320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea. Mexes ja Menez Romast on minu panus. Edasi jätkaku keegi teine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust

      Cannu, su ema on araablane.
      Häbi sul olgu. Jutu lõpp

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        No ma ei tea. Mexes ja Menez Romast on minu panus. Edasi jätkaku keegi teine.
        Mexest on mitmeid kordi proovitud ja ei saanud hakkama. Escude ja Squillaci oleks keskkaitses kindlamad. Ka Toulalan saab seal hakkama.

        Kommentaar


          ääre kaitsjad siis ehk clerc või reveillerre ja teiselpool kasvõi mathieu, edasi mõtle winguja ise.

          Kommentaar


            Ma ise mõtlesin Tremoulinast aga tema ema vist pole prantslane.

            Lloris
            Reveillere/Clerc,Escude, Squillaci, Tremoulinas/Armand/Mathieu
            Toulalan, Flamini
            Valbuena/Cheyrou, Gourcuff, Ribery
            Gignac

            Kommentaar


              jah siin antud kriteeriumite järgi mitte
              huvitav et sa cheyrou unustasid...

              Kommentaar


                Põhimõtteliselt võib ta seal Valbuena kohal ka mängida, kuna Ribery'd ta minema ei puksiks.

                Kommentaar


                  Täitsa nõus, Dunne on pehmo:

                  Algselt postitas Eric Cantona

                  “I think that Raymond Domenech is the worst coach in French football since Louis XVI. If it was up to me, I’d put (Bordeaux coach) Laurent Blanc in charge of the France team,” the former Manchester United hero continued.

                  “He continues the season with Bordeaux, he wins the league with Bordeaux and he wins the World Cup! I’m not the only one who thinks that… What shocked me most wasn’t the handball, honestly,” said Cantona.

                  “What shocked me most was that at the end of the match, in front of the television cameras, this player (Henry) went and sat down next to an Irish player to console him, even though he’d screwed them three minutes earlier.

                  “If I’d been Irish, he wouldn’t have lasted three seconds.”
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                    mitte hand of GOD, natuke pingutate üle, konn on ikak konn, ehk siis HAND OF FROG! häbi on olla siin teemas
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Pahvilt selline artikkel:
                      Thierry Henry – kas labane valemängur või lihtsalt üks maailma parimaid jalgpallureid, kes tegutses otsustaval hetkel instinktiivselt? Loomulikult viimane!
                      REKLAAM

                      Seadke end hetkeks Henry olukorda: käib lisaaeg, kaalul on ei vähem ega rohkem kui pääs MM-finaalturniirile, ühest õnnestumisest oleneb kõik.

                      Olete vastase värava all palli saamas, kuid see kipub eest ära lendama – te ei märkagi, kuidas käsi hetkeks tõuseb, palli hoo pidurdab ning sekundi murdosa hiljem selle mugavalt jalale suunab. Lükkate nahkkera kaaslasele ja ta lööb värava. Võit!

                      Kas selles tunnetemöllus suudaksite adekvaatselt reageerida ja rikkumist tunnistada? Kes kunagi kas või sada korda vähem tähtsas mängus sarnases seisus olnud, teab, et ei suuda.

                      Ja te pole seepärast pätt ega kaabakas, te olete võitu ihkav mängija, keda juhivad instinktid. Nii nagu ka Henry on mängija – endiselt suur mängija.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Pahvilt selline artikkel:
                        Huvitav oleks teada, kui palju selle sündi mõjutas Järvela üpris arulage kisa Õhtulehes. Mees ei suuda ennast lisaks eraldi kommentaarile ka uudises jätta välja elamata, ikka "sigadus" ees ja "sihilikkus sada protsenti ilmne" taga. Magedavõitu.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sai ka ise seda Järvela "arvamust" loetud ja kõvasti naerdud.

                          Wenger loomulikult kaitseb ka enda kunagist hoolealust.

                          Kommentaar


                            I'm Irish and we, as a nation, have been robbed by a nigger.

                            Why is everyone so surprised?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Täitsa nõus, Dunne on pehmo:
                              kurb ikka et sellise karakteriga mehed on mingid iidolid. Cantona ju siin paljude iidol ka just pigem selleparast kuivord kukk ta ikka oli palliplatsil ja ka palliplatsilt eemal. ja jalgpallimaailmas voideldakse igasugu rassismi ja vagivalla vastu, fair play eest ja siis tuleb mingi iidol, kes utleb et oige oleks olnud mehel louga soita. kamoon!

                              Prantsusmaa jalgpallifoderatsiooni liikmena nouaks ma sellise mehe taandamist rannajalgpallikoondise peatreeneri kohalt
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                jah tõesti, Cantona on mulle jumal, nagu ka Roy Keane. mängida nad küll kumbki suurt ei osanud, aga see juba-kodus-panen-kuuli-rauda suhtumine on ikka õige mehe täisväärtusliku elu alus. sellest lähtuvalt hommikuti joon ka ise vähemalt kolm toorest muna ja harjutan pool tundi raundhauss kikki, enne kui foorumisse tulen oma iidoleid ülistama.

                                ehk et kui lapsajakirjanik tõlgib lehes the sunist, nagu keegi oleks lubanud kellelegi kindlasti molli anda, siis ei pea seda veel puhta kullana võtma, eks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X