil ümber. Ma võiks puusalt umbes kümme paremat lüket nimetada. Kasvõi oleks võinud panna Matuidi vasakkaitsese ja Sandro lükata ette. Või siis oleks suunanud Ramsey kahe ründaja taha ning oleks mehitatud kellegagi (loe: Matuidiga) keskvälja. Või võinuks kasvõi de Ligti saata ette peapalle võitma.

Ühest mängust ei tohiks järeldusi teha. Lisaks ei tohiks liialt tõsiselt võtta ka viimast paari koroonapausijärgset kuud, sest mängupilt ikaldas kõigil. Aga mul on tunne, et Sarri selle mänguga oma töökoha kaotas ka. Eriti arvestades tema üsna debiilset "tegelt oli ju mäng tiptop" juttu. Kus ta siis tiptop oli, kui kukuti välja Prantsusmaa seitsmenda tiimi vastu?

Saab näha. Mul otseselt poleks midagi ka Sarri jätkamise vastu, kuid Agnelli jutt vihjab siiski sellele, et järgnev aken tuleb päris aktiivne, meeskond läheb nooremaks jne. Iseenesest põnev.

Leave a comment:

• nukky
    replied
    Vahepeal sai Pirlost U23 treener. Welcome back!

https://www.juventus.com/en/news/art...under-23-coach

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle taaskord meeldib

Suht šeff. Algul tundus, et mehed pandi peale eilset tala kongi taha.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Mulle taaskord meeldib

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Buffon mängis alukate väel?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Enda jaoks on peamine küsimus, et kas Buffon, vanusest tulenevalt, veab teise numbri rolli välja.
    Rahulikult veab.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Rugani väärtus on vast eelkõige omakasvandikuna, neid ju peale tema ja Pinsoglio vist koosseisus polegi?
    Enda jaoks on peamine küsimus, et kas Buffon, vanusest tulenevalt, veab teise numbri rolli välja.

Leave a comment:

• Tauri.T
    replied
    Miskipärast ei usu see aasta suurt osturallit tulevat. Piletitulu jäi omajagu saamata, palgafond on päris priske ja CLi tulude peale väga panustada ei julge. Tänavune Juventus võib vabalt Lyoni vastu pudeneda, aga võib ka Dybala-Ronaldo duo najal päris kaugele purjetada. Ilmselt CLi tulemustest mercato suuresti sõltub.

Ma eeldan, et Kulusevski tuleb kohe põhimeeskonna juurde. Ja koha teeb talle vabaks Bernardeschi või Costa. Ise eelistaks, et läheks Costa. Ta parima päeva tase on kindlasti kõrgem, kui Bernal, aga mees on kahe hooaja peale 45 (and counting) mängu vahele jätnud vigastuste tõttu ja kui ta on olemas, siis saab teda kasutada vahetusest, et kuskilt uuesti lagunema ei hakkaks.

Ründes on Higuain koormaks. Nii finantsiliselt, kui kohati mänguliselt. Aga no ei tahaks näha, et varuründaja peale mitmed kümned miljonid magama pandaks. Mujal pitsitab minuarust rohkem. Kui teda raamatute järgi 0'ga (vist ca 18m) maha müüa ei saa, mu poolest võiks selle viimase lepinguaasta ära teha.

Üldiselt olen nõus, et keskväli on kõige suurem küsimus. Rabiot on täielik kunn olnud peale koroonapausi ja Bentancur on hooajaga kõvasti edasi läinud. Ramsey on Costaga natuke sarnane juhtum. Khediraga on kõik (arutatakse, mis tingimustel leping lõpetada) ja üht asendust on kindlasti vaja. Mulle täitsa meeldivad need Locatelli jutud. Matuidil on ka viimane lepinguaasta, kui läheb siis oleks sarnase profiiliga meest juurde vaja, kui jääb siis rotatsioonimängijana ajab vast aastakese veel omad asjad ära. Aga ikka on tunne, et just keskpoolikusse oleks kõrge kaliibriga mängijat vaja juurde. Vb osutub selleks meheks Arthur.

Keskkaitsjate ja väravavahtidega on okei, Rugani oleks ideaalne plusvalenza, aga ma ei ole kindel, kas talle huvilisi jaguks. Sandrole on vaja vahetusmeest, kes erinevalt De Scigliost suudaks terve püsida. Cuadrado ja Danilo ajavad paremal asja ära.

Ja siis on Perin, Pjaca, Pellegrini, Romero ja mingid mehed veel, kellele ilmselt uuel aastal kohta ei jagu ja tuleks kuidagi rahaks teha.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Football Manageris eelistan kohe summa väljakäimist kui püsikulusid järgnevateks hooaegadeks. Aga see on muidugi hoopis teine tubakas.
    Võlg on võõra oma.

Aga üldiselt - mida teised Juve toetajad soovivad üleminekuturul näha? Jr avaldas siin juba arvamust ja näitas, et taju suurt biiti kui hakkas floppidest rääkima.

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Football Manageris eelistan kohe summa väljakäimist kui püsikulusid järgnevateks hooaegadeks. Aga see on muidugi hoopis teine tubakas.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Minu mälu järgi oli Juventusel mingi aeg kombeks mängijaid järelmaksuga osta - a la 25 milli jagatuna viie hooaja peale. See käib endiselt nii?
    See pole Juventuse teema vaid kõigil. Kavalamad tiimid võtavad mängija esiti veel aastaks laenule, siis saad summad veel pikema aja peale ära jagada. Vt nt Interis "laenul" olevad Sensi ja Barella.

