320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahjuks jah ma ei tea kas Reja shampust riietusruumis jõi. Aga see polegi nii tähtis sest meie hoiame oma vägagi tugeva meeskonnaga madalt profiili ja meil pole selliseid staare nagu teil. Ja muidugi meil pole sellisedi häid tulemusi nagu teil staarmeeskonnal.
    Aga edu siis jõuludel 10-punktise eduga(Lecce ees) puhkama minnes.

    Non Mollare Mai!!!! Forza rotti!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Cassettist rääkides..


      Ta MOONWALGIB SELILI!
      Hispaanias üritatakse ka seljamoonwalki, aga ilmselgelt feilitakse


      Serie A 1
      La Liga 0

      Kommentaar


        Roma legend Giuseppe Giannini feels the core of their crisis is that “Francesco Totti was overthrown. He needs to be at the centre of a project.”

        The captain has not featured as much as usual this season due to both injuries and the decisions of under-fire Coach Luis Enrique.

        “He should certainly be fielded against Juventus on Monday, because he is a player who can bring a new mentality for all his teammates,” said Giallorossi legend Giannini.

        “He was on the bench in Florence and it showed, as the result was negative. Totti sends positive vibes to everyone around him.”

        Enrique made it clear from the moment he arrived that Totti was no longer untouchable.

        “Totti was overthrown. Someone like him always needs to be at the centre of a project, while this season he was put in doubt right from the start. The whole environment around Roma felt the negative effects.”

        Mees teab mida mees räägib.

        Enriike on tõesti natukene alahinnanud Totti rolli meeskonnas, nö vaadanud ilmselt ennem vanust paberil ja siis teinud otsuse.Selles mõttes saan, aru, et Totti vanus on selline, et pikas perspektiivis teda enam kui meeskonna vedajana võtta ei saa, kuna vanusega on vigastused veelgi varmamad tulema.
        Kuid siiski minu meelest see periood kui siin Enriike ja Totti vahel esimesed põrkamised äraolid, siis Totti sai üsna regulaarselt platsile teatud mängud ja silmnähtavalt mängupilt paranes ja tulid mõned ilusad võidud isegi, pall liikus ilusti ründesse, kus paraku ründajad ise sittusid head võimalused.

        Eks se Totti vigastus panigi paraja paugu, kus äkitselt oli kõigil peataolek, kuhu Kuningas kadus.Pole midagi öelda Enriike peab arvestama sellega, et senikaua kuni Totti Romas mängib senikaua peab ta ka temaga arvestama ja seda veel enam, et praegu oleme üsna mitu mängu korralikku sitamaiku suus tunda saanud.Seda enam võiks ta mõistuse pähe võtta ja Tottit respekteerida. Totti oskused on sellised, et ta vääriks oma hetkeoskuste poolest põhikoosseisu kohta ükskõik millises maailma tipptiimis.Sööduskuse ja geniaalsuse poolepealt on temaga ehk veel ainult Pirlo konkureerima jäänud.

        Üldiselt tahaksin öelda seda, et Totti on olnud Roma A ja O ja tema kõrval tunnevad kõik ennast kindlamana ja meeskonnalt ühtsemana, seega oleks väga hädavajalik Totti jällegist mängima saada ja võitude teele naasta, et Meeskonna enesekindlus taastada.Hetkel on ju selge, et see Roma fännide koorem ja ootused käib noortel ülejõu.

        Ja see, et Enriike mõtleb, et laseb Tottil vahetusest sisse tulles teri nokkida ei kõlba kuhugile, Juves on ju eredalt näha, kuidas klubi ühe legendi vaimsus on tükk tüki haaval nagu liha luude küljest lahtirebitud.

        Nende meeste koht on põhis!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Hispaanias üritatakse ka seljamoonwalki, aga ilmselgelt feilitakse


          Serie A 1
          La Liga 0
          Sel korral nõustun
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Mees teab mida mees räägib.

            Ja see, et Enriike mõtleb, et laseb Tottil vahetusest sisse tulles teri nokkida ei kõlba kuhugile, Juves on ju eredalt näha, kuidas klubi ühe legendi vaimsus on tükk tüki haaval nagu liha luude küljest lahtirebitud.

