320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
    Mitut usku sa oled siis? Real Madridi fanboy on teemaga eksinud vist!
    Maimu, ole nüüd, sul endal oli ka mitu aastat Portugali ja Real Madridi logo.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Täiesti vi**us. Ma arvan, et ma võin kanda kuradima esmaspäeviti Barcelona logo, teisipäeviti Reali logo ja kolmapäeviti PSG logo kui ma tahan ja mitte ükski netihero ei tule ütlema mis krdima logo ma tohin kanda...
      Erilised tolbajoobid on mõned siin ikka...

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Maimu, ole nüüd, sul endal oli ka mitu aastat Portugali ja Real Madridi logo.
        HAHAHAHA

        ei olnud
        Milanista

        Kommentaar




          Täna siis mäng, whuuu,, FORZA MILAN!!!!
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
            Täiesti vi**us. Ma arvan, et ma võin kanda kuradima esmaspäeviti Barcelona logo, teisipäeviti Reali logo ja kolmapäeviti PSG logo kui ma tahan ja mitte ükski netihero ei tule ütlema mis krdima logo ma tohin kanda...
            Erilised tolbajoobid on mõned siin ikka...
            Kelle poolt sa siis Real Madrid - Bayern paaris oled?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kelle poolt sa siis Real Madrid - Bayern paaris oled?
              Selle kes edasi saab?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Vähe kõvem ja motiveeritum meeskond tõi ka kohe seedroki ja milani tõelised võimed välja.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Selle kes edasi saab?
                  Kui ma oleks ainult tugevate poolt siis ei mõtlekski Milani peale... Te ise nokite lihtsalt rõvedalt ja siis kui ma vastu seletan, ütlete, et teema läks full retardi. Arvata on, et läheb kui retarde täis.

                  Kommentaar


                    Nädalavahetusel läks vist vähe per*e. See nädal viimane võimalus hooaeg päästa ning vähemalt interile ploomid keerata.
                    SES mängis primavera eest 75 minutit. Ilmselt saab ikka hooaja viimases mängus korraks platsile.

                    -e- treeneri ümber käib mingi häma jälle. Eile andis interviuu kodust, mida polnud eelnevalt klubiga kooskõlastanud. See vist paha-paha käitumine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                      Te ise nokite lihtsalt rõvedalt.
                      Sa just vastasid oma murele.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        "Mul on kehtiv leping. Ma ei vaja pidevat kinnitust."

                        "See oleks suur solvang selle ettevõtte imidžile kui nad mõtleksid minu välja vahetamisest peale kolme kuud töötamist. Ma ei jälgi kunagi neid raporteid."

                        "Meeskond oli 5 punkti kaugusel väljakukkumisest ning nüüd me oleme siin, et rääkida Euroopa Liigast."

                        "Ma ei taha endale Galliani või presidendi või kellegi teise kohta. Ma tahan lihtsalt olla AC Milani treener."

                        Kõik asjad mis ta ütles goal.comile antud intervjuus. Need mis siia kirjutasin olidki kogu intervjuu ainukesed tema öeldud lined.

                        Kommentaar


                          Berlu kiitis ka Seedorfi ja ütles, et lasevad tal meeskonda ehitada. Hetkel saab Seedorf hästi hakkama.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Berlu kiitis ka Seedorfi ja ütles, et lasevad tal meeskonda ehitada. Hetkel saab Seedorf hästi hakkama.
                            Klopp, Simeone ja Seedorf...
                            Milanista

                            Kommentaar


                              Asenda Klopp ja Simeone selliste nimedega nagu Ranieri ja Di Canio ja siis lisa sinna see Seedork. Peace!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kõige suurem küsimus suvel pole mitte
                                a) Kas seedorf jätkab
                                b) tulenevalt esimesest, kas Inzaghist saab esindusmeeskonna peatreener
                                c) Kas Berlusconi müüb % aktsiatest ning kui jah, siis mitu
                                d) kas Balotelli müüakse ning kui jah, kes tuuakse asemele
                                e) Kas Rami ja Taarabti hinnas jõutakse kokkuleppele
                                f) Kas Abate müüakse maha
                                g) kas Mexes müüakse Monacosse
                                h) kas leitakse lõpuks normaalne keskkaitsepaar, sest head nagunii ei leita
                                i) kas ostetakse lõpuks hea vasakkaitsja
                                j) kas Montolivolt võetakse lõpuks kaptenipael
                                k) mis saab Cristantest ja Petagnast, kes hooaja alguses esindusmeeskonda toodi.
                                l) Kas Tassotti jätkab, või lahkub hooaja lõppedes?
                                m) Kas Kaka läheb USA-sse?
                                n) Kas Primaverast tuuakse keegi esindusmeeskonda?
                                o) Kas Shaarawy püsib terve
                                p) Kas võidetakse lõpuks Berlusconi karikas
                                vaid
                                Q) KAS ROBINHOST SAADAKSE LÕPUKS LAHTI??


                                AC Milan News ‏@Milanello Milan's coach for next season - percentages by Mediaset. Inzaghi - 60%. Seedorf - 25%. Montella - 10%. Spalletti - 5%.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X