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Minu mälu järgi oli Juventusel mingi aeg kombeks mängijaid järelmaksuga osta - a la 25 milli jagatuna viie hooaja peale. See käib endiselt nii?

Leave a comment:

• eika
    replied
    Üldiselt ma ootaks Juventuse majandustulemused ära, et suveks ennustusi teha. Viimastel ajal on märkimisväärselt palju tehtud plusvalenza lükkeid ja ma ei saagi aru, kas higistatakse ennast nulli (eriti arvestades koroonakriisi) või siis luuakse puhvrit suuremateks kulutusteks.

Peamine näide sellest on muidugi Pjanic-Arthur diil, kus Barca ja Juventus said ajutiselt raamatupidamisse nö 80 miljonit kasumit. Kuid selliseid väiksemaid lükkeid on veel tehtud. Näiteks osteti Manchester Cityst 10 miljoni euroga 19aastane Felix Correia, kes viimati mängis Hollandi esiliigas. Samal ajal ostsid britid sama summa eest 18aastase Pablo Moreno, kellel oli raskusi Juventuse Primaveras mänguaja teenimisega. Sellele eelnes muidugi Cancelo ja Danilo vahetus. Või siis sisuliselt sama lahendusega liitus Barcast ca 10 miljoni eest ründaja Alejandro Marqués ja Hispaaniasse liikus brass Matheus Pereira. Oleksin šokeeritud, kui mõni neist oma uues koduklubis püünele pääseb.

Samuti on viimasel ajal sarnast skeemitamist tehtud ka kohalikus liigas. Kulusevski osteti 35m eest, Atalanta ostis 7m eest täiesti suvalisel u23 tiimi kaika Simone Muratore. Romero 26m ostuhind on tegelikult 10m, sest Genoa ostis 16m eest Sturaro. Demirali reaalne ostuhind jääb samasse kanti, sest Sassuolo ostis välja Rogério. Kaudselt võib samasse potti panna ka Spinazzola ja Pellegrini vahetusdiili.

Ühesõnaga seda tõmblemist tundub olevat nii palju, et rahaliselt ideaalses seisus justkui ei peaks seda tegema. Aga kurat seda teab.

Üldiselt ma vaataksin ka esmalt otsa laenul olevatele (või siis ostuklausliga) mängijatele, kust võiksid tulla esimesed tugevdused:
    * Kulusevski. Kui ma jaanuaris pidasin rootslast Bernardeschi 2.0ks, siis nüüd olen hooti Parma mängudele silma peale visanud ja vaikselt fänniks muutunud. Minu maitse jaoks hoiab ta palli küll üle, kuid tehnika on võimas, esimeste sammudega suudab ta pea kõigist mööda astuda ja 20aastaselt Itaalias igaüks saldot 10 väravat + 8 söötu ei tee. Ma oleksin isegi pettunud, kui ta kuhugi laenule saadetakse.
    * Pellegrini. Saan aru, et see vahetusdiil Romaga oli natuke raamatupidamisega seotud. Teisalt kaotasid vist mõlemad klubid. Spinazzolast polnud Romale suuremat abi sellel hooajal ja pikale perspektiivile lootnud Juventus vaevalt tunneb, et Pellegrini kunagi põhimeheks tõuseb. Aga, noh, häda pärast võiks ta pingil olla küll, kuigi ma ei ütleks, et ta oleks täna parem kui de Sciglio.
    * Romero. Noh, ma ei tea. Demiral meeldib rohkem ja Rugani on omakasvandik. Ei imestaks, kui ta juba praegu rahaks tehtaks. Genoas pole kahjuks ka ühtegi noort talenti, muidu oleks paslik koht selliseks "Juventus ostab 30m eest noore tähe ja Genoa ostab 30m eest Remero ja Perini" laadseks diiliks. Aga, jah, kahjuks pole sealt kedagi võtta.
    * Mandragora. Juventusel peaks olema 26m ostuklausel ja selle kasutamine poleks väga idiootne (kui see ostuklausel pole reaalsuses ostukohustus ja tegelikult oli mees vaid laenul. Nagu öeldud, skeemitamist on palju ja ma pole enam milleski kindel). Igatahes, Rolando hooaeg jättis päris sümpaatse mulje. Hirmsasti meenutab ta mängustiililt ja füüsise poolest Bentancuri ning kui viimasega arvestatakse kui põhimehega, siis võiks ju pingil üks vaese mehe Bentancur olla küll. Kuigi, tõsi, see 26m vms on natuke palju selleks.

Kerge sisetunne on, et näeme uues üleminekuaknas veel selliseid Cancelo vs Danilo, Pellegrini vs Spinazzola ja Pjanic vs Arthur diile, kus üritatakse kellegagi win-win diile leida. Puusalt ütleks, et näiteks Milik vs Bernardeschi võiks üks selline olla, eriti arvestades, et Napoli tõi endale Osimhen'i.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust

Paraticil on vaja teha rahaks päris mitmeid kõrge palgaga floppajaid, eks Beppel on sama mure hetkel pealinnas.

Leave a comment:

• Halb ründaja
    replied
    Ramsey saaks mingi 20-30 milku eest kuhugi a la West Hami küüditada?

Leave a comment:

Working...
X