320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vist mitte. Griezmanni puhul oli vähemalt mingitki vastastele pressi tegemist näha. Mbappe, mida mäng edasi, seda rohkem ta ära kadus. Müstika, kuidas ta 90 mintsa kirja sai. Ja raske on ka ründekolmikust kehveimaks nimetada meest, kes värava lõi. Olgegi, et see penaltipunktilt tuli. Kindlalt see-eest realiseeris. Nagu ka mainisin, siis Mbappe oli, arvestades ootusi, minu jaoks eilsest alustanud ründekolmikust suurim pettumus. Dembele on nii ebastabiilne olnud peale pikka vigastuspausi, et tema puhul on ootused pigem anyway madalad. Griezmanni aga nagunii pingile ei panda.

    L'Equipe hindas antud kolmikut võrdselt kehvana

    Ja kui Sidibe juba vene laste vastu jama toodab, siis mina isiklikult ei taha teda alg11 lähedalgi näha. Pavard oli üldiselt tubli, kuigi tõesti, ründes jääb tiba lahjaks. Samas on ta veel üsna noor ja roheline ning arenemisvõimeline. Küll ta paremaks läheb. Ka antud turniiri jooksul, kui DD muidugi teda ikka edasi usaldab.

    Kommentaar


      kummaline jah, et on olemas noored ründeässad, kellede eest klubid maksavad sadu miljoneid, aga väljakul on ikka parim mees vana sõjahobune giroud. räägitagu tema kohta mis tahes. aga näha on et see koondis ei ole vähemalt veel selline üksteist mõistev ja toetav ühtne punt. ehk kasvavad siiski selleks turniiri käigus ja veidi lohutab ka et paljudel suurtel on seni veel kehvemini läinud. laiaslaastus oli tähtis 3 silma ära tuua, seda tehti, muu võib sest mängust ära unustada ja loota et turniiri kõige kehvem mäng sai tehtud.

      Kommentaar


        Igasse teemasse jagub ikka neid, kes viskavad pärast kahvatud mängu püssi põõsasse, valavad põõsa bensiiniga üle ja süütavad põlema; ja siis neid, kes on rahulikult kahe jalaga maa peal ja mõistavad, et tegemist oli pika turniiri esimese mänguga alles

        Kommentaar


          Võimalik, et DD paneb Peruu vastu Matuidi vasakule äärele ning seekord peaks Giroud ikkagi alustama. Muudel positsioonidel peaksid samad mängijad väljakule jooksma.

          L'Équipe now indicating that Didier Deschamps will deploy France in a 4-2-3-1 vs. Peru on Thursday, with Matuidi as the left-winger: Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Kanté, Pogba - Mbappé, Griezmann, Matuidi - Giroud.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            mu poolest oleks võinud ka pogba asemele matuidi panna, lõi küll võiduvärava, aga muu mäng.... jah, eks ta selline olegi.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              mu poolest oleks võinud ka pogba asemele matuidi panna, lõi küll võiduvärava, aga muu mäng.... jah, eks ta selline olegi.
              Ei löönud tegelikult väravat isegi mitte, võeti ära

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                mu poolest oleks võinud ka pogba asemele matuidi panna, lõi küll võiduvärava, aga muu mäng.... jah, eks ta selline olegi.
                Pogba on jah natuke pettumus olnud. Võibolla vahetusest sekkumine turgutaks teda veidike.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Natuke parem esitus kui Austraalia vastu, kuid tööd on veel palju teha. DD pole veel suutnud seda meeskonda korralikult mängima panna. Keskväli muidugi oli täna tubli. Pogba isegi suutis end kokku võtta ja vähe parema esituse teha kui esimeses mängus. Kante oli jätkuvalt fantastiline.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    kante on jah jätkuvalt fenomen omaette, ma ei suuda senini ära imestada, kuidas nii lühike ja õbluke vend lihtsalt tuleb ja võtab palli ära, kõigilit. mulle siiski tundub et prantsusmaa astub praegu sammu haaval edasi kogu aeg, õigeid tuure ei tahetagi justkui meelega peale lajatada.loodame et peagi seda siiski tehakse, mitte ei jäädagi,olukorda, kus lubas ja lubas ja siis mindi koju.

                    Kommentaar


                      See oli juba asjalikum esitus. Matuidi sissetoomine tagas pogbale natuke rohkem vabadust ning mängis korralikult. 1 kolmest heast passist lôppes ka väravaga. Peale seda kontrolliti enamjaolt ning dembele sissetulek oli päris hea. Olli pole fläshy aga vajalik. Sellepealt saab loota, et samm sammult 🙂

                      Kommentaar


                        Huvitav fakt Pavardi kohta.

                        Benjamin Pavard is fast becoming France's lucky charm. He has played 27 games for France, from U19 level to the 1st team & he has never lost a game for Les Bleus.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Eilset mängu kahjuks ei olnud võimalik näha, aga tore, et mingitki progressi on suudetud näidata võrreldes avamänguga, kui siinset juttu uskuda ja olles ka parimaid palasid kõrvale näinud. Progressi näitab ka vast see, et Spartaki noortele, keda kahe alagrupimängu vahel treeningkohtumise vaid 3-2, köeti täna peetud treeningmängus 11-0 saun. Nii et vast liigutakse õiges suunas. Mis aga kõige tähtsam - alagrupist pääseti üsna valutult edasi.

                          Kommentaar


                            Kimpembe in

                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Sellist s***a on raske kommenteerida. Pannud siis platsile mehed, kes seal ka reaalselt olla tahavad, ja kel midagi tõestada on (Fekir ja Thauvin eelkõige). Mis ma vahin seal Lemari ja Dembelet loivamas.

                              Kommentaar


                                Meeskonnal ei ole nagu mingit reaalset võitleja ja võitja hinge sees....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X