            Nende meeste koht on põhis!
            Sry Härra aga näiteks Del Pierot ma küll põhis enam ette ei kujutaks. Tottit pole viimasel ajal enam mängimas näinud. Arvan,et õige jalgpallur peaks ikka mingis vanuses juba aru saama, kas Ta suudab meeskonnale abiks olla või ei.
            Del Piero ja Totti on ju juba nüüd legendid oma tiimides ja jäävad selleks igavesti, kuid nüüd on vaja mõelda, mis tiimile kõige parem.
            Interis mängib näitex Zanetti veel hetkel Chivu ja Nagatomo kaitses üle. Kuigi see oleks ka minu arvates ainuke koht, kus see vend mängima peaks. Kuigi Tema on ju ka Interi legend, ei peaks see staatus Talle mängu aega tooma, kui Ta seda mänguliselt enam valmis pole!
            See vaid minu arvamus!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Ooot ooot mis nalja ma näen....iglesias ei lase rottil mängida? Kuidas ta saab seda pöidlapeenist imevat naist mängitada, kui see juustukott on ju kogu aeg perse pikka puru.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                *evil laughter*

                Kommentaar


                  Tundub tõesti, et õnn on alles Lazio õuele saabunud. Võita mäng Carrizoga....oi jah. Ülimalt ülimalt sitt mäng, aga jah Klose kaks väravat ja assist....Cisse on seekord meie päästja oma imelise crossiga.
                  Mul läks närv nii punaseks, kui soniga riommanistast fucking Cosmi näppis meie tarzani lõuga peale ta õnnetut vigastust. Aga jah lõpp hea kõik hea Imege lahti kõik riommanistad ja nende pooldajad.

                  Saa ruttu terveks Frederico....ja teie ka kõik seal laatsaretis ahvid nagu Matuzalem.


                  FORZA LAZIO!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Hispaanias üritatakse ka seljamoonwalki, aga ilmselgelt feilitakse


                    Serie A 1
                    La Liga 0
                    Ei ütleks. Pall samamoodi auti ja rahvale veel valget perset ka näidata. Entertainment 100%
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Peale ilani viiki on seis pingeline. Napoli nüüd vaevalt novara vastu vääratab. Nad on ikka väga kehvas vormis. Ehk siis viiene punt Napoli küll natuke tagapool, kuid siiski hakkab ära venima. Ma endiselt arvan, et riomma äkki meelitab mingi 1-1 või 0-0 viigi välja. Kuid ma ei oleks enda ennustusoskuses pettunud kui rube võidab ka 6-0 Vahet pole.
                      Mul Lazio üle muidu täitsa hea meel ja kõik tore peale seda Klose duublit, aga Marchetti on 1 kuu outis ja see võib tähendada mega langust. Väga suur tagasilöök.
                      Neljapäeval siis EL mäng...eks näis mis saab.

                      FORZA LAZIO!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Miro on ikka nujh t6sine pärl Laziole vist
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ja pm võite oma Benfica kotka endale aanusesse lükata....see on tõesti Who the Fuck is Benfica.
                          Benfica mängib CL-is, edestades ManU-t. Lazio aga paistab et ei saa isegi Sportingugagi hakkama.
                          Muide klubil maailmas kõige rohkem ametlikke klubiliikmeid (paid membership)- üle 200 000, millega ollakse ka Guinnessi rekordite raamatus. Isegi rohkem kui ManU-l, Real Madridil ja Barcal.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            See, et ta CL mängib on tänus sellele, et ta on mudaliigast ja sattus heasse alagruppi...kus manul on tõsine mõõnaperiood. Vanast heast ohtlikust manust on ainult natuke juusuthaisu alles.
                            Beenisfica langeb uues voorus nagu konn.
                            Ja kui ma küsin, Laziot tead? Ja kui ma küsin sa Benficat tead? Siis 80% lambiküsitlutest ütleb WHO THE FUCK IS BENFICA!!!!!!

                            Kaitz-Klose on tõeline imeost. Transfer of the season igas vaatenurgas. Ja olen ka Cisse seljataga.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Ja kui ma küsin, Laziot tead? Ja kui ma küsin sa Benficat tead? Siis 80% lambiküsitlutest ütleb WHO THE FUCK IS BENFICA!!!!!!
                              Mitte, et mul kummastki klubist sooja või külma oleks, aga ma ei oleks selles väites nii kindel. Tõenäoliselt need lambi 80% ei teaks ka Laziot.

                              Kommentaar


                                Kust tead...vb sattusid mulle just sellised lambivennad, kes teavad
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X