320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtame teid samuti soojalt vastu Olympicol! Võtke hea tuju kaasa.....
    sigpic

    Kommentaar


      Rohkem! Hüüumärke! Ja! Back-to-back! Poste! Palun!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kirikus palutakse! Ja ehk need hüüumärgid su perset ikka nii väga ka ei torgi , nuh kannatad ära selle, siis ma jätaks selle minule omase stiili endale alles!!!
        Aitäh!!!!!!!!!!
        Forza Roma!
        sigpic

        Kommentaar


          All yours!!!!!!!!!!!!!!!!!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ja Jasper ära suitseta siin!Raputad siin tuhka! Selleks on ikka ettenähtud kohad! Ja Ancelotti jättis juba ammu maha, kuidas sa temalt õppust pole võtnud?Ära võta isiklikult, hoia tervist---sõbralik soovitus!!!
            Forza ROMA!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Ja Jasper ära suitseta siin!Raputad siin tuhka! Selleks on ikka ettenähtud kohad! Ja Ancelotti jättis juba ammu maha, kuidas sa temalt õppust pole võtnud?Ära võta isiklikult, hoia tervist---sõbralik soovitus!!!
              Forza ROMA!
              Okei, mis liiki trollimine see nüüd on? Ma ei suitsetagi. Ancelotti pole midagi maha jätnud. Midagi asjalikku pole mul öelda. Peale sele, et tore näha Romat Laziost eespool - vahepeal tundus, et võib-olla pean mina ülla kihlveo tõttu raha varuma.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                UUU jaouks on nyyd elu läbi kuna ta lemmik meeskond mängis sitasti?
                Hurray to me!!

                Kommentaar


                  Ei usu, vaevalt, et ta seda nii raskelt üle elab kui asjahuviline Lazio IMEB seda elab kui Lazio peaks võitma mõne mängu

                  Täpsustuseks siis nii palju, et punase sai Firmani, kes natuke liiga tuliselt omadele pingilt kaasa elas. Lazio mängis oma sellele hooajale iseloomulikku mängu, suur mänguline üleolek, mida kuidagi väravaks ei suudetud vormistada (vs Cagliari, kelle 5-6st löögist 4 väravas maandusid, super % ju) 2 hukatud penaltit muidugi just kasuks ei tulnud . Oma vaheaja küsimusele sain ka vastuse, härra Diakite lahkumise järel ei suutnud Cagliari kordagi enam kaitseliini üle mängida, kuigi mängit kohati lausa kamikaze taktikat, kus kaitseliin oli üle mõistuse üles tõstetud. Kui natuke positiivset otsida siis punkte läks kaduma ka Genoal, Fiorentinal ja Napolil, neljas koht tabels endiselt vaid 5 punkti kaugusel.

                  Kommentaar


                    See Napoli, Genoa ja Fiorentina komistamine teeb rõõmu mõlemale Roma klubile

                    meil 3 silma Genoani kui ei eksi...Tabelis tõusime mööda Firoentinas ja Laziost. Napoliga samal pulgal. Jätkuks vaid hoogu...

                    Kommentaar


                      Kui juba Jasperi personaalküsimuseks läks. Ok, pilt on ''illustratiivne'' aga asukoht gen-itaalia? Kas tegu Genovaga või misasja. Ma pean tunnistama, et ma ei tea siit foorumist kedagi lähemalt ja pole kursis, kus keegi asub aga huvitav oleks teada, kas siin ka kasvõi ajutiselt itaalias pesitsevaid inimesi on? Või on kõik suured itaalia klubide fännid siin oma klubisid ja itaaliat/itaallasi ainult telekast näinud

                      Kommentaar


                        Üks Interi fänn elab mingi kohati Itaalias. Või tegelikult on vist nii, et ta elab hoopis kohati Tallinnas. Aga üldiselt Itaalia kõrgliiga klubide mänge on siit päris mitmed vaatamas käinud, aga keegi siit seltskonnast vist Itaalias küll ei ela...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Ok, pilt on ''illustratiivne'' aga asukoht gen-itaalia?Kas tegu Genovaga või misasja.
                          Ah see niisama kalambuur. Vihje sellele, et ma jalkas vaatan rohkem seda va Itaalia asja. Ja panin selle hooaja alguses, kui kõik asjad uttiv-is olid ehk siis genitaalia ongi ju ... uttiv.

                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Ma pean tunnistama, et ma ei tea siit foorumist kedagi lähemalt ja pole kursis, kus keegi asub aga huvitav oleks teada, kas siin ka kasvõi ajutiselt itaalias pesitsevaid inimesi on? Või on kõik suured itaalia klubide fännid siin oma klubisid ja itaaliat/itaallasi ainult telekast näinud
                          Pole infot, et siin ajutiselt Itaalias pesitsevaid tüüpe on. Aga Angelo Nerrazzuro käib stabiilselt printeri mänge vaatamas. Teda võib kohata üldjoontes FC Soccerneti alafoorumis, kus sissepääs on vaid täkkudele. Mängudel käivad teised ka. Mina olen korra käinud ja loomulikult plaanin uuesti minna(http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3293). Laziol on ka oma vennad(crossaint; Alex), kes peaks aastas korra vähemalt Olympicole ennast vedama. Kahjuks Uuu terrori all on nad jäänud suht ebaregulaarseteks postitajateks. Ja noh, vaevalt, et keegi, kes siin jaurata viitsib muu kui raha pärast minemata jätab.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Nonii...Panucci on ilmselt otsustanud Giallorossi tolmu jalge alt pühkida, kuna pole rahul enda rolliga varumeeste pingil. Peab mainima, et suht üllatav, sest Panucci on mänginud sedavõrd kobedalt viimasel ajal ja tunduvalt parem variant kui Cassetti. Nooh...samas Spalletti on enda kangekaelsust varemgi näidanud ja Christiani koerakuudis hoidnud. Kurb.

                            Kommentaar


                              Spalletti kangekaelsus? Tema teeb sellised valikud, et parim võimalik meeskond oleks platsil. Üldiselt on Panucci roll pigem keskkaitses, aga hetkel on mexes ja juan keskel. Mäletame ju kõik toredat hooaja algust kui Loria ja panucci keskel olid eksole...

                              Panucci lahkumine oleks muidugi suur löök, sest kui üks keskkaitsjatest vigastada saab siis on jama...Ääres on Cicinho ja Cassetti kes suudavad rohkem joosta kui Panucci...

                              Kommentaar


                                Samas arusaadav, sest sellises vanuses (35) pingil istumine ei motiveeri just kuigi palju. Mehest oli ajapikku kujunenud tõeline Romanista...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X